Coronavirus: سوئد می گوید که ‘کل اشتباه’ از جمله آن هشدار


سوئد دولت اپیدمیولوژی آندرس Tegnell را رد کرده است یک هشدار از سازمان بهداشت جهانی که شامل سوئد در میان کشورهای اروپا در خطر Covid-19 تجدید حیات.

که در روز پنج شنبه هشدار داد که چندین کشور و منطقه شاهد افزایش عفونت. یازده شد در سازمان ملل متحد سازمان منطقه اروپا.

اما Dr Tegnell گفت سوئدی تلویزیون آن را یک “کل سوء تعبیر از داده ها”.

سوئد تا به حال شاهد افزایش موارد به دلیل آن بود تست بیشتر.

چه کسی می گویند ؟

با توجه به داده های عضو اتحادیه اروپا وزارت امور خارجه سوئد دیده است 155 عفونت برای هر 100,000 نفر در گذشته 14 روز به مراتب بالاتر از هر جای دیگری در سازمان تعریف شده منطقه اروپا از ارمنستان.

مدیر منطقه ای هانس هانری Kluge گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه که در 11 کشور که شامل سوئد “تسریع انتقال رهبری را بسیار مهم و تجدید حیات است که اگر سمت چپ بدون کنترل را فشار سیستم های سلامت به آستانه یک بار دیگر”.

دیگر کشورها و سرزمین ها بودند: مولداوی در شمال مقدونیه آلبانی و بوسنی و هرزگوین, اوکراین, کوزوو ارمنستان و آذربایجان و کشورهای آسیای مرکزی از قرقیزستان و قزاقستان است.

چه در سوئد موقعیت ؟

سوئد پاسخ به همه گیر شده است بسیار متفاوت به دیگر کشورهای اروپایی است. شده است وجود دارد هیچ مستند با مدارس و کافی نت ها باز ماندن اما اجتماعات بزرگ ممنوع شده است و بسیاری از سوئدی ها رعایت اجتماعی فاصله.

آن را دیده است 5,230 مرگ و میر در جمعیت 10 میلیون مراتب بالاتر مرگ و مير نسبت به همسایگان خود. این هفته در سوئد گزارش بالاترین تعداد روزانه عفونت پس از وقوع شروع با از 1610 در روز چهارشنبه.

Dr Tegnell گفت: پایتخت در روز جمعه که سوئد شاهد افزایش تعداد عفونت به دلیل آن بود تست به مراتب بیشتر از قبل است. آن را “مایه تاسف” او گفت که “گیج کننده سوئد” با کشورهای در آغاز از خود بیماری همه گیر.

“آنها نمی تماس از ما بخواهید” او شکایت کرده است. “تعداد پذیرش در بخش مراقبت های است که در سطح بسیار پایین و حتی مرگ و میر شروع به پایین رفتن.” ناظران می گویند که مرگ و میر در کشور سوئد است که در حال حاضر به سطح نرمال برای این زمان از سال است.

Dr Tegnell گفت: آن را مربوط به خصوص که سوئد تا به حال شناخته شده به عنوان خطر در کشور که مرزهای شد و شروع به باز کردن.

دیگر کشورهای اسکاندیناوی آهسته بوده است به اجازه می دهد سوئدی ها در طول مرزهای خود را. سوئدی ها تنها مجاز به دانمارک از شنبه اگر منطقه ای که در آن زندگی می کنند ملاقات سطح فقط 20 عفونت در هر 100 ، 000 بیش از یک هفته به مراتب کمتر از افرادی که زمان ملی رقم برای کشور سوئد از 155.

در اوایل این ماه Dr Tegnell اذعان کرد که سوئد تا به حال دیده می شود بیش از حد بسیاری از مرگ و میر.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اما او بارها و بارها در دفاع از استراتژی نه قفل پایین و گفت: خیلی زود است که به یک حکم قطعی.

چگونه اروپا شروع خواهد شد باز دوباره

اتحادیه اروپا با هدف آسانسور مرزهای خارجی آن در تاریخ 1 ژوئیه و سفیران بحث شد در روز جمعه که کشورها باید اجازه دسترسی به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورهای دیگر در مرز شنگن-منطقه آزاد.

عفونت نرخ یک اندازه گیری در نظر گرفته شده اما تا چه مربوط به کشورهای در حال مقابله با Covid-19 اپیدمی و اینکه آیا آنها کافی تست و ردیابی رژیم در محل.

مسافران از آمریکا و برزیل و روسیه بعید است که اجازه داده شود در و اولیه تعدادی از کشورها با توجه به چراغ سبز ممکن است کوچک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de