Coronavirus: مقتدر و لابی دریافت میلیون ها نفر در دولت کمک

دولت آمریکا توزیع بیش از $521bn (£415bn) به کسب و کار از آن اورژانس coronavirus کمک. این هفته عمومی در نهایت یک نگاه اجمالی که گرفتن پول است.

لیست منتشر شده توسط وزارت خزانه داری آمریکا پرسیده بحث در مورد برنامه بحث برانگیز به نام چک Protection Program (PPP).

“ما نمی خواهیم به می گویند که PPP نمی کمک به کسب و کارهای کوچک – آن را انجام داد. اما به خوبی متصل کسب و کارهای کوچک رو کمک کرد و گفت:” جاشوا Gotbaum یک مهمان و پژوهشگر در موسسه بروکینگز فکر می کنم تانک.

این برنامه در نظر گرفته شده برای کمک به شرکت های کوچک و جلوگیری از اخراج گسترده در طول بیماری همه گیر. این ارائه می دهد وام های توزیع شده توسط بانک ها است که می تواند بخشیده شود اگر شرکت های استفاده از آنها در درجه اول به پرداخت کارکنان دستمزد

اما آن مواجه شده است و قابل انتقاد, از جمله این که پول رفته به شرکت های بزرگتر که نیاز به کمک. بازرسان دولت نیز هشدار داد که آن را در خطر تقلب با توجه به محدود شفافیت و نظارت.

  • ما فرستاده $1.4 میلیارد دلار از بیماری همه گیر کمک به مردم مرده
  • کدام کشور دارای بیشترین کمک مالی سخاوتمندانه?

اسامی منتشر شده در دوشنبه به نمایندگی از شرکت هایی که دریافت وام به ارزش بیش از 150.000 دلار – کمتر از 15 درصد از بیش از 4.8 میلیون به طور کلی وام. و برخی از نقص در داده های ظاهر شده اند. (روروک مخصوص بچه ها, شرکت پرنده گفت: آن را به اشتباه ذکر شده است.)

استیو الیس رئیس جمهور از بودجه فدراسیون فوتبال مالیات دهندگان برای حس مشترک به نام آشکار دیر شده است. اما او هشدار داد که دولت را مجبور به ارائه اطلاعات بیشتر اگر آن را می خواهد به ساخت اعتماد به نفس است که برنامه است که مورد آزار قرار گرفته.

“فقط به این دلیل آنها به ارائه یک لیست از نام و کسب و کار … به این معنا نیست پول نیست به هدر رفته و یا به این معنا نیست پول تلف شد,” او گفت:.

به طوری که پول ؟

سیاسی متصل

دریافت کنندگان شامل کسب و کار متعلق به خانواده Jared کوشنر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law; حمل و نقل کسب و کار متعلق به خانواده حمل و نقل وزیر ایلین Chao; و چند تن از اعضای کنگره و یا همسران خود را.

نیویورک شرکت حقوقی Kasowitz بنسون & تورس به رهبری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن زمان شخصی وکیل مارک Kasowitz همچنین دریافت وام به ارزش بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار. آن را در میان ده ها تن از شرکت های حقوقی که دریافت PPP کمک.

ده ها تن از مستاجران از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت املاک و مستغلات نیز دریافت پول به عنوان انجام بسیاری از قدرتمند واشنگتن لابی گروه های سیاسی و سازمان های مانند سیاه و سفید و کنگره حزبی.

آقای Gotbaum گفت: آن را “رسوا” است که شرکت های وابسته به سیاستمداران شد با بهره گیری از این برنامه که در یک نقطه از پول زد.

مشاهیر

Kanye غرب Yeezy پوشاک با نام تجاری است که به تازگی اعلام کرد یک قرارداد بلند مدت با فاصله یک وام به ارزش بین $2m و $5 متر بود که انتظار می رود برای کمک به صرفه جویی در 106 شغل.

دیگر مشخصات بالا مد ارقام نیز وجوه در آن محدوده از جمله Oscar de la Renta و ورا وانگ.

این نابو رستوران ها و هتل ها حمایت بازیگر رابرت دنیرو نیز دریافت ارزش بین $11m و $28m در حالی که فرانسیس فورد کاپولا Winery, متعلق به مدیر خانواده دریافت وام به ارزش بین $1 و $2m.

“ما با استفاده از PPP وام برای اطمینان کارمند حقوق و دستمزد و مزایای همچنان در طول این زمان نامشخص” در کارخانه شراب سازی در توییتر نوشت پس از معامله پرچم.

سیاسی بحث برانگیز گروه

این آین رند موسسه دریافت یک وام بین $350,000 و $1m برای حفظ 35 شغل در حالی که استیفن گراور Norquist را آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی بنیاد دریافت 150.000 دلار-$300,000 برای 33 شغل.

این گروه شناخته شده برای آن ضد مالیات بر ضد صرف انداز گفت: در حال مخالف چک Protection Program “را مشاهده و آن را به عنوان جبران خسارت برای دولت با در نظر گرفتن طول خاموش کردن”.

برنامه ریزی والدین اعضا نیز دریافت بیش از $40m در وام. قانونگذاران جمهوری خواه و مدیریت کسب و کار کوچک فشرده زنان مراقبت های بهداشتی فراهم می کند سقط جنین خدمات به بازگشت به پول است.

شرکت های خارجی

برخی از شرکت های خارجی نیز دریافت امداد از جمله کره هواپیمایی که دریافت $5-$10m در کمک به حفظ 500 ما مبتنی بر کارکنان و چینی خودروسازی Nio که دریافت $5-$10m در کمک به حفظ 204 کارکنان در امریکا است.

خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin گفت: این پول استفاده شده است برای صرفه جویی در بیش از 51 میلیون شغل اما در هزاران مورد وام اعطا شد و با وجود هیچ کار شماره ارائه شده است.

آقای Gotbaum گفت: شواهد تا کنون نشان می دهد که افزایش اشتغال تا حدودی محدود شده به خصوص بعد از کنگره سست قوانین در مورد چگونگی PPP بودجه باید صرف شود.

او گفت: این امر شده اند موثر تر برای ارسال پول به کارگران به طور مستقیم از طریق سیستم مالیاتی به عنوان بسیاری از کشورهای دیگر انجام داده اند.

“شما باید هوشمند در مورد چگونه برای به دست آوردن پول از,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de