Coronavirus: ما موارد در بالاترین سطح دو ماه

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

جدید Covid-19 نفر در آمریکا افزایش یافته است و به بالاترین سطح خود در دو ماه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی شیوع.

در روز سه شنبه به ما گزارش 34,700 موارد جدید – سوم بیشترین روزانه شمارش از ما شیوع آغاز شد با توجه به AP news agency.

ایالت از جمله آریزونا کالیفرنیا می سی سی پی, نوادا و تگزاس به حال رکورد تعداد موارد جدید, AP گفت.

مقامات بهداشتی می گویند هفته آینده بسیار مهم خواهد بود برای جلوگیری از شیوع بیماری.

روز سه شنبه آمریکا را بالا بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci گفت: نمایندگان مجلس وجود دارد “اخلال افزایش عفونت” و “افزایش جامعه گسترش” در بسیاری از جنوب و غرب متحده است.

“از چند روز پیش وجود دارد 30,000 عفونت های جدید” در یک روز, او گفت:. “که بسیار نگران به من.”

او گفت: آمریکایی ها به اجتماعی فاصله اقدامات و گفت: “طرح رفتن نیست در یک جمعیت. Plan B اگر شما مطمئن شوید که شما یک ماسک.”

ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 2.3 میلیون مورد از این ویروس و بیش از 120 ، 000 مرگ و میر.

در همین حال برت Giroir وزارت بهداشت, معاون وزیر که نظارت ما تشخیصی ظرفیت قانونگذاران گفت او انتظار ما خواهد بود قادر به انجام 40 تا 50 میلیون آزمون در هر ماه توسط پاییز.

که آمریکا در حال دیدن موارد افزایش?

تعداد کلی عفونت در آمریکا افزایش یافت یک چهارم هفته گذشته با 10 متحده گزارش افزایش در موارد بیش از 50 درصد به خبرگزاری رویترز.

آریزونا در روز سه شنبه گزارش داد یک رکورد 3,600 جدید عفونت ساعت قبل از رئیس جمهور تهمت برگزار شد کمپین تجمع در شهر فینیکس.

ققنوس دموکراتیک شهردار کیت Gallego گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد خواهد بود امن و خواست او را به پوشیدن ماسک.

اما رئیس جمهور که تا کنون حاضر به پوشیدن ماسک ، اصرار داشت در صورتی که کروناویروس “طاعون” به “رفتن” و دوباره با اشاره به این ویروس به عنوان “کونگ آنفولانزا” که کاخ سفید را رد می کند توسط یک نژادپرست مدت است.

آریزونا مقامات هشدار می دهند که بیش از 80 درصد از تخت های بیمارستانی در حال حاضر استفاده می شود که سیستم بهداشت و درمان ممکن است به تاخت و تاز در روزهای آینده و یا هفته.

در تگزاسکه در آن تعداد بی سابقه ای از مردم شده اند در بیمارستان بستری به مدت 12 روز در یک ردیف یک بیمارستان کودکان در هوستون آغاز شده اعتراف بالغ ویروس بیماران.

بیمارستان کودکان تگزاس مردم خواست تا به “را مسئول اعمال – عمل مناسب اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش در هر زمان شما خانه خود را ترک کنند”.

هر دو ایالت آریزونا و تگزاس بودند در میان این کشورها که حذف coronavirus محدودیت زود است. تگزاس است به طور موقت لغو الکل مجوز از چندین کسب و کار است که شکستن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در روز سه شنبه فرماندار واشنگتن , دولت, جی Inslee دستور داد همه ساکنان به پوشیدن ماسک صورت در عمومی پس از تایید عفونت افزایش بیش از یک سوم هفته گذشته است.

“این است که در مورد صرفه جویی در زندگی. آن را در مورد بازگشایی کسب و کار ما. و آن را مورد احترام و مراقبت از یکدیگر” آقای Inslee گفت.

چندین ایالت آمریکا و شهرستانها دستور داده اند ساکنان به سایش پوشش صورت.

کالیفرنیا, کارولینای جنوبی, یوتا, می سی سی پی و لوئیزیانا نیز شاهد افزایش در caseload و برخی از فرمانداران باید گفت که آنها ممکن است مجبور به اعلام جدید مستند اقدامات است.

روز دوشنبه فلوریدا پیشی گرفته 100,000 موارد است. در غیاب یک دولت گسترده ای ماسک مورد نیاز چندین شهر و شهرک را صادر سفارشات خود را ماسک الزامی است.

اتحادیه اروپا گزارش شده است که با توجه به ممنوعیت شهروندان ایالات متحده از ورود به وبلاگ به عنوان آن را در نظر چگونه به بازگشایی مرزهای خارجی آن.

چه شد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تست نظرات در مورد ؟

Dr Fauci و دیگر کارشناسان بهداشت گفت: کنگره در روز سه شنبه که آنها هرگز توصیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به “آهسته” تست و گفت که آنها برنامه ریزی برای افزایش تست.

نظرات خود را پس از آقای ترامپ گفت یک هفته رالی در اوکلاهما که او خواسته بود تیم خود را به انجام کمتر تست برای کمک به نگه داشتن صورت رسمی شمارش پایین.

کاخ سفید گفت: رئیس جمهور نظر بود “ریشخند”. اما در روز سه شنبه رئیس جمهور به نظر می رسد در تناقض است که گفتن خبرنگاران گفت: “من نمی بچه.”

چه چیز دیگری را به ما کارشناسان بهداشت می گویند ؟

CDC مدیر Dr Robert Redfield به نام تست “بحرانی حمایت از ما پاسخ” اما گفت: اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات بیشتر موثر در نگه داشتن این ویروس از گسترش.

Dr Redfield نیز نامیده می شود در همه آمریکایی ها به دریافت واکسن آنفولانزا در سال جاری گفت: مردم باید “در آغوش آنفولانزا واکسن با اعتماد به نفس”.

“این قانون تنها را نجات,” او اضافه شده است.

Dr Fauci اضافه شده است که او “با احتیاط خوش بینانه” واکسن ممکن است آماده شود تا پایان سال 2020 است. او گفت: آن را یک ماده از “هنگامی که و اگر” واکسن آماده است اما افزود که این “ممکن است برخی از زمان”.

مواد مخدر شرکت مدرن قصد دارد “به راه اندازی فاز 3 کارآزمایی بالینی در اوایل ژوئیه سال 2020 در انتظار نتایج مثبت از این فاز 2 دادگاه” او گفت:.

Dr Fauci نیز در دفاع از خود تصمیم به هشدار آمریکایی ها شروع به پوشیدن ماسک قبلا گفته شد با توجه به کمبود در آن زمان از تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE که مورد نیاز برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de