Coronavirus: شایعات و ترس و افزایش Covid مرگ و میر در پاکستان


پزشکان در پاکستان هشدار داد که این کشور در حال حاضر ضعف سیستم بهداشت و درمان می تواند به زودی غرق خواهد coronavirus بیماران.

تا کنون با کمتر از 2000 نفر مرگ و میر ناشی از شیوع نشده است به عنوان کشنده به عنوان برخی از ابتدا می ترسید. اما با نرخ جدید و موارد جدید مرگ و میر در بالاترین سطح خود را رتبهدهی نشده است, و مستند محدودیت برداشته پزشکان می گویند بخش های مراقبت ويژه در حال حاضر کشیده تقریبا به ظرفیت در بسیاری از بیمارستان های بزرگ.

در کراچی یک شهرستان از 15 میلیون نفر داده ها نشان می دهد تنها تعداد انگشت شماری از تخت ICU هنوز هم در دسترس برای Covid-19 بيمار. در حالی که در لاهور دکتر ضررى به بی بی سی مجبور به نوبه خود به دور یک بیمار که نیاز به یک ونتیلاتور پس از او در حال حاضر رد شده توسط دو بیمارستان های دیگر. پزشکان در پیشاور و کویته توصیف تحت سطوح مشابه فشار است.

مقامات اذعان برخی از بیمارستان ها کامل هستند اما اصرار دارند هنوز هم وجود دارد تعداد زیادی از تخت های موجود در جاهای دیگر و در حال ساخت اطلاعات عمومی در مورد جایی که آنها هستند در حالی که امکانات جدید در حال ساخته شده است در کراچی. اما پزشکان ترس تعدادی از موارد مهم ادامه خواهد داد به افزایش است و می گویند تلاش های خود را برای درمان بیماران هستند که مانع از تئوری های توطئه و بی اعتمادی.

“بسیاری از مردم بیمار سعی و ماندن در خانه و… تنها زمانی که شرایط خود را بدست بدتر زیادی انجام آنها به بیمارستان” پیشرو در کویته به بی بی سی گفت.

به عنوان یک نتیجه او گفت: تعداد زیادی از بیماران در مدت کوتاهی پس از ورود و یا در آمبولانس.

“آنها حتی به ما این شانس را به سعی و درمان آنها” او اظهار تاسف کرد.

و همچنین نگرانی در مورد کیفیت مراقبت های پزشکی و بی میلی برای اعضای خانواده به قرنطینه, عجیب قریب, شایعات در حال چرخش در اطراف و از جمله ادعا می کند که پزشکان در حال پرداخت شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) به دروغ اعلام بيماران مبتلا به کروناویروس مبتلا.

یکی از دکتر کراچی که خواست ناشناس باقی می ماند به بی بی سی گفت او به تازگی در تماس با یک دوست درخواست برای توصیه های پزشکی گفت: “من پسر داشتن آنفولانزا و تب اما من نمی خواهم به او را به بیمارستان چرا که پزشکان فقط اعلام هر تب Covid و آنها در حال گرفتن 500 روپیه ($3; £2.40) در مورد’.”

این نظریه ممکن است صدا risible اما آنها باید عواقب خطرناک – و نه فقط برای بیماران است. بیمارستان ها در کراچی و پیشاور و لاهور دیده می شود که تمام حوادث از خانواده های بیماران حمله به کارکنان.

در جناح کارشناسی ارشد پزشکی مرکز در کراچی یک جداسازی بخش سطل آشغال توسط اراذل و اوباش زمانی که بدن یک بیمار نبود تحویل بلافاصله به خانواده است. در پاکستان مجالس ترحیم به طور معمول انجام شده به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به عنوان در هر سنت با تعداد زیادی از عزاداران حضور نه که ممکن است اگر کسی می میرد و یا مشکوک است و از مرگ با کوروناویروس. دکتر یحیی Tunio رهبری دکتر در بیمارستان به بی بی سی گفت کادر پزشکی در حال “مبارزه با هر دو coronavirus و جهل”.

دکتر جمال Awan, که با این نسخهها کار در بیمارستان مایو لاهور به بی بی سی گفت امنیت تا به حال به افزایش در این بخش پس از یک شماره اخیر خشونت شعله ور شدن یو پی اس. او در توصیف این حوادث به عنوان ریشه در یک مخلوط از خشم و کمبود منابع و ترس است که پزشکان مخفیانه کشتن بیماران از طریق “سمی تزریق”.

در یک مورد در بیمارستان خانواده گفته شد یک تخت ICU با ونتيلاتور در دسترس نیست به صورت نسبی خود را که در یک وضعیت بحرانی و پس از آن درگذشت. یک دکتر در وظیفه در زمان امره خالد به بی بی سی گفت که 20 تا 30 نفر از اعضای گروه اقدام به حمله به کارکنان بیمارستان. او گفت: برخی از بستگان با عصبانیت فریاد زد: “اگر coronavirus واقعی است… حال شما چطور است نه بیمار است؟”

او همچنین کار به عنوان یک دکتر در آن زمان تحت فشار قرار دادند در داخل بخش و مجبور به انجام CPR در بیمار بدون هیچ گونه تجهیزات ایمنی. دکتر خالد خواستار آگاهی به بهبود در مورد بیماری, امنیت, برای, کارکنان, بهبود, و محدودیت های قرار داده شده در این شماره از بستگان مجاز به بیمارستان.

“من احساس وحشتناک من حتی فکر ترک این کار پس از آن حادثه اما ما فقط می توانید نیست,” او گفت:. “اگر همه برگ, پس از آن که در حال رفتن به محل کار؟”

در واقع صدها نفر از پزشکان آلوده شده اند با کروناویروس در پاکستان است. حداقل 30 بهداشت و درمان کارگران گزارش شده از آن درگذشت.

در یکی از بیمارستان در پیشاور کل بخش زنان و زایمان بود به طور موقت تعطیل پس از شیوع در میان کارکنان. یک پزشک از بیمارستان به بی بی سی گفت حدود 100 نفر از همکاران خود را تا به حال تست مثبت و در مجموع اکثریت قریب به اتفاق آنها حتی به طور مستقیم کار با کروناویروس بیماران.

او اضافه کرد که در حالی که سطح حفاظتی تجهیزات بهبود یافته بود او یک چهره سپر با همکاران گرفتن نوبت به استفاده از آن در شیفت مربوطه. مانند بسیاری دیگر از پزشکان او مطرح نگرانی های خاص در مورد عدم کیت دست به کارکنان که در تئوری و در خط مقدم در برابر ویروس باقی می ماند در معرض توسط مراقبت از بیماران که ممکن است آلوده شده اند اما هرگز مورد آزمایش قرار گرفته است.

بسیاری از پزشکان از ترس بدترین و در عین حال آمده است, و ابراز عصبانیت از تصمیم به لغو بخش عمده ای از مستند محدودیت در ماه گذشته.

دکتر رضوان Saigol که با این نسخهها کار در بیمارستان مایو در لاهور به بی بی سی گفت که حتی قبل از همه گیر او تا به حال دیده می شود خانواده ها “التماس برای هواکش”. در حال حاضر او گفت: این وضعیت احساس می کند “واقعا ترسناک”. اگر تعداد موارد همچنان به افزایش, او اضافه کرد: “بیمارستان های ما را دریافت کنید خسته… ما به اندازه کافی مراقبت های ويژه و یا هواکش”.

نخست وزیر Imran Khan, اما, اصرار هزینه یک مستند است که به سادگی بیش از حد شدید برای کسانی که در این کشور در حال حاضر زندگی می کنند دست به دهان وجود دارد.

“بیست و پنج درصد از جمعیت ما زیر خط فقر – که به معنی وجود دارد 50 میلیون نفر از مردم که نمی توانیم به خوردن دو وعده غذا در روز… اگر ما پیاده سازی یک مستند مانند آنها تا به حال در ووهان یا اروپا چه اتفاقی خواهد افتاد ؟” او در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در اوایل این هفته.

آقای خان به دادگاه تجدید نظر به مردم به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و ماسک صورت ساخته شده اند اجباری است. اما او درگیر شدند و در بار با مقامات محلی مانند کسانی که در مخالفت با کنترل استان سند که برای اولین بار به اعمال محدودیت های سخت بر جنبش در ماه مارس.

بسیاری از کارکنان بهداشتی درمانی مانند دکتر یحیی Tunio از جناح کارشناسی ارشد پزشکی مرکز در کراچی می گویند که آنها را دیده اند “افزایش موارد پس از مستند محدودیت بودند کاسته” چند هفته پیش.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Dr Tunio به بی بی سی گفت که تخت ICU در بیمارستان, یکی از بزرگترین در شهرستان شد “کامل” و این که بیماران جدید به طور منظم نیاز به منحرف شود دیگر برای مراقبت ويژه حتی اگر اکثر بیمارستان های دیگر نیز مشابه دولت است. “این است که استرس و تنش,” او اضافه شده است.

یکی دیگر از گیاهان دارویی در کراچی نگران آلوده بستگان او در خانه و خسته از ساعت های طولانی از کار در یک hazmat کت و شلوار در دماهای بالا توصیف احساسات خود را در دیدن ادامه داد: تعداد زیادی از مردم در خیابان.

“این قلب غم انگیز… چرا ما رفتن را از طریق تمام است که برای این افراد که فقط نمی مراقبت در مورد خود را که ما را سرزنش برای گرفتن رشوه؟”

“هنوز” او گفت: “ما در حال انجام آن را برای آنها است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de