Coronavirus باعث باز گشت در سراسر جهان

آنتونی Kwan گتی ایماژ

یک زن مسن است که در مورد باید به قرنطینه مرکز به عنوان یک خانه سالمندان در هنگ کنگ است تخلیه جولای 24, 2020, پس از چند رمان coronavirus عفونت تشخیص داده شد وجود دارد.

بیروت — یک پیش بینی نشده در تابستان افزایش coronavirus موارد در کشورهایی که تا به حال به ظاهر quelled شیوع بیماری خود را کمک به درایو بی امان رشد جهانی همه گیر undercutting پیش بینی است که یک “موج دوم” نمی خواهد رخ می دهد تا از سقوط.

ژاپن و اسرائیل و لبنان و هنگ کنگ در میان ده ها تن از مکان های گزارش ثبت تعداد موارد جدید در روزهای اخیر بسیاری از هفته پس از آنها تا به حال خرد منحنی از عفونت دوباره اقتصاد خود و نقل مکان کرد.

و در برخی از کشورها که آورده بود شماره های پایین به ویژه در اروپا و بازگشایی مرزهای کافه ها و کاباره ها مقصر بودن برای کوچک اما افزایش قابل توجه در موارد.

در بلژیک و اسپانیا, تعداد روزانه عفونت پیشی گرفته است سطح دیده نمی شود از اوایل ممکن است باعث به مقامات reimpose به تازگی برخی از محدودیت برداشته.

“من می ترسم شما شروع به دیدن برخی از مکان ها نشانه هایی از موج دوم این بیماری همه گیر” نخست وزیر بوریس جانسون گفت: با اشاره به اروپا به عنوان او به دنبال توجیه reimposing قرنطینه اقدامات مسافران از اسپانیا. بریتانیا نیز دیدن موارد بیشتر.

[اروپا شود برای جلوگیری از دوم coronavirus موج به عنوان عفونت افزایش]

ایالات متحده و برزیل و هند هنوز هم سوخت بخش عمده ای از این بیماری همه گیر را, رشد, حسابداری برای نزدیک به دو سوم از موارد جدید گزارش شده در سطح جهان طی هفته گذشته. بسیاری از کشورهای دیگر از جمله در آفریقا و آمریکای لاتین و خاورمیانه هنوز به اوج در عفونت مسئولان سازمان بهداشت جهانی می گویند.

بسیاری از مکان تجربه جدید امواج از coronavirus موارد هنوز دور عقب ایالات متحده و برزیل و برخی دیگر از نقاط جهان در سرانه نرخ عفونت است. ژاپن به عنوان مثال تنها حدود 230 عفونت در هر 1 میلیون نفر در مقایسه با بیش از 13000 عفونت در هر 1 میلیون نفر در ایالات متحده است.

اما از ابتدای ماه ژوئیه تعداد موارد جدید در ژاپن با صعود بیش از 60 درصد و نرخ رشد معادل آن به ایالات متحده هشدار دهنده کشور است که تا به حال trumpeted “مدل ژاپنی” حاوی ویروس است.

“ما در حال حاضر یک مرکز در حال توسعه در ژاپن. مگر اینکه ما آن را متوقف کند با نیروی کامل به عنوان یک ملت من نگران است که ما ممکن است به همان شیوه به عنوان نیویورک یا میلان گفت:” Tatsuhiko کدوما یک استاد در دانشگاه توکیو است که منجر به یک پروژه تحقیقاتی بر روی این ویروس است.

Koji Sasahara

AP

مردم با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن را از طریق محله چینی ها در یوکوهاما در نزدیکی توکیو در جولای 24.

در استرالیا و برخی از مکان های دیگر مانند هنگ کنگ و اسرائیل که همه تا به حال به نظر می رسد به شکست ویروس عفونت در حال رشد دو بار به عنوان به سرعت به عنوان در ایالات متحده, و یا حتی سریع تر نشان می دهد هیچ پایانی در چشم به این ویروس را گسترش. یک میلیون عفونت جدید در حال حاضر گزارش شده هر چهار روز در سراسر جهان فشار کل به بیش از 16 میلیون نفر.

[هنگ کنگ شد یک بیماری همه گیر پوستر کودک است. در حال حاضر آن را یک داستان عبرت انگیز.]

عفونی-بیماری متخصصان می گویند که اشاره به “موج دوم” مفید نیست با توجه به این که تقریبا در هیچ کجای دنیا به طور کامل تبعید ویروس. بلکه آنها می گویند ما می توانیم انتظار برای دیدن امواج از رشد و انقباض به عنوان مقامات شل و سفت مهار اقدامات است.

جولای تجدید حیات در کشورهایی که تا به حال افتخار از موفقیت در همین حال سر در گم امیدوار است که تابستان را در برخی از مهلت حداقل به کشورهای نیمکره شمالی است که به نظر می رسید که موفق شده اند خود را coronavirus شیوع هست.

برخی از کشورهایی که در آن صورت تعداد در حال افزایش و یا خشمگین هستند و در نیمکره جنوبی در حال حاضر تجربه زمستان مانند برزیل و استرالیا است. اما جدید را افزایش می دهد نیز دچار مناطق بود که فرح برای کاهش موج پیش بینی کرد که مردم زمان بیشتری را صرف شلوغ هم در داخل خانه و کاهش رطوبت تسهیل انتقال این ویروس گفت: Tim Spector استاد اپيدميولوژی ژنتيک در کالج کینگ در لندن است. تیم خود را به چاپ یک مقاله در هفته گذشته چگونه سردتر تحت تاثیر قرار شرایط انتقال از رمان coronavirus و شدت covid-19 بیماری این ویروس باعث می شود.

یک نگرانی سوال در حال حاضر Spector گفت: چقدر بدتر coronavirus گسترش تبدیل خواهد شد زمانی که در زمستان آیا می رسند در نیمکره شمالی است.

“هر کس پیش بینی است که به عنوان تابستان آمد, ایالات متحده آمریکا به عنوان مثال خوب خواهد بود که آنها می تواند موارد کم قبل از زمستان رخ داد. که اتفاق می افتد,” او گفت:. “این یک فرض منطقی است که وقتی بهار می آید فرکانس و دوز ویروس نفر آلوده بیشتر خواهد شد و شدت افزایش خواهد یافت و دوباره.”

Andre قلمدان

AP

یک دختر می پوشد یک ماسک در جردیم Julieta غیرقانونی اردوگاه در سائو پائولو, برزیل در جولای 23.

اکثریت دولت ها و دانشمندان نسبت resurgences به آرامش اجتماعی فاصله اقدامات سرگیری گردشگری و بازگشایی کاباره ها, کافه ها و رستوران ها که در آن شرایط شلوغ ایجاد شرایط مطلوب برای coronavirus به گسترش است.

“هنگامی که مردم مخلوط ویروس حرکت می کند گفت:” مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی اضطراری برنامه در یک مجازی اخبار جلسه دوشنبه.

خبر خوب گفت این است که بسیاری از شیوع بیماری های جدید شده اند مشخص می کند که وظیفه ی کنترل آنها را با انزوا و تست تماس با ردیابی. در اسپانیا شیوع بیماری شده اند ترسیم مهاجر کارگران کشاورزی در استان آراگون و برای بازگشایی, کاباره ها در بارسلونا.

اما آنها همچنین تاکید چالش حفظ هوشیاری نیاز به نگه داشتن این ویروس در بررسی برای ماه ها در پایان کارشناسان می گویند.

“اگر ما فکر می کنم از این همه گیر به عنوان یک آتش سوزی وجود دارد embers در همه جا. شما آرامش خود را هوشیاری و آن را طول می کشد خاموش دوباره گفت: W. ایان Lipkin استاد اپیدمیولوژی در پستچی دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه کلمبیا.

مردم در حال رشد خسته از این همه گیر و تاثیر آن بر زندگی خود را, او گفت:. “در بسیاری از مقید کردن اقتصادی اضطراب و اضطراب اجتماعی است و این ماندگاری طولانی تر از پیش بینی” Lipkin گفت.

در ژاپن تعداد بی سابقه ای از عفونت در طول هفته گذشته مقصر شناخته شده است در توکیو میزبان باشگاه است. در عین حال دولت و مردم به طور یکسان در حال مقاومت در برابر تماس با بهداشت حرفه ای برای محدودیت های جدید است که ممکن است آسیب بیشتری به اقتصاد است.

برخی از کشورها در حال مبارزه به مراتب بیشتر مشکلات اقتصادی از ژاپن و حتی سخت تر انتخاب در مورد محدود کردن فعالیت های اقتصادی برای کنترل ویروس. یکی از کسانی که کوچک لبنان که برنده ستایش دیگران برای حاوی coronavirus با سریع و دقیق مستند در اوایل اما شاهد آن مورد تعداد بیش از دو برابر در ماه گذشته به 4,021 از شنبه, با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام.

لبنان نیز مقابله با سقوط اقتصادی آغاز شد که قبل از همه گیر و شتاب با وجود لغو محدودیت های اعمال شده در اوایل ماه ژوئن است. دولت در روز سه شنبه reimposed مبهوت مستند است که تعطیل کشور بیش از دو آخر هفته ها و کافه ها و کاباره ها که تا به حال بازگشایی در برخی از موارد به جمعیت عظیمی.

[چراغ بیرون رفتن در لبنان اقتصاد کشور به فروپاشی مالی تسریع]

Firass Abiad که سر coronavirus پاسخ در لبنان بزرگترین بیمارستان دولتی این رفیق حریری بیمارستان دانشگاه دستگیر شده در این کشور معضل در یک صدای جیر جیر.

“همانطور که ما خیره به هر یک از سلامت و یا یک پرتگاه اقتصادی و یا هر دو گزینه چی داریم؟”

Menahem Kahana

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نمازگزاران پوشیدن ماسک صورت برای نماز صبح در دیوار غربی در شهر قدیمی اورشلیم در جولای 27 بعد از محکم کردن محدودیت برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus.

ممکن است مکان هایی در جهان که در آن افزایش تست توضیح می دهد که برخی از جهش در تعداد کارشناسان می گویند. دولت اسرائیل امتیاز به تعداد بیشتری از آزمون در حال حاضر در حال انجام برای توضیح یک موج دوم از عفونت است که با توجه به کشور یکی از بالاترین موج در موارد در جهان گفت: Nadav ایال یک روزنامه نگار با اسرائیل Reshet اخبار.

اما در دسترس بودن بیشتر از آزمون نمی تواند توضیح کلی اعداد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر Lipkin گفت. موارد در حال افزایش است وی تصریح کرد زیرا مردم اجازه گارد خود را.

“ما نمی فکر می کنم ما می بینیم مردم استراحت تا آنجا که آنها را” او گفت:. “وجود دارد یک سری از چیزهایی که ما باید پیش بینی می را پیش بینی و اختصاص. اما اکثریت این افزایش از خود ما ساخت.”

Denyer گزارش از توکیو و Eglash از اورشلیم.


ژاپن چهره سربازان ارتش در coronavirus موارد اما هیچ اراده سیاسی برای خاموش شدن ناگهانی


مادورو را نگه دارید در ونزوئلا جلوتر به عنوان coronavirus موج

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر