نیوزیلند موسسه تحقیقاتی در قطب جنوب است که پوسته پوسته شدن تعدادی از پروژه های برنامه ریزی شده برای فصل آینده در تلاش برای نگه داشتن این قاره رایگان از coronavirus.

دولت آژانس قطب جنوب نیوزیلند به بی بی سی گفت آن را حذف 23 از 36 پروژه های تحقیقاتی.

تنها در دراز مدت علم مانیتورینگ ضروری عملیاتی فعالیت و برنامه ریزی تعمیر و نگهداری پیش خواهد رفت.

آینده پژوهش فصل اجرا می شود از ماه اکتبر تا مارس است.

“به عنوان Covid-19 نوردد این سیاره تنها یک قاره دست نخورده باقی مانده و [ما] هستند متمرکز نگه داشتن آن است که راه” گفت: قطب جنوب نیوزیلند در بیانیه ای.

سازمان اجرایی سارا ویلیامسون گفت: این سفر از محدودیت ها و سخت موفق طرح جداسازی شدند عوامل کلیدی برای نگه داشتن اسکات پایه – نیوزیلند مرکز تحقیقات – آنتی ویروس رایگان.

“قطب جنوب نیوزیلند است که متعهد به حفظ و افزایش کیفیت نیوزیلند قطب جنوب پژوهش های علمی. اما شرایط فعلی تعیین می کند که توانایی ما برای حمایت از علم بسیار محدود در این فصل” او گفت:.

  • Coronavirus: چرا آنها جدا در قطب جنوب ؟
  • Covid-19 پیچیده سفر از قطب جنوب

یک مدیر در مرکز تحقیقات قطب جنوب گفت: این تصمیم را “نه یک غافلگیری بزرگ”.

“این قطعا حق تماس در ذهن ما” دانشیار راب مک کی گفت: خروجی اخبار حرکت شبیه چمچه زنی.

“قطب جنوب جدا شده محیط زیست – اگر شما تا به حال یک اورژانس پزشکی با تعداد زیادی از افراد بیمار شما فقط نمی باید از این ظرفیت برای مقابله با آن است. و با دید سه ماهه محدود محیط های این نوع زندگی در کشتی کروز پایین وجود دارد.”

پیش از آن در مارس استرالیا اعلام کرد که این امر مقیاس فعالیت خود را در 2020-21 فصل تابستان است. این شامل کاهش ظرفیت عملیاتی و به تأخیر انداختن کار بر روی برخی از پروژه های بزرگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de