Covid-19 همه گیر ایجاد دهانه برای افراط گرایی در سراسر جهان, تحلیلگران هشدار می دهند

در هند اوباش شکست فروشگاه ها و ضرب و شتم تا مغازه داران در برخی از شهر یا روستا هر هفته در ماه ژوئن. قربانیان اکثرا مسلمانان آنها تظاهر به دروغ متهم از گسترش این ویروس است که باعث covid-19.

در طول همان ماه در نیجریه شبه نظامیان اسلام گرا در زمان استفاده از یک نیروی پلیس ضعف های رمان coronavirus به داد و بیداد از طریق این کشور شمال برنو استان کشتار 81 نفر در یک روز. در ایالات متحده پلیس بررسی ده ها تن از تهدید به مرگ در برابر انتخاب و مقامات بهداشت عمومی از جمله یک ایمیل فرستاده سوگند به “قرار دادن یک گلوله” را از طریق مغز فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر (D).

در سراسر جهان خشونت پدید آمده عمده و مداوم از عوارض این بیماری همه گیر است که زده 12 میلیون نفر کشته و بیش از 550 ، 000. حتی به عنوان آن را تحت الشعاع بیمارستان covid-19 نیز فشار نیروهای امنیتی در نمرات کشور تشدید درگیری های طولانی در حالی که دامن زدن به نارضایتی ها و ترغیب رشد گروه های افراطی و مقامات امنیتی و تحلیلگران می گویند در یک سری از مطالعات و مصاحبه.

این بیماری همه گیر است که ایجاد فرصت های جدید برای دولت اسلامی و دیگر شبه نظامیان در خاورمیانه و آفریقا که در آن سخت-آمار دولت های محلی هستند که مجبور به نقل و نیروهای امنیتی برای مبارزه با بیماری تجزیه و تحلیل نشان می دهد. در ایالات متحده و دیگر کشورهای غربی, در ضمن راست افراطی و گروه های در حال ساخت کل تبلیغات کمپین های اطراف آن تحریک خشم علیه آرایه ای از قرار خائنانی از مهاجران و اقلیت های قومی به سیاستمداران و مقامات بهداشتی.

فقط تغییر آب و هوا و منصفانه بزرگتر و قوی تر طوفان همه گیر را تهدید می کند به تقریبا هر موجود امنیتی مشکل و حتی خطرناک تر از مقامات و کارشناسان گفت.

“این یک سوء نیروی چند برابر” سعید بن وست جهانی تحلیلگر استراتفور, خصوصی هوش شرکت توصیه می کند که دولت ها و شرکت ها در تهدیدات امنیتی. “اگر شما یک بحران این است که هل دادن آن بدتر است.”

مشکلات در حال ظهور در زمانی که بسیاری از دولت ها در حال فشرده توسط افراطی های مالی و لجستیکی چالش های ناشی از این بیماری همه گیر. در یمن یک کشور در حال حاضر, تکان, جنگ داخلی covid-19 تیره و تار است خدمات دولت را به نقطه سقوط باعث یک هشدار سازمان ملل متحد رئیس امور انسان دوستانه در ماه گذشته که این کشور آماده شد به “سقوط کردن صخره” بدون مداخله گسترده.

اروپا و آمریکای شمالی در اجرای قانون مقامات و کارشناسان امنیتی می گویند این بیماری همه گیر است که انرژی راست گروه از جمله بعضی ها که آشکارا دفاع ضد دولت و ضد مهاجر و خشونت است. پس از آغاز شیوع این گروهها شده اند قادر به اتصال با یک بزرگ و به سرعت در حال رشد مخاطبان: سپاه از اضطراب و بیکار بسیاری از آنها محدود به خانه های خود را با نزدیک به بی حد و حصر به صرف زمان در رسانه های اجتماعی.

[مسلح گسترش تنش میان واکنش به کروناویروس محدودیت]

اخیر تجزیه و تحلیل آماده شده توسط یک پانل از ایالات متحده و بریتانیا کارشناسان امنیتی هشدار از یک خطر در حال رشد از خشونت سیاسی به انتخابات آینده سوخت توسط pandemic مرتبط “نارضایتی توطئه و روایات” و تقویت در برخی از موارد با دولت های خارجی.

“این محیط را تشدید کرده است که قادر می سازد که شرایط پرورش و بسیج به خشونت گفت:” گزارش مستقر در لندن CHC جهانی, خصوصی شرکت مشاوره و ملی کنسرسیوم برای مطالعه تروریسم و پاسخ به تروریسم در کالج پارک دکتر. “ما در حال حاضر شاهد سیستم زور زدن در برخی از حوزه های قضایی برای حفظ ناآرامی در خلیج است.”

تجهیز نشدن تبلیغات

در حالی که staggeringly نرخ بالای عفونت و مرگ را فرمان بیشتر از توجه coronavirus شده است به طور پیوسته racking تا انواع دیگر از تلفات و همچنین.

از ژانویه هزاران نفر از عمران اختلالات به طور مستقیم مربوط به این ویروس گزارش شده است از جمله حدود 1800 حوادث خشونت آمیز با توجه به درگیری های مسلحانه مکان و رویداد اطلاعات پروژه است. ویسکانسین-غیر انتفاعی بر اساس نگه داشته است یک لیست در حال اجرا از وقایع را به عنوان بخشی از یک پروژه به نام Covid-19 اختلال ردیاب.

پرونده صدها حملات علیه سلامت کارگران مقامات دولتی و گروه های اقلیت و همچنین رسمی خشونت توسط پلیس و نیروهای شبه نظامی علیه معترضان مسالمت آمیز. برخی از درگیری که آرام در اوایل ماه از وقوع آمده اند خروش دوباره گفت: Roudabeh کیشی مدیر پژوهش. “بحران بهداشت و درمان تنها در خدمت بیشتر به تشدید بسیاری از اصلی نارضایتی” کیشی گفت.

ترس از coronavirus و با خشم بر دولت تحمیل محدودیت هایی که موجب شورش در شهرستانها از خاورمیانه به آفریقای مرکزی به جنوب آسیا است. در پاکستان فخار استان نزدیک به دو دوجین حمله به کارگران بیمارستان شد و همچنین شورش بر عدم دسترسی به کروناویروس آزمون.

در کشورهای در حال حاضر گرفتار جنگ covid-19 به نظر می رسد تا حدودی به سرزنش برای قیام در خشونت ها در ماه های اخیر. در عراق, دولت اسلامی انجام 566 بمب گذاری تیراندازی و ترور در سه ماه اول سال 2020 تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از آنجا که در همان آخرین دوره سال است. این گروه تروریستی کرده است به طور معمول اشاره به همه گیر — که آن را توصیف به عنوان “مجازات الهی” در برابر دشمنان اسلام در دعوت از پیروان را به استفاده از یک ضعف امنیتی در محیط زیست به انجام چنین حملات.

کشورهای غربی نیز به صراحت ذکر شده در میان گروه های هدف در نظر گرفته شده. در ارسال مطلب به سایت های رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر اسلامی, رهبران دولت باید پیش بینی سقوط قریب الوقوع ایالات متحده اعتباری covid-19 برای کمک به رسیدن به هدف تعیین شده توسط رهبران تروریستی دهه پیش: تخلیه منابع از وزارت خزانه داری ایالات متحده تا زمانی که واشنگتن ورشکسته شده است و دیگر قادر به مداخله در امور خاورمیانه.

“این خواهد بود که خسته عامل به کافر کشور است که می تواند به کاهش علاقه خود را در آنچه اتفاق می افتد در کشورهای اسلامی و تضعیف توانایی خود را در مبارزه با آنها” دولت اسلامی رسمی عضویت در خبرنامه, al-نبا گفت: در ژوئن 4 سرمقاله.

دیگر گروه های اسلام گرا را برجسته غرب به شکست در مقابله با این ویروس به عنوان شواهد بیشتری فروپاشی اخلاقی. القاعده رسانه بازوی al-سحاب در ماه گذشته متهم به ایالات متحده و دولت های اروپایی از رها کردن و سوء استفاده از سالمندان با اشاره به بالا بودن نرخ مرگ و میر در خانه های سالمندان. مقاله ای به نام مرگ و میر افراد مسن یک “تکان دهنده” بازتاب “savage واقعیت مادی غرب.”

[داعش سوء استفاده coronavirus مستند با تازه حملات در داخل عراق]

ارسال نمونه آنچه تحلیلگران به عنوان یک تغییر قابل توجه است که رخ داده است از اوایل بهار: اسلام گرایان و افراط گرایان دیگر باید به سرعت retooled خود را آنلاین مبارزات به ترکیب coronavirus در خود هسته, پیام, از, استخدام, به اظهارات رسمی و تبلیغات. هر گروه ترویج خود تئوری های توطئه اما تقریبا همه در حال حاضر استفاده از وقوع به بد نام کردن دشمنان, جذب استخدام و rile تا پیروان گفت: علی Soufan سابق مبارزه با تروریسم FBI agent و در حال حاضر رئیس Soufan گروه نیویورک مشاوره.

“این یک بوفه از دیوانه تئوری های توطئه در خارج وجود دارد” Soufan گفت. “آنها همه پریدن بر روی ارابه موسیقی به دلیل covid-19 چیز بزرگ در حال حاضر. اگر شما می خواهید برای دریافت توجه شما اصلا به معمول خود را ایدئولوژیک روایت است. شما به covid و شما خود را شامل ایدئولوژیک روایت در covid.”

الهام بخش خشونت

تبلیغات موج جزر و مدی است cresting در لحظه ای که مخاطبان بسیار بزرگتر از هر نقطه در تاریخ است. این quarantining از صدها میلیون نفر از مردم — بسیاری از آنها را با گوشی های هوشمند و اتصال به اینترنت — تضمین می کند که برخی از پیام های سقوط خواهد کرد در زمین حاصلخیز.

A U. N. گزارش ماه گذشته تخمین زده است که بیش از 1 میلیارد کودکان و بزرگسالان جوان بودند محدود به خانه های خود را پس از همه گیر خود را بسته مدارس و دانشگاه ها و بسیاری از آنها صرف بیشتر زمان آنلاین. “افزایش تعداد افراد جوان درگیر شدن در بدون نظارت استفاده از اینترنت — به خصوص در بازی های سیستم عامل — ارائه می دهد گروه های تروریستی فرصت به افشای تعداد زیادی از مردم به ایده های خود را” با توجه به U. N. گزارش.

دولت اسلامی به مدت طولانی و تخصصی در تهیه فیلم ها هستند که طراحی شبیه به بازی های رایانه ای محبوب. اما با توجه به وسعت مخاطبان افراط گرایان از هر ایدئولوژیک خط خطی می تواند به پیدا کردن راه هایی برای ارتباط با افراد آسیب پذیر گفت: نیکلاس راسموسن مدیر سابق ملی ایالات متحده آمریکا در مبارزه با تروریسم ،

“قرنطینه مستند بدان معنی است که همه هزینه های زیادی زمان بیشتری را در مقابل رایانه های خود را که شامل افراد جوان که تشکیل یک استخر از اهداف بالقوه برای افراط گرایی گفت:” راسموسن در حال حاضر مدیر اجرایی جهانی اینترنت فروم برای مقابله با تروریسم یک سازمان مستقل است که با این نسخهها کار با رسانه های اجتماعی غول مانند Twitter و Facebook در نگه داشتن افراطی کردن محتوای صفحات خود را. افراط گرایان در حال تصرف این فرصت را در حالی که همچنین به رسمیت شناختن است که جهانی همه گیر “استفاده می شود تقریبا بدون محدودیت برای تقویت خود روایت,” او گفت:.

به ناچار پیام الهام گرفته اند برخی از افراد به ارتکاب اعمال خشونت آمیز از جمله در ایالات متحده است.

در ماه مارس FBI عوامل خنثی شدن یک توطئه توسط 36 سال میسوری به firebomb یک بیمارستان که در آن covid-19 بيماران تحت درمان. مردی که بعدها کشته شد, در تیراندازی با ماموران فدرال بود به عنوان یک “برنامه به طور بالقوه خشونت افراطی” که پناه نژادپرستانه و ضد دولت views بود و همچنین فکر حمله به یک مسجد و یک کنیسه و یک اکثریت سیاه مدرسه.

[یک طناب دار تبر: نفرت نمادهای چرخ ضامن دار تا شعارهای ضد قفل تظاهرات]

ویلیام Braniff یک دانشگاه مریلند کارشناس مبارزه با تروریسم و همکاری نویسنده از آمریکا و انگلیس در گزارش این بیماری همه گیر را امنیت جهانی تاثیر گفت: Missouri حادثه نمونه یک نوع “vigilantism” اتخاذ شده توسط برخی از افراطیون در واکنش به همه گیر مربوط به محدودیت و یا به عنوان یک واکنش به سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

Braniff گفت: پتانسیل خشونت در ایالات متحده به تدریج افزایش یافته و بیش از یک سری از فاز مجزا از آغاز شیوع کروناویروس. مرحله اول بود typified توسط مجموعه ای از تظاهرات به شدت مسلح معترضان که به طور خلاصه به اشغال ساختمان های دولتی در چندین پایتخت دولت بیش از بهار برای ابراز مخالفت با ویروس های مربوط به محدودیت.

معترضان هسته شکایت — این “ایده که دولت نفس بیش از حد بود و سلب ما آزادی” Braniff گفت: — بود و تزیین در برخی موارد توسط تئوری های توطئه که مقصر آرایه ای از بازیگران مختلف و گروه های از چین کمونیست به اصطلاح عمیق دولت به نیکوکار میلیاردر بیل گیتس.

Braniff گفت که او به طور فزاینده ای نگران است که قطبش بیش از دولت covid-19 پاسخ می تواند منجر به سیاسی الهام گرفته از خشونت در طول یک احساسی متهم انتخابات فصل است.

“همه از این اتحاد ایجاد انرژی و فکر نمی کنم که انرژی آزاد شده هنوز” Braniff گفت. “اضافه کردن ذرات از بیکاری بالا و دوباره بسته شدن متحده و کسب و کار است که تا به حال بازگشایی شده است — همه در درون این فشار سیاسی-اجاق گاز — و شما باید از این پتانسیل به صورت جدی حزبی الهام گرفته از خشونت قبل و بعد از انتخابات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net