Coronavirus شد و در حال حاضر در ایتالیا در ماه دسامبر, آب و فاضلاب, مطالعه می یابد


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دانشمندان ایتالیایی می گویند آب و فاضلاب از دو شهر موجود coronavirus آثار در ماه دسامبر این کشور را تایید موارد است.

موسسه ملی بهداشت (ISS) گفت: آب از میلان و تورین نشان داد ژنتیکی ویروس اثری در 18 دسامبر.

این می افزاید: به مدارک و شواهد از کشورهای دیگر است که این ویروس ممکن است در گردش بسیار زودتر از تصور.

مقامات چینی تایید موارد برای اولین بار در پایان ماه دسامبر است. ایتالیا اولین موردی بود که در اواسط فوریه.

در مارس دانشمندان فرانسوی گفت: آزمایش بر روی نمونه ها نشان داد یک بیمار برای درمان مشکوک به پنومونی در نزدیکی پاریس در 27 دسامبر در واقع تا به حال coronavirus.

در ضمن در اسپانیا یک مطالعه نشان داد ویروس اثری در فاضلاب جمع آوری شده در اواسط ماه مارس در بارسلونا بعضی از 40 روز قبل از اولین محلی مورد کشف شد.

  • ‘ما همه قهرمانان شد اما آنها در حال حاضر فراموش شده ما

در مطالعه خود ISS دانشمندان با بررسی 40 فاضلاب نمونه های جمع آوری شده از تصفيه خانه فاضلاب در شمال ایتالیا بین اکتبر گذشته و فوریه.

نمونه از اکتبر و نوامبر برگشتم منفی نشان می دهد که این ویروس تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است وارد ISS کیفیت آب کارشناس Giuseppina La Rosa گفت. اتلاف آب از بولونیا آغاز شد نمایش آثار این ویروس در ماه ژانویه است.

این یافته ها می تواند به دانشمندان کمک کند درک چگونگی این ویروس شروع به گسترش در ایتالیا, Ms, La Rosa گفت.

با این حال او گفت: پژوهش نیست “به صورت خودکار حاکی از آن است که اصلی زنجیر انتقال نیرو که منجر به توسعه این بیماری همه گیر در کشور ما نشات گرفته از این اولین موارد”.

ایتالیا برای اولین بار شناخته شده غیر وارداتی ویروس مورد یک بیمار در شهر کدگنو در منطقه لومباردی. این شهر بسته شد و اعلام “منطقه قرمز” در 21 فوریه است. نه شهرهای دیگر در لومباردی و همسایه ونتو دنبال کرد و کل کشور رفت و به مستند در اوایل ماه مارس.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ISS گفت: نتایج تایید کرد “اهمیت استراتژیک” از فاضلاب به عنوان یک ابزار تشخیص به دلیل آن می تواند این ویروس را قبل از حضور موارد بالینی تایید شده است. بسیاری از کشورها در حال حاضر با استفاده از روش.

این موسسه می گوید هدف آن برای شروع یک خلبان نظارت بر پروژه فاضلاب در توریستی تفریحی در ماه ژوئیه با توجه به راه اندازی در سراسر کشور, آب و فاضلاب, مانیتورینگ شبکه بعد از این سال.

بیش از 40,000 نفر کشته شده اند از Covid-19 در ایتالیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de