Coronavirus آزمون: سواب نمی آسیب به مغز و دیگر ادعا واقعیت-بررسی

ادعا می کند که coronavirus آزمون می تواند آسیب مردم در حال گردش در رسانه های اجتماعی.

ما به بررسی این ادعا در برخی از گسترده ترین پست به اشتراک گذاشته.

بینی گرد و خاک نمی تواند آسیب مغز

یک عکس نشان دادن یک سواب تست گرفته شده منتشر شده است به طور گسترده ای در Facebook و Instagram به همراه ادعا می کند که گرد و خاک گرفته شده است در “سد خونی مغزی”.

ایده شما می تواند دسترسی به سد خونی مغزی از طریق یک سواب کردن بینی یک سوء تفاهم کامل از آنچه در آن است و چگونه کار می کند.

مغز مقدار زیادی از لایه های حفاظت. اولین و بدیهی است که عمدتا توسط جمجمه و درون آن مغز است که بیشتر روکشی در یک غشاء محافظ و مایع.

در داخل رگ های خونی است که خط و مغز, خون و مغز سد محکم بسته بندی شده لایه ای از سلول متوقف می شود که مولکول های در گردش خون از عبور به مغز در حالی که اجازه می دهد چیزهایی مانند اکسیژن و مواد مغذی است.

یک سواب چوب داخل بینی نیاز به از طریق شکستن چندین لایه از بافت و تمرین از طریق استخوان و رگ های خونی برای رسیدن به سد خونی مغزی.

“گرد و خاک نمی تواند رسیدن به سد خونی مغزی بدون نیروی قابل توجهی است که می شکند از لایه های مختلفی از بافت و استخوان. ما را دیده اند و نه هر گونه عوارض از Covid سواب در ما عمل مغز و اعصاب” می گوید: Dr لیز Coulthard, یک عضو کمیته انگلیسی, انجمن علوم اعصاب (BNA).

این نازوفارنکس سواب چک برای coronavirus در پشت بینی عبور و یکی از طیف وسیعی از swabbing تکنیک های.

یک ترکیب بینی-و-سواب گلو است که به طور معمول استفاده می شود برای تست Covid-19 در انگلستان است.

“من swabbed بسیاری از بیماران در حالی که مشغول به کار در بیمارستان و همچنین انجام این سواب در خودم هر هفته به عنوان یک داوطلب در یک محاکمه. آن را غیر معمول است برای چیزی که دور تا خود بینی – گرد و خاک می تواند احساس خارش یا tickly اما نباید آن را دردناک می گوید:” دکتر تام Wingfield از لیورپول دانشکده طب گرمسیری.

این ادعاهای دروغین شروع به ظهور در ما بر اساس Facebook حساب در 6 جولای و برخی از نسخه های تماس شامل امتناع از تست در دسترس نباشد.

برخی از این تاریخ شده “نادرست” توسط واقعیت-بررسی سازمان on Facebook.

ما در بر داشت همان گرافیک ظاهر می شود در رومانیایی, فرانسوی, هلندی و پرتغالی نوشته های, هر, تولید هزار نفر از درگیری.

تست کیت نمی خواهد شما را آلوده با کروناویروس

گزارش از آلوده کیت های آزمایش شده اند اشتباه حاکی از آن است که گرفتن یک آزمون به شما coronavirus.

در واقع سرفصل های به اشتراک گذاشته شده در مورد آلودگی اشاره به یک گزارش بی اثر آزمایش های ناشی از درهم و برهم آزمایشگاه شیوه در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در اوایل بیماری همه گیر. این به این معنا نیست که تست شده را به شما ویروس.

در یک پست به اشتراک گذاشته شده بیش از 3000 بار در Facebook این هفته صفحه فن برای رادیو فردا میزبان Tucker Carlson مشترک یک مقاله خبری در مورد آلوده کیت های آزمایش و گفت: “شما می خواهید Covid-19? این است چگونه U آن را دریافت کند!”

کامل مقاله واشنگتن پست که در ماه ژوئن منتشر شد جزئیات یافته های فدرال نقد و بررسی آن در بر داشت که معیوب آزمایش و آزمایشگاه روش باعث تاخیر به اجرای از CDC را تست برنامه. آن را پیشنهاد نمی کند که معیوب کیت های آزمایش می تواند منتقل می شود این ویروس به هر گونه بيماران است.

مقاله ای است که در پشت یک پرداخت دیوار که بدان معنی است که بسیاری از افراد با دیدن پست های این مقاله را بخوانید تیتر از متن.

واقعیت چکرز در آمریکا و هند باید افشا و خنثی وایلدر ادعا می کند که coronavirus آزمون طرح بودجه توسط بنیاد گیتس به ایمپلنت یک ریزتراشه به بیماران است. این ادعا نادرست مشترک هزاران بار در Facebook هستند شبیه به تئوری های توطئه ما نگاه به قبلا در مورد شوم میکرو-پیکور برنامه مرتبط بالقوه واکسن.

هیچ شواهد نشان می دهد وجود دارد هر میکرو-پیکور برنامه مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس و بیل و ملیندا گیتس اعلام شد.

“چرا شما نمی توانید فقط تنفس در گرد و خاک?’

یک الگوی رفتاری درخواست “اگر Covid بود واقعا انجام شده بر روی نفس خود را, چرا شما نمی توانید فقط تنفس در گرد و خاک? چرا آنها را مجبور به پرتاب گرد و خاک به پشت بینی ؟ ” درگیر شده است با حداقل 7000 بار در Facebook و Instagram.

Coronavirus گسترش می یابد هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه قطرات کوچک بسته بندی شده با ویروس به هوا. این به این معنا نیست که فقط تنفس در گرد و خاک را جمع آوری مواد به اندازه کافی برای انجام یک تست آزمایشگاهی هر چند.

ما صحبت کرد و به بهداشت عمومی انگلستان در مورد این که می گویند در نظر گرفتن سواب از داخل بینی یا گلو بازده دقیق تر نتایج آزمون.

اگر شما تنها تنفس در باریک سواب سر, شما ممکن است گرفتن ذرات ویروسی و یا سلول است که حامل ویروس. اما اگر شما با قرار دادن گرد و خاک در بینی و گلو و چرخش آن در محل عفونت شما هستند احتمال بیشتری برای دریافت عفونی مواد است که در عملکرد یک نتیجه.

  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و چگونه از خود حفاظت کنم?

Faking ویروس رایگان گواهینامه ها در بنگلادش

در نهایت ما گرفته ایم نگاهی به رشد رسوایی در بنگلادش از گواهینامه های جعلی نشان می دهد یک فرد ندارد coronavirus.

چندین نفر دستگیر شده اند وجود دارد برای صدور اسناد و مدارک جعلی نشان دادن منفی نتایج آزمون به افرادی که نیست در واقع آزمایش شده است.

این اسناد و مدارک دارای ارزش هستند زیرا اغلب مورد نیاز توسط کارگران مهاجر به نشان می دهد که آنها عاری از ویروس زمانی که آنها به مقصد خود می رسند. بنگلادش به شدت متکی بر درآمد حاصل از شهروندان خود کار در خارج از کشور.

در آخرین حادثه یک بیمارستان صاحب متهم به جعل هزاران نفر از آزمون بازداشت شد و پس از نه روز شکار در نزدیکی مرز هند مبدل به عنوان یک زن.

باندهای جنایتکار هستند و همچنین قرار دادن تبلیغات در رسانه های اجتماعی برای پیدا کردن خریداران بالقوه است.

عجیب گواهینامه های جعلی که نشان دهنده تست مثبت نیز گزارش شده به فروش در بنگلادش – ارائه فرصت برای بندگان به مرخصی از محل کار.

گزارش اضافی توسط اولگا رابینسون و شایان Sardarizadeh.

بیشتر بخوانید از بررسی واقعیت

خود را برای ما ارسال سوالات

دنبال کنید با ما در توییتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de