Covid-19 بمکد اما آن می تواند به ما میآموزد که چگونه برای جلوگیری از بدترین عواقب ناشی از تغییر آب و هوا

مشکل ویرانگر محصولات زراعی.

نه هر گونه مشکل قدیمی, اما یکی که به صورت نمایی رشد می کند.

ما می توانیم در مقابله با این مشکل به حدی اما ما مقابله ظرفیت محدود است.

کارشناسان صدا زنگ. هنوز هم وجود دارد امید اما ما باید به سرعت عمل قبل از این مشکل ها را تحت الشعاع ما مقابله ظرفیت.

اقدامات کارشناسان برای شگفت انگیز برای مردم عادی و دشوار برای به اجرا درآوردن. آنها را مخل. اما بیش از آن است که آنها احساس نامتناسب به مشکل این است که هنوز هم کوچک است. در واقع بسیاری از چیزهایی که در مورد زندگی به نظر می رسد بسیار طبیعی است که شما فقط از پنجره بیرون را نگاه.

کارشناسان به ما بگویید ما نمی تواند تنها پاسخ به آنچه که ما در حال تجربه در حال حاضر. ما باید قاطعانه عمل کند به طوری که ما حرکت از مسیر ما به مسیر های مختلف در دسترس نباشد یک مسیر که در آن مشکل نیست بزرگ تر شدن توانایی ما برای کنار آمدن.

هر کجا که شما در حال خواندن این در یک تنگ اتاق نشیمن swarming با بچه های فرستاده شده از شاید و یا ایستاده در بالکن در نظر همسایگان خود و یا نشستن بر روی نیمکت خود را در تلاش کشف کردن که چگونه به پرداخت اجاره بها در حال حاضر که شما در محل کار تعطیل – شما ممکن است فکر این برای تلفن های موبایل مانند داستان COVID-19.

در COVID-19 داستان مشکل این است که رشد نمایی است که تعداد موارد عفونت است. توانایی مقابله بستگی به تعداد کارکنان بهداشتی درمانی, بیمارستان, تخت, ماسک, و هواکش.

اما جایگزین مشکل دیگری به داربست داستان – می گویند نمایی افزایش انتشار گازهای گلخانه ای و تمرکز بر روی توانایی های دیگر به مقابله مثل توانایی مقاومت در برابر افزایش سطح دریا, stronger, طوفان, سیل, آتش سوزی, خشکسالی و موج گرما و شما باید یکی دیگر از داستان های مختلف با جزئیات اما یک الگوی مشابه است.

که البته داستان تغییر جهانی آب و هوا یکی دیگر از نمایی مشکل رو به رشد است که تهدید به بزرگ تر شدن ما توانایی مقابله.

در آن حس COVID-19 مانند شتاب نسخه از تغییر آب و هوا که در آن ما حرکت خواهد کرد از شناخت مشکل به بازیگری در آن به دنبال درس های آموخته شده در طول ماه به جای دهه.

چه ممکن است این شتاب تا نسخه از تغییر آب و هوا آموزش ما در مورد برخورد با یک تهدید وجودی که نمایی در حال رشد است?

عمل بر اساس آن حرکت, حمل شما و نه آنچه که یک تصویر لحظهای از زمان لحظه ای را نشان می دهد. فرمانداران نیست تعطیل تمام متحده بر اساس شرایط زمین در حال حاضر است. آنها بوده است و انگیزه این پیش بینی که در آن است که رشد نمایی شد حمل جوامع خود. به طور مشابه, آب و هوا ما اقدامات نباید بر اساس شدت از امروز سیل و آتش سوزی, اما در عوض به شدت از آینده سیل و آتش سوزی در زیر فعلی ما مسیر.

نه تحمل تاخیر و یا تحریف اطلاعات. در برخی از مکان های رهبران تاخیر عمل یا underplayed نگرانی. در حالی که آنها با تاخیر این ویروس گسترش ساختمان حرکت برای این بیماری همه گیر. در حالی که رهبران تاخیر در عمل آب و هوا, سوخت های فسیلی زیرساخت های گسترش ساختمان حرکت برای تغییر آب و هوا.

آن را سخت به خم شدن منحنی اما همبستگی باعث می شود آن را آسان تر است. در حال حاضر ما در حال زندگی می کنند از طریق اختلال و انقطاع مورد نیاز برای تغییر یک منحنی نمایی که در حال شتاب گرفتن است و آن را دشوار است به کار جدی. اما ما همچنین شاهد اقدامات و نگرش است که آن را آسان تر شاید حتی ممکن است در همه. یک مرد جوان مغازه برای افراد مسن همسایه. کمک های مالی به pantries غذایی افزایش می یابد. دولت ها می آیند و به یکدیگر کمک و دانشمندان به اشتراک گذاری اطلاعات.

عمل به عنوان اینکه ما همه در آن با هم از آنجا که ما در حال. COVID-19 آن را روشن می سازد: اگر شما نیاز به یک کل جامعه را به حرکت به سرعت شما نیاز به حمایت همه از طریق درست و عادلانه تغییر است. کارگران بدون پرداخت مرخصی استعلاجی بعید به قرنطینه. شهروندان بدون بیمه درمانی ممکن است انتخاب کردن برای ویروس تست. طراحان سبز جدید مقابله درک این اصل سیستم را تغییر دهید. همین دلیل است که برنامه های خود را به محوری از سوخت های فسیلی شامل مقررات مربوط به مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودک و کار آموزش. به دور از یک لیست آرزو از مترقی سیاست’ این را قادر می سازد شرایط که باعث کاهش اصطکاک است که در یک وزن خالص در تغییر است.

نشانه های اولیه که ضرر و زیان از COVID-19 در حال رفتن به ویرانگر و اندازه گیری در شرایط درد و رنج انسان, مرگ, فرصت از دست رفته را خراب کسب و کار و اقتصادی ویرانی است. وجود دارد هیچ چیز خوب در مورد این جهانی و همه گیر.

اما ضرر و زیان است که نمی تواند به طور کامل مانع هنوز هم می تواند افتخار. می توان آنها را مفتخر ساخت معنا از تجربه و با استفاده از درس های آموخته شده در راه است که می تواند به جلوگیری از درد و رنج آینده و از دست دادن.

هیچ یک از ما در عین حال می دانیم آنچه که ما می رویم به از دست دادن شخصی و جمعی قبل از این بیماری همه گیر موجود است. اما هر یک از ما می تواند امروز اعلام کرد که هر آنچه که ما یاد بگیرند که نمی خواهد به هدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>