Coronavirus واکسن: AstraZeneca افزایش عرضه بالقوه به 2bn

AstraZeneca گفت: از آن خواهد شد قادر به تامین دو میلیارد دوز از یک ویروس های بالقوه واکسن پس از دو جدید می پردازد.

ماه گذشته AstraZeneca گفت: از آن می تواند به تولید یک میلیارد دوز است که در حال توسعه با دانشمندان در دانشگاه آکسفورد.

در روز پنج شنبه آن را امضا دو معامله از جمله یکی با حمایت بیل گیتس اجازه می دهد آن را به تولید.

انگلیسی ساز مواد مخدر موافقت کرده است برای تامین نیمی از دوز پایین و کشورهای با درآمد متوسط.

یکی از همکاری های جدید با سرم موسسه هند (SII) بزرگترین تولید کننده واکسن حجم. از سوی دیگر یک $750 متر (£595m) مقابله با سلامت سازمان حمایت بیل و ملیندا گیتس است.

دو سازمان ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) و GAVI واکسن داد کمک خواهد کرد که پیدا کردن امکانات تولید برای تولید و توزیع 300 میلیون دوز از این واکسن استفاده کنند. تحویل انتظار می رود برای شروع در پایان سال است.

AstraZeneca اجرایی پاسکال Soriot گفت که او انتظار دارد به می دانم که در ماه اوت اگر AZD1222 واکسن موثر است در حالی که CEPI اجرایی ریچارد Hatchett گفت: هنوز هم وجود دارد امکان این واکسن ممکن است کار نمی کند.

AstraZeneca صدور مجوز توافق با هند SII است که برای تامین یک میلیارد دوز پایین و کشورهای با درآمد متوسط و با تعهد به ارائه 400 میلیون قبل از پایان سال 2020 است.

آقای Soirot گفت: این شرکت در حال ساخت تعدادی از زنجیره تامین در سراسر جهان “برای حمایت از دسترسی جهانی در هیچ سود در طول همه گیر است و تا کنون امن ظرفیت تولید دو میلیارد دوز از این واکسن استفاده کنند”. او در توصیف این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان “جهانی تراژدی” و “یک چالش برای همه بشریت است”.

AstraZeneca در حال حاضر برای تامین 300 میلیون دوز از پتانسیل واکسن به ما و بیشتر از 100 میلیون به انگلستان با تحویل انتظار می رود در ماه سپتامبر.

دولت ها در سراسر جهان متعهد شده اند میلیاردها دلار برای یک Covid-19 واکسن و تعدادی از شرکت های دارویی در یک مسابقه به توسعه و آزمایش پتانسیل مواد مخدر.

“یک واکسن باید دیده می شود به عنوان یک جامعه جهانی خوب مردم واکسن که تعداد فزاینده ای از رهبران جهان در حال تماس برای” دبیرکل سازمان ملل متحده آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در یک پیام ویدئویی در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر