Coronavirus ها: ‘قلع دیگ RWA دیکتاتورها در حال اجرا زندگی در هند شهرستانها

عمده Atul Dev بازنشسته ارتش هند کهنه است در تنگنا – در برابر ساکنان رفاهی انجمن.

معمولا شناخته شده به عنوان RWAs این انجمن ها یک ویژگی منحصر به فرد از زندگی شهری. آنها مسئول برای مدیریت روز به روز امور خاص مناطق مسکونی و به طور کلی مجموعه ای از دستورالعمل ها – مربوط به مسائلی مانند امنیت را برای مردم به دنبال دارد. اعضای آن انتخاب می شوند با کسانی که زندگی در یک جامعه مسکن و یا یک محله است.

اما تا کنون از هند رفت و به یک مستند برای متوقف کردن گسترش coronavirus از آنها که متهم به نفس بیش از حد اگر چه آنها می گویند آنها تنها اقدام به نفع همه است ایمنی.

در روزهای اخیر مطبوعات هند استفاده کرده است unflattering عباراتی مانند “کمی Hitlers” و “قلع گلدان دیکتاتورها” به توصیف آنها.

بسیاری از RWAs صادر کرده اند فهرستی از بایدها و نبایدها که در اجرا به چندین صفحه و برخی از آنها diktats شده اند بنابراین خودسرانه است که دولت ها داشته اند به گام برای مهار آنها را در.

“این درست است که برخی از رفتار های کوچک-زمان دیکتاتورها اختراع قوانین خود را حتی نادیده گرفتن مقررات دولت زمانی که آنها در مورد آنها را به عنوان بیش از حد لیبرال” مقاله نویس ویر Sanghvi نوشت: در هندوستان تایمز روزنامه.

“برخی نمی خواهد اجازه می دهد تحویل مردان است. دیگران را پرتاب روزنامه دستفروشان ، آن را ممکن است بزرگ دموکراسی در خارج اما در مستعمرات آن است که اغلب یک دیکتاتوری کوتوله,” او اضافه شده است.

عمده Dev می گوید: “هر RWA فکر می کند که آنها باید برای قرار دادن در محل رویه است که دقیق تر از آنچه تجویز شده است توسط دولت”.

80 سال زندگی در Sushant آپارتمان های یک مجتمع مسکونی در Gurugram (که قبلا گورگان) – یک مرفه حومه پایتخت آن دهلی نو است.

او RWA دارای مجموعه ای از قوانین است که باید irked ساکنان – تحویل روزنامه ها, مواد غذایی و داروهای مجاز هستند تنها تا به ورودی اصلی مجتمع و هیچ بازدید کننده مجاز است.

“من پسر و خانواده اش زندگی می کنند در همان پیچیده اما آنها در یک برج و دختر در قانون می گوید او از ترس به دیدار من چون از شدت قوانین” Maj Dev می گوید.

بزرگترین استخوان مشاجره در Sushant آپارتمان – درست مانند بسیاری دیگر از مجتمع های آپارتمانی و محلات در سراسر شهرهای هند – بوده است که آیا اجازه می دهد تا بخشی از زمان کمک کننده داخلی و یا نه.

مرفه و طبقه متوسط زندگی در مجتمع های دردار با محافظان امنیتی خصوصی در حالی که کارکنان آمدن از تنگ زاغه مستعمرات اجتماعی که در آن فاصله است که اغلب امکان پذیر نیست.

در مقایسه با غرب طبقه متوسط هند خانه های چند اسباب بازی و کار خانه است که کار فشرده – لباس های شسته شده در سطل ظروف تمیز دستی و طبقه جاروب با جارو و swabbed با ژنده پوش. بنابراین خانواده ها اغلب وابسته به داخلی کارگران و می خواهید آنها را به عقب.

  • چگونه هند مستند این بحث بیش از خدمتکاران

اکثر کارگران همچنین می خواهید به بازگشت به دلیل آنها نمی خواهند به از دست دادن شغل خود.

اما بسیاری از RWAs تمایلی به اجازه دهید آنها را در آنجا که “ممکن است آنها را در Covid-19 به مجتمع ما بیش از حد”.

Sushant آپارتمان تنها مجاز آشپز و پاک کننده ها برای بازگشت در 23 مارس – حدود سه هفته پس از دولت گفت: آنها می توانید شروع به.

و آن هم تنها پس از هر ساکن حال پر کردن یک فرم و مدارک است که به کمک آنها بود “سالم است و هیچ Covid-19 علائم مربوط به”.

“فرم نیز می گوید که در مورد من خدمتکار توسعه coronavirus بعد من – کارفرما – برگزار خواهد شد مسئول” Maj Dev گفت:, و اضافه کرد که او پر از “غیر قانونی شکل” تنها به طوری که او می تواند اجازه دهید خود را کمک کننده داخلی در.

این RWA, او می گوید, همچنین قفل شده است و تا خروج نزدیک به خود را بلوک آپارتمانی است که به معنی کمک کننده داخلی را به یک مسیر به خانه.

“کوتاه ترین مسیر مهر و موم شده است تا پس از خدمتکاران را به 2 کیلومتر پیاده روی به جای 200 متر به کار در یک زمان هنگامی که تابستان درجه حرارت 45C یا بیشتر,” او می گوید.

“آنها همچنین مجبور به راه رفتن را از طریق یک منطقه ای است که اعلام شده است مهار منطقه به دلیل برخی از موارد مثبت وجود دارد. این امر آنها را در عفونت” او می افزاید.

این فقط Gurugram. شکایت علیه غیر منطقی بودن قوانین اعمال شده توسط RWAs آمده اند در سراسر کشور.

Hitesh زندگی شیک مستعمره دفاع همسایگی در دهلی نو در مورد شکایت “دروازه قفل شده و موانع” است که ظهور کرده اند همه در اطراف او در چند ماه گذشته ،

او زندگی در مستعمره دفاع تمام زندگی خود را و می داند جغرافیای اما می گوید که در حال حاضر تبدیل به “کامل پیچ و خم” است و اگر او تا به حال به “راهنمای بارگذاری و یا یک پسر تحویل به آمدن به خانه من می توانم آن را انجام دهد”.

  • به همین دلیل است که هند بازگشایی میان سنبله در ویروس موارد ؟
  • Coronavirus جرقه بهداشتی پد بحران در هند

یک دوست از شهر جنوبی بنگلور گفت: RWA متوقف روزنامه تحویل دو هفته پس از یک ویدیو گردش در واتساپ گفت: مقالات می تواند حمل fomites و آلوده مردم با کوروناویروس.

یک آپارتمان مجلل در مجتمع Gurugram خواسته ساکنان به بلند کردن و رها کردن خانه خود را کمک به از لابی به طوری که آنها نمی خواهد که به لمس دکمه های آسانسور.

یکی نوشت که او RWA مقرر کرده که هر کس تا به حال به “راه رفتن تنها در جهت عقربه های ساعت” در مجتمع آپارتمانی او و هر کسی که پیاده روی ضد جهت عقربه های ساعت خواهد بود جریمه 500 روپیه ($7; £5).

و یک ویدیو ارسال شده در توییتر از شیک مسکونی بلوک دیگر در حومه دهلی Noida نشان داد یک نفس داخلی یاور بالا رفتن از هفت طبقه به دلیل RWA نمی خواهد اجازه می دهد او را به آسانسور.

نیز وجود دارد ویدئوها نشان داد که پرستاران و پزشکان مورد آزار و اذیت همسایگان. در ضمن هوایی هند, هند, ملی, حامل, تا به حال به موضوع عصبانی مطبوعاتی پس از برخی از اعضای خدمه که تا به حال سفر خارج از کشور به رشته سرخپوستان خانه بودند ostracised توسط “vigilante” RWAs.

در دفاع از RWAs می گویند این محدودیت ها به منظور محافظت از شهروندان خود را از این بیماری همه گیر.

بدون شک وجود دارد که بسیاری از مسکونی جوامع در حال انجام کار خوب بیش از حد – از طریق مستند بیشتر سازمان تامین ملزومات و تضمین که خیابان ها تمیز هستند و زباله جمع آوری شده است.

در برخی از مکان آنها را نیز به سازمان پخته شده وعده های غذایی و جیره برای کارگران مهاجر و فقیر زندگی می کنند در نزدیکی محله های فقیرنشین.

“این یک tightrope پیاده روی” می گوید: Bhaskar Karmakar که زندگی در چند طبقه و پیچیده در بنگلور (Bangalore) و همچنین عضو RWA.

“به عنوان یک مقیم, من می خواهم کارکنان داخلی به کار بیایند. من و همسرم باید با دفتر ما کار ما را برای انجام تمام کارهای روزمره و همچنین مراقبت از ما دو دختران نوجوان. آن را دشوار است.

“اما به عنوان یک عضو از RWA, من فکر می کنم این طریق. مطمئن شوید که شما می توانید هر کس در. اما اگر یک فرد می شود Covid-19 و گسترش آن پس از آن یک مشکل وجود دارد.”

افرادی هستند که در این مجموعه او می گوید که بیشتر در معرض خطر مانند افراد مسن و کسانی که با شرکت morbidities و کودکان خردسال و آنها باید از آن محافظت شود.

“پس از آن انتخاب آسان نیست. اما بهتر است به امن تر از متاسفم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر