لندن (العالم) – coronavirus ممکن است در چین در اوایل ماه اوت سال گذشته با توجه به دانشکده پزشکی هاروارد پژوهش بر اساس تصاویر ماهواره ای از بیمارستان سفر الگوها و موتور جستجو داده اما چین را رد کرد و این گزارش را “مسخره”.

فایل عکس: بررسی مرفولوژیکی مورفولوژی به نمایش گذاشته شده توسط 2019 رمان Coronavirus (2019-nCoV) که مشخص شد به علت شیوع بیماری تنفسی برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین دیده می شود در یک تصویر منتشر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آتلانتا, گرجستان, ایالات متحده در ژانویه 29 سال 2020 است. Alissa اکرت MS; دن هیگینز MAM/CDC/جزوه کرج

این تحقیق با استفاده از تصاویر ماهواره ای از بیمارستان پارکینگ در ووهان – که در آن بیماری برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال 2019 – و داده های مرتبط با علامت نمایش داده شد در موتورهای جستجو برای چیزهایی مانند “سرفه” و “اسهال”.

“بیمارستان افزایش ترافیک و علائم جستجو داده ها در ووهان تقدم مستند شروع SARS-CoV-2 همه گیر در دسامبر 2019” با توجه به تحقیقات.

“در حالی که ما نمی توانیم تایید اگر افزایش حجم به طور مستقیم مربوط به ویروس جدید ما شواهد پشتیبانی از دیگر کار های اخیر نشان می دهد که ظهور اتفاق افتاده است قبل از شناسایی در Huanan غذاهای دریایی بازار (در ووهان).”

این تحقیق را می توان مشاهده: اینجا

“این یافته ها همچنین اثبات این فرضیه است که این ویروس پدید آمده به طور طبیعی در جنوب چین شد و به طور بالقوه در حال حاضر در حال گردش در ووهان خوشه” با توجه به تحقیقات.

آن را حاکی از یک افزایش تند در بیمارستان پارک ماشین اشغال در ماه اوت سال 2019.

“در ماه اوت ما شناسایی منحصر به فرد افزایش جستجوها برای اسهال بود که نه دیده می شود در قبلی آنفولانزا فصل یا آینه در سرفه جستجو در اطلاعات” با توجه به تحقیقات.

چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying خواسته در مورد تحقیق در روزانه یک نشست خبری در روز سه شنبه, اخراج یافته است.

“من فکر می کنم این مسخره فوق العاده مسخره به آمده تا با این نتیجه گیری بر اساس مشاهدات سطحی مانند حجم ترافیک,” او گفت:.

گزارش توسط پسر Faulconbridge; ویرایش توسط Michael Holden و نیک Macfie

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de