Coronavirus: جزیره انزوای بیش از یونان به عنوان اجازه می دهد تا گردشگران به عقب


هر روز صبح مایکل Ermogenis برگ خانه اش در Oia, Santorini برای پیاده روی سگ خود را. منظره جزیره معروف گنبد کلیساها و غروب خورشید نمایش ها کمک کرد تا در قرعه کشی بیش از دو میلیون بازدید کنندگان یک شبه سال گذشته است.

برای ماه او شده است قادر به سرگردان سنگ مرمر مسیر در تمام طول روز و به سختی دیدن یک شخص دیگر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گردشگری را متوقف کرده است. اما روز دوشنبه که تمام مجموعه به تغییر به عنوان یونان بازگشایی مرزهای خود با هدف ضربه ی شروع آن فصل توریستی.

معمولا جمعیت و ترافیک در Santorini آنقدر گیج کننده است که می توانید آن را مایکل تا یک ساعت به ترک روستای خود را. تعداد توریست در حال رشد بود به طوری که اتحادیه اروپا هشدار داده بودند قرار دادن “آینده از مقصد در خطر است”.

“این فقط باور نکردنی,” او می گوید. “من احساس می کنم مثل من داده شده است کلید به دیزنی لند. اما در همان زمان من می دانم این نبوده است انجام می شود برای من بهره مند شوند. این یک عمده جهانی فاجعه است.”

می توانید یونان دوباره اختراع گردشگری آن ،

این توقف به سفر جهانی ثابت شده است ویرانگر به یک کشور مدیترانه مانند یونان که در آن گردشگری باعث می شود تا آنجا که 30 درصد تولید اقتصادی و دستورات از بالا به یکی از پنج شغل.

این استقبال یک رکورد 33 میلیون بازدید کننده در سال گذشته برای بسیاری از جزایر گردشگری واقعا منبع اصلی اشتغال بخش خصوصی.

مقاصد گردشگری در اروپا

میلیون ها نفر از شب در محل اقامت توریستی

برخی از ساکنان جزیره در حال حاضر شاید اگر این می تواند یک فرصت برای حرکت به توسعه پایدار در گردشگری ،

“در حال حاضر بیش از گردشگری به عنوان یک موضوع آمده است جوش می گوید:” مایکل Ermogenis. او قبلا خیلی نگران تعداد بازدید کننده که او شروع به صرفه جویی در Oia کمپین احداث نشانه های اطراف روستا درخواست گردشگران برای درمان محیط اطراف خود را با احترام.

“سوال این است که چگونه به زودی آن را تبدیل به یک مسئله دوباره مگر اینکه مقامات سعی کنید انجام کارهایی در یک متفکر استراتژیک راه است؟”

چگونه یونان برای بازگشایی گردشگری در 15 ژوئن

یونان آغاز می شود فاز دو اجازه می دهد پروازهای بین المللی به تسالونیکی فرودگاه; تا به حال تنها آتن باز بود. پروازهای رزومه از بسیاری از اروپا و اسرائیل و ژاپن و استرالیا و نیوزیلند:

  • ورود هوایی – از 29 کشور در نظر گرفته شده کم ریسک خواهد صورت تصادفی تست برای Covid-19
  • ورود از برخی از کشورهای اروپایی تلقی معرض خطر از جمله بلژیک و انگلستان را آزمایش اجباری. یک نتیجه منفی خواهد شد نیاز به یک هفته در قرنطینه دو هفته برای یک نتیجه مثبت
  • مرز زمینی ورود مجاز از آلبانی در شمال مقدونیه و بلغارستان و در صورت تصادفی تست
  • فصلی هتل ها مجاز به بازگشایی شده است.

1 جولای: بین المللی اجازه ورود به همه یونانی فرودگاه ها و بنادر با آزمایش تصادفی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در نزدیکی جزیره میکونوس معروف آن احزاب و افراد مشهور بازدید کنندگان استیسی هریس-Papaioannou اذعان می کند او شده است با بهره گیری از داشتن سواحل تا حد زیادی به خودش.

“اما خوب به عنوان آن است که ما نمی توانیم پرداخت صورت حساب های ما با شن و ماسه” او می خندد و توضیح داد که او باعث می شود درآمد اجاره مسکن به کارگران فصلی.

کشتی های کروز شده است که یکی از جزایر بزرگترین شکایت او می گوید:.

“در هر روز داده شده که ممکن است ما هفت نفر از آنها را نشان می دهد تا در یک بار و جزیره deluged با اضافی 20000 نفر در یک ساعت,” او می گوید. برای او و دیگران را خواستار شده است برای قایق ورود به مبهوت.

این بیماری همه گیر قرار داده شده است پرداخت شده به صنعت کروز در حال حاضر و در این سال هیچ یک از کشتی های بزرگ خواهد بود docking در بندر.

بسیاری از Mykonians در مورد این خوشحال هستند اگر چه برخی از کسب و کار مانند کافه ها و بازارهای کوچک را به یک ضربه.

مشکل دیگری شده است که تقاضا برای زیرساخت به عنوان ظرفیت افزایش یافته است به نگه دارید تا با تعداد بازدید کننده.

میکونوس اغلب تجارب خاموشی به دلیل بیش از حد انرژی استفاده کنید. مدیریت زباله بیش از حد یک مسئله بزرگ است.

Santorini هیچ بازیافت امکانات فقط غیر قانونی dumpsite به استانداردهای اتحادیه اروپا.

چگونه گردشگری کمک کرد ساخت مدرن یونان

گردشگری استفاده شده است پی در پی یونانی دولت به عنوان یک وسیله resuscitating این کشور پس از بحران.

در 1950s دولت ساخته شده پنج ستاره دولتی هتل ها در تلاش برای جذب مجلل بازدید کنندگان پس از جنگ جهانی دوم ،

پس از دیکتاتوری نظامی در زمان قدرت در یک کودتا در سال 1967 تمرکز تبدیل به گردشگری انبوه و ادامه داد: پس از آن کاهش یافت و در سال 1974.

گردشگری کمک کرده است یونان بازیابی از آن بحران مالی بیش از حد اگر چه بسیاری استدلال می کنند آن شده است به درستی مدیریت شود.

“هنوز هم وجود دارد عدم وجود سیاست های خاص در مورد گردشگری جریان می گوید:” پروفسور Efthymia Sarantakou در دانشگاه وست Attica.

“یک ضعف اساسی است که دولت در ساختار نمی دهد مقامات منطقه ای قدرت برای مدیریت و تنظیم گردشگری در سطح محلی.”

می تواند یونان با استفاده از همه گیر را تغییر دهم ؟

شکایت دیگری در یونان است که بیش از اتکا به گردشگری منجر به سیل کم ماهر بد پرداخت مشاغل فصلی.

“این یک صنعت است که استخدام تعداد زیادی از زنان مهاجران و افراد جوان در سراسر جهان می گوید:” کریستینا Zampoukos از گروه مطالعات گردشگری در اواسط سوئد دانشگاه.

“این یک بخش است که بسیار با ارزش و یا پرداخت می شود به دلیل ارتباط آن با مهارت های feminised مانند تمیز کردن خدمت و مراقبت از دیگران است.”

مقصد دیگر که قبلا دچار بیش گردشگری مانند ونیز و آمستردام در حال حاضر اعلام کرد آنها با استفاده از همه گیر به عنوان یک فرصت برای معرفی بیشتر پایدار ،

تا کنون دولت یونان ساخته شده است مشابه حرکت می کند.

برای لحظه ای بسیاری از جزایر متمرکز شده که آیا آنها می توانند درآمد و جلوگیری از موج دوم ویروس. اما آنها را با احتیاط از دیدن مشکلات قدیمی بازگشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de