ترس چیزی است که 88 سال ماتیلد می دهد به راحتی. در تراس نشسته از محلی اغذیه فروشی و مشروب فروشی در پاریس ساعت پس از بازگشایی در این هفته او sipped یک نوشیدنی های گازدار به عنوان روز صبح آفتاب را به خود جلب کرد عرق از شیشه ای خود را.

“من منتظرش بوده ام برای این,” او گفت:. “به احاطه شده توسط مردم و نه به تنهایی دیگر!”

ماتیلد به حال لباس پوشیدن برای مناسبت: چاپ لباس مو کاملا مدل دهید.

زندگی در اینجا همواره خواستار کمی تلاش اضافی. برای آن کافه ها و رستوران ها است که به معنی قوانین جدید صندلی, جدید, روش های تمیز کردن دست sanitiser در همه جا شما نگاه کنید.

“البته من می ترسم” گفت: دوست خود را آنی از 10 سال جوان تر. “اما شما می دانید در عصر ما ما زمان زیادی ندارد به طوری که در برخی از نقطه ما باید فقط آن را انجام دهد.”

چرا خالی پاریس هویت خود را از دست داد

بسیاری از مردم ابراز کرده اند که رهایی پاریس میله ها و کافه ها باز دوباره تراس خود را کامل است.

وجود دارد چیزی در مورد پوچی این شهر در طول مستند که احساس به ویژه تند و تلخ می گوید: جوآن Dejean یک نویسنده و مورخ فرانسوی, فرهنگ, چرا که سرنوشت پاریس بود دیده می شود: “پاریس عمدا ساخته شده برای مردم در خیابان ها مشاهده می شود به قدردانی بصری” او به من گفت.

“اگر وجود دارد هیچ پیاده به دنبال در همه چیز از باغ به خانه های بزرگ به ایل St Louis خود را از دست بدهند علت وجودی.”

در این مستند او می گوید: وجود دو شهر که بودند به خصوص عکس های خود را برای پوچی: ونیز و پاریس. ونیز به شهر نگاه کرد و بدون گردشگران; پاریس نشان می دهد که چگونه مشکل آن این بود که به رسمیت شناختن شهر بدون مردم با بهره گیری از آن است.

“من آن را دوست داشتم حتی بیشتر” گفت: Delphine دراز مدت در پاریس ساکن است. “شما شنیده پرندگان. من تا به حال یک پایان-از-مستند بلوز; من احساس کمی حمله کردند که مردم در خیابان.”

تدریجی و بازگشت به حالت عادی است بازآفرینی آشنا اصطکاک.

Delphine دو دختر جوان و زندگی در نزدیکی Sacré-Coeur کلیسای جامع. به عنوان مستند شروع به سهولت او و دیگر پدر و مادر جوان در زمان اردو مدفوع به خیابان های Montmartre به تماشای کودکان خود را در بازی فوتبال.

به تازگی Delphine می گوید یک مرد تکیه کردن یک پنجره و به آنها گفت که او از خانه و برای جلوگیری از ایجاد سر و صدا خیلی.

“پشت سر او ما می توانید از گوش همسر خود را فریاد ما به ترک” Delphine گفت. “واضح است که آنها در نقطه شکستن.”

نه همه پاریسی ناراضی بودند

Alane Kadouri یک روانپزشک در بیمارستان Cochin در پاریس می گوید او توسط تعداد زیادی از مردم که در واقع ترجیح سلول.

“کسانی که می ترسند از روابط اجتماعی احساس امنیت در مستند” او توضیح داد. “کسانی که در پیدا کردن عشق زندگی پیچیده نیست باید از خود بپرسید سوالات و نوجوانان خوشحال بودند به ماندن در خانه به بازی بازی های ویدئویی می شود و در رسانه های اجتماعی.”

اما او گفت: وجود یک شکاف بزرگ بین تجربه از شهروندان عادی و بسیاری از پرستاران در بیمارستان است.

“یک در ده پرستاران مورد حمله قرار گرفت در مستند” او گفت:. “برخی از آنها خواست به ترک آپارتمان خود را با همسایگان خود به دلیل سرایت خطر است.”

در حال حاضر زندگی عادی بازگشت است او می گوید: او با دیدن برخی از آنها را شکستن. “همه آنها ترس از موج دوم و به آنها خسته,” او گفت:. “من شنیده ام از 30 سال از پرستاران که با داشتن مشکل بالا رفتن از پله ها.”

که مهم است امروز در پاریس ؟

Rolande مریل یک پرستار نیز مشغول به کار در بیمارستان Cochin. به عنوان فشار بر سیستم بهداشت و درمان برطرف و غیر Covid بازگشت بیماران برای درمان او می گوید: حمایت عمومی به نظر می رسد پایانی.

“هنگامی که بیماران ما شروع به آمدن آنها به عنوان مهاجم به طور معمول,” او گفت:. “من به آنها گفتم آن را بی فایده بود به کف زدن برای ما هر شب اگر آنها در حال رفتن به مانند رفتار که! مردم باید کوتاه خاطرات. پس از Bataclan [تروریستی], پلیس قهرمانان بود; در حال حاضر هر کس فکر می کند آنها می خواهند ما را بکشند.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

به عنوان این شهرستان آغاز می شود به صورت زنده پس از ماه اجتماعی و اقتصادی کما به این معنا که مهم است به پاریس بوده خورند.

به عنوان یک محقق آن را قرار داده است که بیشترین ارزش به شما: بالا اجرایی کار از خانه و یا مردی که ارائه مواد غذایی به مادر خود را?

و آنچه مشهود بود زرد جلیقه اعتراضات سال های اخیر شده است به خانه آورده کاملا دوباره: افرادی که از پاریس به کار زباله جمع رانندگان قطار معلمان و پرستاران – نمی توانیم به اینجا زندگی می کنند.

“ما نمی خواهد بیرون آمدن از این کاملا همان” معتقد است که جغرافی لوک Gwiazdzinski.

بسیاری از ثروتمند پاریسی در حال حاضر به فکر انتقال از پایتخت — به عنوان بسیاری از آنها را در مستند خود را – و teleworking از خانه در روستا.

که ممکن است به نفع کوچکتر شهرهای استان, او می گوید در یک کشور که در آن پاریس و غالب اقتصاد فرانسه. اما آنچه که برای زندگی در پایتخت خود را ؟

“پاریس است که مانند ققنوس; آن را دوباره متولد می شود,” او گفت:. “پاریس است و نه فقط یک قطب اقتصادی آن را به یک عاشقانه دنیای خیالی. تصویر خود را به عنوان پایتخت عشق, عاشقانه نبوده است آسیب دیده است. اما برای مردم زندگی در اینجا آن یک داستان متفاوت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de