(این مه 28 داستان تصحیح می گویند کاستاریکا در کسری انتظار می رود که معادل 8.6 درصد از تولید ناخالص داخلی خود نیست که تولید ناخالص داخلی است و انتظار می رود قرارداد 8.6%)

سن خوزه (ایسنا) – کاستاریکا کولون وزیر دارایی رودریگو چوس پایین پا در روز پنج شنبه به عنوان بخشی از مهم shakeup به رئیس جمهور Carlos Alvarado کابینه میدوی را از طریق مدت خود را.

چوس برگزار شد که این نقش را برای حدود شش ماه گفت: تفاوت با آلوارادو در دولت صرف درخواست رئیس جمهور برای درخواست استعفای خود را.

“او به من گفت که تفاوت در سبک ها اجازه نمی دهد که ما را به ادامه کار با هم” چوس یک کنفرانس خبری گفت پس از ریاست دفتر رئیس جمهور اعلام کرد خروج خود را.

علم و فن آوری وزیر لوئیس Adrián سالازار و ارتباطات وزیر نانسی مارین نیز پا به پایین دفتر رئيس جمهور گفت:.

“این تغییرات بخشی از آغاز بخش دوم از دولت” آلوارادو گفت: در یک ویدیو.

آلوارادو ذکر نکرده اخیر خود تفاوت با چوس که هفته گذشته منتشر شد نامه ای که او در آن ناموفق به نام رییس جمهور برای وتو یک قانون است که حذف محدودیت در دولت های محلی و هزینه.

“اگر انضباط مالی است که همیشه مهم تر است بنابراین در حال حاضر در Covid-19 اضطراری است. شل شدن که نظم و انضباط به نظر نمی رسد برای من مناسب سیاست” چوس نوشت.

کاستاریکا کولون دولت می گوید آن است که همه گیر تحت کنترل با 1000 موارد و 10 مرگ و میر. با این وجود کسری بودجه این کشور انتظار می رود که معادل 8.6 درصد از تولید ناخالص داخلی تا پایان سال با توجه به خزانه است.

گزارش Alvaro Murillo; نوشتن توسط جولیا عشق; ویرایش توسط لسلی آدلر

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de