Coronavirus: سازمان ملل از رفتن در جهت اشتباه با Covid-19 می گوید که


Coronavirus همه گیر خواهد شد “بدتر و بدتر” اگر دولت موفق به گرفتن بیشتر اقدام قاطع سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است.

مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “بیش از حد بسیاری از کشورها [بودند] به رهبری در جهت اشتباه است”.

موارد افزایش شد که در آن ثابت شده اقدامات نمی شد به تصویب رسید و یا به دنبال او اضافه شده است.

آمریکا در حال فعلی کانون بیماری همه گیر. ما شاهد افزایش موارد در میان تنش بین کارشناسان بهداشت و درمان و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آمریکا بدترین آسیب دیده کشور به بیش از 3.3 میلیون مورد تأیید و بیش از 135,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

چه کسی گفت ؟

در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو در روز دوشنبه Dr Tedros گفت: “پیام های مخلوط از رهبران” بودند و تضعیف اعتماد عمومی در تلاش برای آوردن همه گیر تحت کنترل است.

“ویروس باقی می ماند دشمن عمومی شماره یک, اما اقدامات بسیاری از دولت ها و مردم را منعکس نمی کند این” او گفت:.

Dr Tedros گفت: اقدامات اجتماعی فاصله دست شستن و پوشیدن ماسک در موقعیت های مناسب و مورد نیاز به طور جدی هشدار داده است که وجود دارد خواهد بود “بدون بازگشت به حالت عادی برای آینده قابل پیش بینی”.

“اگر اصول نیست به دنبال تنها یک راه وجود دارد این بیماری همه گیر در حال رفتن به” دکتر Tedros گفت: “آن را به بدتر و بدتر و بدتر است.”

  • که باید پوشیدن یک ماسک صورت یا صورت دهد ؟
  • که در آن جهان هستند Covid-19 نقاط?

دکتر مایک رایان که شرایط اضطراری گفت که کاهش برخی از مستند اقدامات در آمریکا و باز شدن برخی از مناطق منجر شده بود به “شدید انتقال”.

امریکا تایید کرده است بیش از 145,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر هر چند تعداد اعتقاد بر این است بالاتر به دلیل ناکافی تست.

نیمی از مرگ و میر در برزیل که در آن رئیس جمهور Jair Bolsonaro مخالفت با اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

دکتر رایان گفت: بسته شدن مناطق بزرگ می توانست عواقب اقتصادی بزرگ اما محلی که مستندات در مکان های خاص ممکن است لازم باشد برای کاهش گسترش ویروس.

او خواست دولت برای اجرای روشن و “قوی” استراتژی و اضافه کرد: “شهروندان باید به درک و آن را آسان برای آنها را به پیروی کنند.”

آنچه در مورد واکسن و یا ایمنی ؟

“ما نیاز به یادگیری برای زندگی با این برنامه” دکتر رایان گفت و هشدار داد که انتظارات که این ویروس می تواند ریشه کن یا که یک واکسن موثر می تواند آماده در ماه بودند “غیر واقعی”.

او گفت: آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که آیا دوره نقاهت بعد از کروناویروس که منجر به ایمنی و یا اگر آن را انجام داد, چه مدت است که مصونیت گذشته خواهد بود.

یک مطالعه جداگانه در روز دوشنبه منتشر شده توسط دانشمندان در کالج کینگ لندن پیشنهاد کرد که ایمنی به ویروس ممکن است در کوتاه مدت.

دانشمندان در کالج مورد مطالعه 96 نفر به درک چگونه بدن به طور طبیعی, دعوا کردن ویروس توسط ساخت آنتی بادی و چه مدت این گذشته در هفته ها و ماه های پس از بهبودی.

در حالی که تقریبا همه کسانی که تا به حال قابل تشخیص آنتی بادی است که می تواند خنثی و متوقف coronavirus سطح شروع به افول بیش از سه ماه از مطالعه.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در این که جلسه کارشناسان بهداشت و درمان نیز گفت: هیچ شواهد نشان می دهد که کودکان با سن کمتر از 10 نفر تنها بسیار کمی تحت تاثیر Covid-19 در حالی که کسانی که بیش از 10 به نظر می رسید به مشابه رنج می برند علائم خفیف به بزرگسالان جوان است.

تا چه حد کودکان می تواند انتقال این ویروس در حالی که به نظر می رسد کم ناشناخته باقی مانده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de