Coronavirus: تظاهرات در اسرائیل بیش از دست زدن به اقتصاد


هزاران نفر از اسرائیلی ها باید تظاهرات در تل آویو در اعتراض به آنچه آنها می گویند که مشکلات اقتصادی ناشی از دولت را نادرست از coronavirus بحران است.

رابین مربع پر شده بود و عمدتا جوان معترضان با پوشیدن ماسک و نه اجتماعی رعایت فاصله.

آنها می گویند دولت پرداخت غرامت شده اند آهسته می رسند.

این رویداد سازمان یافته توسط کسب و کارهای کوچک خود اشتغالی کارگران و اجرای هنرمندان گروه.

بسیاری از آنها دچار مشکلات اقتصادی شده اند و خشمگین coronavirus اقدامات که معیشت خود را دور. آنها می گویند پول آنها به علت از حمایت دولت از طرح پرداخت نشده است.

در حالی که کارگران حقوق دریافت مزایای بیکاری از طریق یک کردند طرح های خود اشتغالی می گویند بسیاری از آنها شده اند در انتظار ماه وعده داده شده برای کمک دولت.

“من باید 40 کارگران با درآمد بدون پول” Michal Gaist-Casif معاون رئیس جمهور از صدا و روشنایی شرکت گفت: خبرگزاری رویترز.

“ما نیاز دولت به پمپ در پول تا زمانی که ما در حال بازگشت به حالت عادی. ما که کار از اواسط ماه مارس, آوریل, مه, ژوئن و ژوئیه و اوت است که به دنبال یک فاجعه است.”

  • اسرائیل تبدیل ابزار نظارت بر خود

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر ملاقات فعالان روز جمعه برای بحث در مورد ناکامی های خود را.

“ما در دیدار با تعهدات ما از جمله شتاب فوری پرداخت که ما می خواهیم به شما” دفتر کار خود به نقل از او به عنوان آنها گفتن.

اسرائیل تحمیل سخت مستند در اواسط ماه مارس آغاز شده اما لغو محدودیت های اعمال شده در اواخر ماه مه. بیکاری افزایش یافته و به 21٪.

این کشور دیده می شود سنبله در coronavirus موارد با نزدیک به 1500 نفر مورد جدید گزارش شده در روز جمعه. در مجموع 354 نفر فوت کرده اند از Covid-19 اسرائیل با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de