Coronavirus: این کشیش زحمتکش در خطوط مقدم


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

از FaceTiming نگران خانواده ها برای کمک به پزشکان و پرستاران با “مبارزه با خستگی” مراقبت معنوی کارگران در بيمارستان شده اند محوری بر روی همه گیر است مقدم است.

راکی واکر آمده است و نزدیک به مرگ به عنوان یک بیمارستان روحانی در این بیماری همه گیر کوروناویروس از او به عنوان یک سرباز در جنگ خلیج فارس در سال 1991.

“این خیلی ترسناک, بسیار خطرناک است,” او می گوید. “کار در بخش مراقبت های ويژه و دیدن همه که رنج و دیدن خانواده ها در حال نابود با این چیزی که من نمی بینم که در مبارزه با, من تو را دیدم آن را برای اولین بار دست در اینجا.”

در آمریکا حال و روز حساب با مرگ معنوی کارکنان مراقبت شده اند محوری بر روی مقدم در راه های جدید است. و آنها نقش مهمی در ساخت مطمئن شوید که بیماران جدا شده توسط سرایت از coronavirus نمی میرند به تنهایی.

واکر به عنوان یک روحانی برای بیماران قلبی در نیویورک بیمارستان کوه سینا به طور چشمگیری تغییر زمانی که شهر را فرا گرفته بود با این بیماری همه گیر در ماه آوریل است.

این نظامی کهنه غرق شد سیل از بیماران جدید غریبه ها در مورد او می دانست که هیچ چیز و کسی که قادر به برقراری ارتباط است.

در عبری مرکز توانبخشی در بوستون, Hali Diecidue در مواجهه با یک چالش متفاوت است.

(Diecidue را شناسایی نمی کند با یک جنسیت خاص و با استفاده از ضمایر “آنها/آنها”)

آنها داوطلب برای پیوستن به یک Covid-19 واحد راه اندازی به دنبال پس از مرکز سالمندان مزمن در مراقبت از بیماران. “من فکر نمی کنم (واحد) می خواهم من” گفتند. “شما نیاز به پزشکان شما نیاز به هواکش… اما این خوش است که من شگفت انگیز بود.”

به عنوان یک عضو ارشد ستاد روحانی, Diecidue تا به حال تجربه و تخصص در پایان زندگی مراقبت از اما که نمی آماده سازی آنها برای آنچه اتفاق افتاده است زمانی که آنها در یک hazmat کت و شلوار.

“شما از یک آرامش حضور به یکی از ترسناک مردم” آنها می گوید. “من یاد گرفتم که چگونه به مانور ابرو من زیادی و به فکر خندان با چشم من.”

واکر همچنین احساس معلول هنگامی که یک ماسک صورت خود را تحت پوشش “موثر ترین سلاح است.”

چالش و حتی بیشتر البته از دست دادن تماس مستقیم با بیماران بلکه با خانواده. “توسعه روابط از طریق تلفن با مردم ما هرگز ملاقات کرد” بسیار دشوار بود ،

کوه سینا در بیمارستان شروع به اختصاص کشیش و داوطلبان فقط به کار تلفن.

Diecidue در حال حاضر متعلق به یک سازمان که منحصر به فرد قرار داده شده برای مقابله با شرایط اضطراری تقاضا برای بداهه نوازی در راه به همراه مردم در سخت ترین ساعت.

آن را به نام آموزش روحانیون نوآوری آزمایشگاه و راه اندازی شد و در سال 2018 به کشف تغییرات در آمریکا زندگی مذهبی به ویژه در تعداد رو به رشد افرادی که هیچ وابستگی مذهبی و یا اتصال با این حال هنوز هم به دنبال مراقبت های معنوی.

بنیانگذار وندی Cadge می گوید: این گروه قادر به پاسخ به سرعت به Covid خواسته های ایده های خلاق “راه حل” مانند تله-آموزش روحانیون به دلیل آن را به حال تاسیس شبکه ای از بیش از 3000 کشیش در سراسر کشور و در سراسر جهان است.

  • است که این بیماری همه گیر بدتر در ما ؟
  • چرا این پرستار ICU ممکن است اخراج شوند

همه گیر درخشید جدید کانون توجه در مراقبت معنوی از کارگران او می گوید: اما “این عناوین در مورد کشیش در حال اجرا نسبت به مرگ آنها نیست در واقع در حال اجرا: آنها بوده است وجود دارد در تمام طول. مردم…فقط به طور ناگهانی دیدم که آنها واقعا مورد نیاز خود کمک کند.”

احتمالا بیشتر از نیاز به کسی به گام به نقض و کمک به خداحافظی.

واکر با کار پرسنل پرستاری که می تواند از ورود بيمار به اتاق برای ارسال پیام از اعضای خانواده. گاهی اوقات او به معنای واقعی کلمه خارج از درب و FaceTimed بستگان خود فقط اجازه دادن به آنها خود را نگاه کنید عزیزان.

Diecidue آغاز شده توسط ایستاده در درب اما نمی ماند.

“شما دو ماسک و شما فریاد از طریق آنها. و آنها در حال ترس” آنها می گوید. “بنابراین من خودم را ومیگوید نزدیک تر و نزدیک تر است. و پس از آن من قرار نیست به لمس بیماران اما یک دست بر روی شانه حتی از طریق یک پتو و دو جفت دستکش, احساس آرامش.”

Diecidue همچنین با استفاده از یک آی پد در کنار تخت برای کمک به اعضای خانواده در تماس باشید: “مردم احساس تعلق…در پایان زندگی…مهم تر از هر چه ترس من ممکن است داشته اند.”

واکر کشید و خود را در ایمان مسیحی و سنت های دینی خانواده ها با آنها کار میکرد را به یاد پریشان بستگان که حتی “در یک اتاق که تنها ما هرگز به تنهایی”.

به عنوان همه گیر فروکش در نیویورک او در مواجهه با چالش دیگر موجی از خستگی و افسردگی در میان کارکنان بهداشتی درمانی.

آموزش ارتش خود کمک کرد تا او را شناسایی نشانه هایی از “مبارزه با خستگی” بسیار شبیه به اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) ،

واکر در حال کار با هم با یک PTSD مشاور برای پاسخ به این نیاز است. بیمارستان کوه سینا است و حتی خریداری ماساژ پا ماشین آلات برای کمک به کارگران “خود سر”.

در یک نشانه روشن است که کارکنان مراقبت در حال تبدیل شدن به یک عمده تمرکز جدید از آموزش روحانیون نوآوری Lab هفته گذشته اعلام کرد که آن را به حال اعطا شده است 500 ، 000 دلار (£365,200) کمک به گسترش مراقبت های معنوی برای خط مقدم سلامت کارگران و به کمک کشیش مقابله با خود را ضربه.

Diecidue که در تلاش برای آمدن به شرایط با 50 زندگی از دست رفته در دو و نیم ماه می گوید آنها شده اند, پخت نان برای مقابله با استرس و راحتی از یک سگ درمانی که آنها را به مرکز توانبخشی.

آنها نیز سازماندهی یادبود خدمات برای کارکنان از جمله مواد غذایی گرداننده و متخصصان که می خواهم به می دانم که بسیاری از بیماران به خوبی.

“به محض از دست دادن بوده است ویرانگر” Diecidue می گوید. “من فکر می کنم آن را به دهه های درمان از این به طور کلی و بدون پایان عمر حقوق مناسب و بدون مجالس ترحیم مناسب خوب byes.

“ما فقط باید به یاد بگیرند که چگونه به حرکت است که در یک راه جدید است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de