Coronavirus: مقامات آمریکایی هشدار می دهند “این فقط آغاز است’

مقامات بهداشتی در سراسر ایالات متحده ابراز نگرانی رو به رشد در مورد این کشور توانایی و تمایل به آهسته یا پایان دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کارشناس روز دوشنبه گفت که ما “راه بیش از حد ویروس” را به کنترل.

این می آید به عنوان بالا به ما بیماری متخصص Anthony Fauci, است که به علت شهادت به کنگره می گوید: “نگران کننده بزرگ” تعدادی از آمریکایی ها “ضد علم”.

بسیاری از ایالات آمریکا باید متوقف reopenings خود را به عنوان عفونت caseloads بالون.

در روز سه شنبه, موارد افزایش بیش از 40 ، 000 در یک روز برای چهارمین بار در پنج روز گذشته.

موج – که رخ می دهد به شدت به خصوص در جنوب و غرب متحده – مجبور است حداقل 16 متحده به توقف یا معکوس بازگشایی مجدد برنامه با توجه به سی ان ان.

برای برخی از این اقدامات جدید آمده بیش از یک ماه پس از آنها برای اولین بار شروع به بازگشایی اقتصاد خود را.

دکتر آنه Schuchat اصلی معاون مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) هشدار داد که به ما پاسخ نمی دهد مانند کشورهای دیگر نشان داده اند که موفقیت در شامل coronavirus و اجازه داده است این ویروس به گسترش بسیار گسترده تر و به سرعت در حال.

“ما در وضعیت نیوزیلند یا سنگاپور یا کره که در آن یک مورد جدید است که به سرعت شناسایی شده و تمام مخاطبین ترسیم شده و مردم جدا هستند که مریض هستند و افرادی که در معرض قرنطینه می شوند و آنها می توانند نگه داشتن همه چیز تحت کنترل” دکتر Schuchat گفت: در مصاحبه با مجله انجمن پزشکی آمریکا در روز دوشنبه ،

“ما راه بیش از حد ویروس در سراسر کشور است که در حال حاضر و پس از آن بسیار مایوس کننده است.”

نیوزیلند اعلام کرد این کشور عفونت-رایگان در 8 ژوئن و پس از آن تا به حال شامل موارد متعددی است که از مسافران بین المللی است. کره جنوبی به شدت به کار تماس با ردیاب و پس از 1 مارس ثبت کرده است کمتر از 100 مورد در هر روز است. سنگاپور شیوع اوج خود در اواسط ماه آوریل هنگامی که 1400 مورد جدید گزارش شده در یک روز است.

ایالات متحده ثبت کرده است 2,682,897 تایید موارد coronavirus که از روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و در مجموع از 129,544 مرگ و میر.

“این است که واقعا در ابتدا” دکتر Schuchat اضافه شده است.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از افکار واهی و پوچ در سراسر کشور که “هی تابستان است’. همه چیز خوب میشه. ما بیش از این است و ما حتی شروع به بیش از این است. وجود دارد بسیاری از عوامل نگران کننده در مورد آخرین هفته یا بیشتر.”

در روز سه شنبه, Dr Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی – همراه با سی دی مدیر رابرت Redfield – آیا شهادت به سنا در موضوع “بازگشت به کار و مدرسه”.

Dr Fauci روز دوشنبه هشدار داد که ایالات متحده “بعید” به منظور توسعه گله ایمنی به کروناویروس حتی یک بار واکسن در دسترس است که او پیش از آن پیش بینی می شود در دسترس است در اوایل 2021.

او گفت این بود که با توجه به ترکیبی از یک واکسن است که به طور بالقوه تنها تا حدی موثر است و تعداد زیادی از آمریکایی ها که ممکن است حاضر به آن را دریافت.

“وجود دارد به طور کلی ضد علم و ضد قدرت و ضد واکسن احساس در میان برخی از مردم در این کشور نگران کننده درصد زیادی از مردم نسبتا صحبت کردن,” او گفت: برای آموزش بیشتر به ترویج اعتماد به نفس در واکسن.

Dr Fauci اضافه شده است که او با خوشحالی می پذیریم “حل و فصل” برای یک واکسن است که تنها 70% تا 75% موثر در اول.

با توجه به CDC سایت گله ایمنی رسیده است که “کافی نسبت جمعیت ایمنی بدن به یک بیماری عفونی (از طریق واکسیناسیون و/یا قبل از بیماری) را به گسترش آن از فردی به فرد بعید است”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>