Coronavirus: ماهواره تصاویر ترافیک ممکن است نشان می دهد ویروس آمار ووهان زودتر


آشکار افزایش ترافیک خارج ووهان بیمارستان از ماه اوت سال 2019 ممکن است نشان می دهد coronavirus آمار منطقه زودتر از گزارش مطالعه می گوید.

محققان دانشگاه هاروارد می گویند تصاویر ماهواره ای نشان می دهد افزایش ترافیک در خارج از پنج بیمارستان در این شهرستان از اواخر ماه اوت تا دسامبر.

ترافیک سنبله همزمان با افزایش جستجوهای آنلاین برای کسب اطلاعات در مورد علائم مانند “سرفه” و “اسهال”.

چین گفت: مطالعه “مضحک” و بر اساس “سطحی” اطلاعات است.

اعتقاد بر این است که این ویروس برای اولین بار در چین ظاهر شد برخی از زمان در ماه نوامبر. مقامات گزارش داد یک خوشه از پنومونی موارد با علت ناشناخته به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در 31 دسامبر 2019.

“به وضوح وجود دارد برخی از سطح اجتماعی اختلال وقوع و قبل از آنچه که قبلا شناخته شده به عنوان شروع رمان بیماری همه گیر کوروناویروس”, Dr John Brownstein که رهبری این تحقیقات گفت: ABC news.

این مطالعه بوده است نه کارشناسی.

چه این مطالعه نشان می دهد ؟

محققان تجاری داده های ماهواره ای خارج از پنج ووهان بیمارستان و مقایسه داده ها از اواخر تابستان و پاییز سال 2018 به مدت زمان مشابه در سال 2019.

در هنگامی که مورد محققان شمارش 171 اتومبیل پارک شده در یکی از ووهان بزرگترین بیمارستان Tianyou بیمارستان در اکتبر 2018.

داده های ماهواره ای از همان زمان در سال 2019 نشان داد 285 وسایل نقلیه در همان محل افزایش 67%.

افزایش آنلاین جستجو برای کلمات در ارتباط با علائم کروناویروس در چین موتور جستجوی بایدو به نظر می رسید به ظهور در همان زمان.

“این همه در مورد یک بدن در حال رشد از اطلاعات با اشاره به چیزی در حال وقوع در ووهان در زمان” دکتر Brownstein ABC گفت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“بسیاری از مطالعات هنوز هم نیاز به به طور کامل کشف آنچه صورت گرفت و برای مردم واقعا در مورد این که چگونه این بیماری شیوع آشکار شدن و ظهور در جمعیت. بنابراین این فقط یک نقطه از شواهد است.”

چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying اخراج یافته در یک نشست خبری در روز سه شنبه.

“من فکر می کنم این مسخره فوق العاده مسخره به آمده تا با این نتیجه گیری بر اساس مشاهدات سطحی مانند حجم ترافیک,” او گفت:.

چه مفهومی از این مطالعه ؟

BBC جان Sudworth در پکن می گوید وجود دارد محدودیت در مجموعه داده های مورد استفاده توسط محققان – مثلا آنها نمی توانند همیشه مقایسه تصاویر ماهواره ای گرفته شده در همان روز در سال متوالی به دلیل پوشش ابر در برخی از عکس ها.

اما اگر عفونت بود حال کشف نشده شاید برخی از افراد می تواند ترک کرده اند ووهان و سفر به خارج از کشور و متناسب با برخی از شواهد دیگر ما شروع به دیدن در دیگر نقاط جهان نشان می دهد در اوایل موارد Covid-19, خبرنگار ما می گوید.

با این حال ممکن است ناعادلانه به استفاده از مطالعه به عنوان شواهدی از یک پوشش و یا تاخیر در چین پاسخ به ناشناخته, بیماری ریشه در یک جامعه آن را کاملا امکان پذیر است که وجود دارد برخی از غیر قابل تشخیص گسترش قبل از آن متوجه شده بود رسما خبرنگار ما می افزاید.

چین گزارش پنومونی موارد با ناشناس باعث به کسی که در 31 دسامبر 2019.

نه روز بعد از آن مقامات چینی نشان داد که آنها تا به حال شناسایی شده از یک رمان coronavirus (بعدها به نام Sars-CoV-2 ویروس باعث Covid-19) در بسیاری از موارد پنومونی.

ووهان و دیگر شهرهای چین رفت و به مستند در 23 ژانویه سال 2020 است.

این که اعلام Covid-19 اضطراری برای بهداشت عمومی جهانی نگرانی در 30 ژانویه 2020 – این به دنبال 82 تایید موارد در خارج از چین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر