Coronavirus: تولید کنندگان نفت انتظار می رود به افزایش نفت خام خروجی

جهان پیشرو تولید کنندگان نفت در حال انتظار برای اعلام افزایش در خروجی این هفته در میان نشانه هایی که تقاضا در حال افزایش است.

روغن کارتل اوپک است که با توجه به برگزاری جلسه روز سه شنبه و چهارشنبه به آن بحث بعدی حرکت می کند.

تحلیلگران پیش بینی عمده تولید کنندگان موافقت خود را با سهولت عرضه کاهش است که تحمیل شده بود در ماه آوریل برای سرپا نگه داشتن قیمت ها.

اوپک و متحدان آن شناخته شده به عنوان اوپک+ کاهش روزانه تولید نفت توسط 9.7 m بشکه به این بیماری همه گیر را دیدم تقاضا سقوط.

که توافق شده برای کمک به کاهش اثرات نفت تقاضا ناشی از مستندات و برای ایجاد ثبات در قیمت ها.

قیمت نفت خام برنت که معیار جهانی برای نفت پایین است حدود 30% در این سال, در حالی که ما معامله وست تگزاس اینترمدیت (WTI) سقوط به زیر صفر در یک نقطه در ماه آوریل است.

انتظارات در حال رشد هستند که از ماه آینده کسانی که محدودیت هایی خواهد بود به کاهش 7.7 m یک روز معنی که خروجی را افزایش می دهد 2m بشکه در روز است.

بیشتر چشم انداز خوش بینانه می آید پس از آژانس بین المللی انرژی (IEA) در هفته گذشته پیشنهاد کرد که بدترین تاثیر ناشی از کوروناویروس مستندات در حال حاضر ممکن است بیش از.

در آن صورت ماهیانه جهانی انرژی در گزارش آژانس بین المللی انرژی پیش بینی کرد با اندکی بهبود در تقاضای جهانی برای نفت خام در این سال است.

اما همچنین هشدار داد که بسیاری هنوز هم بستگی دارد که چگونه همه گیر توسعه.

این گزارش همچنین اشاره کرد که تجدید حیات از موارد در برخی از نقاط جهان از جمله ایالات متحده و آمریکای لاتین بود “ریخته گری سایه” بیش از چشم انداز و تهدید به از خط خارج شدن یک بهبود در تقاضا.

“افزایش اخیر در Covid-19 موارد و معرفی جزئی مستندات معرفی بیشتر عدم پیش بینی” آن را گفت.

سنگاپور مبتنی بر نفت کارشناس Vandana هری هشدار در مورد بهبود سریع برای کالا. “تقاضای جهانی نفت در حال حاضر انتظار می رود نزدیک به قبل از coronavirus سطح تنها در نیمه دوم 2021.

آن را نمی ممکن است رسیدن به دقیق سطوح تا بعدا به عنوان بین المللی مسافرت هوایی و سوخت جت و تقاضا است که دیده نمی شود, عادی برای 2-3 سال آینده,” او گفت:.

در ایالات متحده, Florida, ثبت نام دولت ثبت 15,299 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت – در حدود یک چهارم از تمام ایالات متحده روزانه عفونت.

ایالات متحده به عنوان یک کل شده است بیش از جدید روزانه بالغ بر 60000 موارد برای چند روز گذشته. کشورهای دیگر از جمله آریزونا و کالیفرنیا و تگزاس در ادامه مشاهده کنید افزایش موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de