Coronavirus: اسپانیا می گوید شیوع بیماری تحت کنترل پس از انگلستان دستور قرنطینه

اسپانیا گفت: شیوع جدید Covid-19 موارد جدا شده و تحت کنترل پس از انگلستان ناگهان دستور داد افرادی که از این کشور به قرنطینه.

عفونت به شدت افزایش یافته و در اسپانیا به تازگی به عنوان محدودیت کاسته شد. برخی از مناطق که در حال حاضر اعمال اقدامات از جمله ساخت ماسک صورت اجباری است.

“اسپانیا امن برای اسپانیایی ها و برای گردشگران” وزیر امور خارجه گفت:.

سرایت میان افراد جوان که جمع در اعداد بزرگتر به نظر می رسد به طور خاص نگران باشید.

فرانسه و آلمان نیز هر دو دیده می شود موارد جدید افزایش به سازمان ملل دست به گریبان بین رفع تازه شیوع و بازگشایی اقتصاد.

انگلستان حرکت نیاز به ورود از اسپانیا به خود منزوی برای 14 روز آمد به اثر در جمعه تنها چند ساعت پس از تغییر اعلام شد, عصبی مسافران و اپراتورهای سفر.

صنعت هواپیمایی واکنش نشان داد و با بی میلی آن را یک ضربه بزرگ. بریتانیا بزرگترین تور اپراتور, توی, تا لغو تمام سرزمین اصلی اسپانیا تعطیلات تا 9 اوت. بریتیش ایرویز است که هنوز عامل پروازهای اما گفت که این حرکت بود “پرتاب هزاران نفر از انگلیسی ها’ برنامه سفر به هرج و مرج”.

اما انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab دفاع از “سویفت” تصمیم گیری است.

اسپانیا بیش از 272,000 تایید Covid-19 موارد و برخی از 28,400 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز تحقیق است و یکی از کشورهای اروپایی بدترین آسیب دیده توسط ویروس.

تعداد موارد وجود دارد سه برابر شده است در دو هفته با بیش از 900 عفونت های جدید خبر داد.

چگونه اسپانیا مقایسه در اروپا ؟

آن نرخ مورد در هر 100,000 نفر است که در حال حاضر در 39.4, با توجه به, اتحادیه اروپا, اروپا مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC). این مقایسه با انگلستان نرخ 14.6.

اسپانیا در حال حاضر قابل مقایسه با سوئد و پرتغال, اما نرخ وجود دارد در حال سقوط در حالی که اسپانیا در حال افزایش است.

Covid-19 مورد در هر 100,000

14-بعد تجمعی تعداد در کشورهای منتخب

رومانی (59.7) و بلغارستان (44.8) بطور قابل توجهی بالاتر است. لوکزامبورگ به مراتب بالاتر است اما تعداد ممکن است وجود داشته باشد اریب توسط آن جمعیت کوچک.

به عنوان دیده می شود در کشورهای دیگر گزارش سنبله در عفونت اکثریت موارد جدید در اسپانیا به نظر می رسد محدود به چند منطقه از جمله کاتالونیا که در آن بارسلونا واقع شده است و آراگون.

در یکشنبه, اسپانیایی وزیر خارجه Arancha گنزالز Laya گفت: شیوع بیماری “کاملا کنترل شده” و این که آنها تا به حال شده است انتظار می رود هنگامی که این محدودیت برداشته شد.

“نیمی از کسانی که Covid مثبت در اسپانیا بدون علامت می دهد که یک نشانه بسیار روشن است که تلاش های زیادی است که همه مناطق در اسپانیا در حال انجام تست برای Covid در آن شهروندان” او گفت:.

خانم گونزالس گفت: قناری و جزایر بالئارس که محبوب با گردشگران باید ثبت نشده یک تجدید حیات در عفونت اصرار آنها “بسیار امن سرزمین”. او افزود که مقامات سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن دولت بریتانیا به حذف آنها را از قرنطینه.

لندن تصمیم به معرفی قرنطینه محدودیت در مسافران از, اسپانیا, است, جدید, ضربه ویرانگر برای این کشور صنعت گردشگری است.

“ما می دانیم چه انگلیسی گردشگری به معنی برای کشور ما و به خصوص برای منطقه ما” گفت: معاون رئيس جمهور از اندلس خوان مارین. او در توصیف آن به عنوان “بسیار خبر بد” به خصوص برای کاستا دل سل, که در آن بسیاری از گردشگران تمایل به صرف تعطیلات خود را.

تعداد گردشگران انگلیسی که به اسپانیا در این تابستان بسیار پایین تر از حد نرمال اما هنوز هم وجود دارد هزاران نفر از گردشگران داخلی که در اینجا شگفت زده شده اند و نا امید تصمیم بریتانیا.

برخی از توریست مراکز در حال حاضر تحت تاثیر قرار شده اخیر سنبله در coronavirus موارد است. این آخر هفته دولت کاتالان دستور بسته شدن موقت از تمام کاباره ها آن را به عنوان تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس در میان افراد جوان است که یک مشکل خاص است.

دیگران گرفتن اقدامات بیش از اسپانیا ؟

نخست وزیر فرانسه ژان کستکس است “به شدت توصیه می شود” که شهروندان فرانسوی برای جلوگیری از رفتن به کاتالونیا.

نروژ reimposed 10 روز قرنطینه در مردم ورود از اسپانیا.

بلژیک ممنوع اعلام کرده است سفر به هوئسکا و لریدا با توصیه هایی در برابر سفر به تعدادی از مناطق دیگر در اسپانیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de