Coronavirus: آفریقای جنوبی تشویق به مصرف الکل می رود در فروش


صف های طولانی تشکیل داده اند خارج از مغازه های فروش مشروبات الکلی در آفریقای جنوبی پس از اعمال محدودیت بر فروش آن تحمیل دو ماه پیش به عنوان بخشی از اقدامات برای مبارزه با Covid-19, برداشته شد.

رسانه های اجتماعی پست ها نشان داد افرادی که تا به حال braved صبح لرز, تشویق, به عنوان خریداران پدید آمده با بطری های خود را.

الکل بان اجازه می دهد تا پلیس و بیمارستان ها به تمرکز بهتر در مقابله با کروناویروس مقامات گفت.

الکل سوخت خشونت یک مشکل بزرگ در آفریقای جنوبی.

پزشکان و پلیس می گویند این ممنوعیت تا به حال تاثیر دراماتیک کمک به کاهش شدید تلفات پذیرش.

اما این کشور تخمیر و شراب سازان شکایت کرده بود که آنها رانده شدن از کسب و کار.

دولت نیز از دست داده و ثروت در درآمد مالیاتی, به گزارش بی بی سی اندرو هاردینگ در ژوهانسبورگ.

اما برنامه ریزی شده بازگشایی مدارس شده است به تعویق افتاد برای یک هفته.

مقامات در حال حاضر در روند کاهش یکی از سخت ترین مستندات در جهان است.

به عنوان بخشی از این آخرین قدم – شناخته شده به عنوان سطح سه – رئیس جمهور سیریل Ramaphosa گفت که از 1 ژوئن فروش الکل خواهد, رزومه, اما تنها بين 09:00 و 17:00 و در روز جمعه شنبه یا یکشنبه.

همچنین الکل تنها می توان در خانه به جای آن خریداری شد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مقامات هشدار داده بود مشتریان به عجله به مغازه ها اما نه تلو تلو خوردن خرید خود را در طول هفته برای جلوگیری از جمعیت و کاهش خطر عفونت BBC Vumani Mkhize در ژوهانسبورگ ،

در توییتر “صدر” نام یک فروشگاه مشروب و “سطح سه” بالا روند مباحث در آفریقای جنوبی با مردم به اشتراک گذاری تصاویر از جشن – برخی از آواز – بازگشت فروش الکل:

حداقل هشت میلیون نفر تخمین زده رفته اند به بازگشت به کار در روز دوشنبه به عنوان بسیاری از بخش های اقتصاد را از سر گرفت ،

آنچه در مورد مدارس ؟

معلمان و زبان آموزان انتظار می رود به بازگشت به مدرسه در روز دوشنبه اما مقامات را تحت فشار قرار دادند پشت سر گیری برای هفته آینده.

اتحادیه های کارگری به نمایندگی از معلمان خواست اعضای خود را به ماندن در خانه تا زمانی که مقررات ایمنی و بهداشت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس شدند BBC Nomsa Maseko در ژوهانسبورگ ،

وزارت آموزش و پرورش وعده داده بود برای ضد عفونی کردن ساختمان ها و ارائه تمیز کردن آب در حال اجرا و تجهیزات حفاظت شخصی برای همه مدارس. اما بسیاری تا به حال هنوز موفق به دریافت آیتم های او می افزاید.

وزیر آموزش و پرورش انجی Motshekga گفته است که مقامات استفاده خواهد کرد این هفته برای آماده سازی مدارس در برنامه های ایمنی در برابر ویروس.

با وجود کاهش محدودیت در آفریقای جنوبی میزان عفونت کروناویروس در ادامه به افزایش است. شهر کیپ تاون در حال حاضر تجربه یک افزایش شدید و دیگر شهرستانها عمده انتظار می رود به دنبال کت و شلوار.

این کشور نیز دست و پنجه نرم کردن با کمبود جدی از تجهیزات تست.

این گزارش بیش از 32,000 موارد coronavirus و 683 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de