تا زمانی که به تازگی در هنگ کنگ در نظر گرفته شد پوستر کودک در دست زدن به آن از Covid-19 بیماری همه گیر.

با وجود های مرزی با سرزمین اصلی چین که اولین موارد گزارش شده, هنگ کنگ نگهداری می شود آن عفونت اعداد پایین بود و قادر به جلوگیری از افراطی مستند اقدامات معرفی شده در بخش هایی از چین و اروپا و آمریکا.

اما در حال حاضر از آن ضربه خورده است و نه حتی یک ثانیه اما یک سوم موج از عفونت. دولت هشدار داده بیمارستان آن سیستم می تواند در صورت سقوط و آن را فقط به حال یک رکورد تعداد بالایی از عفونت های جدید در یک روز.

چه رفت و چه درس وجود دارد برای کشورهای دستکاری هر دو این بیماری همه گیر و اقتصادی درد ناشی از مستند?

قرنطینه معافیت و ‘ضعف’

هنگ کنگ به حال اول Covid-19 مورد در اواخر ماه ژانویه که منجر به نگرانی گسترده و وحشت خرید اما عفونت اعداد باقی مانده است نسبتا پایین و گسترش کنترل می شد کاملا به سرعت.

این تجربه چه شد شناخته شده به عنوان “موج دوم” در ماه مارس پس از دانشجویان خارج از کشور و ساکنان شروع به بازگشت به خاک منجر به افزایش وارداتی عفونت.

به عنوان یک نتیجه, هنگ کنگ معرفی دقیق کنترل مرز ممنوع کردن همه ساکنان غیر از ورود به مرزهای آن از خارج از کشور و همه کسانی که بازگشته بود و نیاز به انجام یک Covid-19 آزمون و 14 روز در قرنطینه.

و حتی آن را با استفاده از دستبند الکترونیکی به مسیر جدید ورود و مطمئن شوید که آنها در خانه ماند.

که همراه با استفاده گسترده از ماسک و اجتماعی فاصله اقدامات کار کرده – هنگ کنگ رفت و برای هفته ها بدون محلی منتقل شده و مورد زندگی به نظر می رسید به عنوان بازگشت به حالت عادی.

پس چگونه این “موج سوم” – که منجر به بیش از 100 مورد جدید برای نه روز در یک ردیف – می رسد ؟

  • هنگ کنگ در آستانه ‘large-scale’ شیوع

“این بسیار ناامید کننده و خسته کننده به دلیل هنگ کنگ بود واقعا چیزهای بسیار زیادی تحت کنترل می گوید:” ملک Peiris صندلی ویروس شناسی در دانشگاه هنگ کنگ است.

او معتقد است وجود دو نقص در سیستم است.

برای اولین بار بسیاری از عودت تصمیم گرفتند به قرنطینه به مدت 14 روز در خانه – یک آرایش است که مشترک در بسیاری از کشورها از جمله انگلستان – و نه در قرنطینه بودند.

“وجود دارد یک ضعف وجود دارد چرا که مردم دیگر در خانه هستند تحت هر نوع محدودیت و هنوز هم آمدن و رفتن می گوید:” پروفسور Peiris.

با این حال او معتقد است که مشکل جدی تر آمد از تصمیم دولت برای معاف گروه های مختلفی از مردم از تست و قرنطینه زمانی که آنها وارد هنگ کنگ.

هنگ کنگ بود معاف حدود 200000 نفر از جمله دریانوردان aircrew و مدیران شرکت های پذيرفته شده در بورس از قرنطینه.

آن گفت: استثنا مورد نیاز برای اطمینان از نرمال روزانه عملیات ادامه داد: در هنگ کنگ و یا اینکه خود سفر لازم بود به توسعه اقتصادی شهرستان است.

به عنوان یک شهر بین المللی و بندر تجاری هنگ کنگ تعداد زیادی از لینک های هوا و بسیاری از کشتی ها تغییر خدمه وجود دارد. خاک نیز بستگی به واردات از چین و جاهای دیگر برای مواد غذایی و کالاهای ضروری.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یوسف Tsang, یک بیماری عفونی پزشک متخصص و دکتر توضیح معافیت به عنوان یک مهم “راه گریز” است که افزایش خطر ابتلا به عفونت به خصوص از دریانوردان و خدمه هوایی است که همچنین در بازدید از نقاط توریستی و استفاده از حمل و نقل عمومی.

دولت در ابتدا گفت که قرنطینه معافیت نمی شد و به سرزنش اما بعدها شواهد وجود دارد که معافیت شدند آخرین شیوع.

آنها در حال حاضر سخت تر قوانین به صورت هوایی و دریایی خدمه – اما می توان آن را دشوار برای به اجرا درآوردن. وجود دارد, زنگ خطر در اوایل این هفته هنگامی که یک خارجی خلبان شد بنا به گزارش خال خال گشت و گذار در حالی که در انتظار Covid-19 نتایج آزمون.

و متعادل کننده بهداشت عمومی عملی نگرانی و اقتصاد می تواند یک اتحادیه به نمایندگی از خلبانان در فدرال اکسپرس خواسته است این شرکت برای متوقف کردن پروازها به مقصد هنگ کنگ به دلیل آن را می گوید سختگیرانه تر Covid-19 اقدامات از جمله اجباری در بیمارستان باقی می ماند برای خلبانان که تست مثبت ایجاد “شرایط غیر قابل قبول برای خلبانان”.

بنیامین Cowling, استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ می گوید: هنگ کنگ تجربه با قرنطینه مشکلات نیز می تواند اتفاق می افتد در کشورهای دیگر.

“در انگلستان, شما همچنین باید 14 روز قرنطینه در خانه, بنابراین شما می خواهم که همان پتانسیل مسئله با نشت.”

در ضمن نیوزیلند و استرالیا اجباری هتل قرنطینه سیاست است که “یک مفهوم خوب… اگر چه این موضوع که برای آن می پردازد” او می افزاید.

مانند هنگ کنگ و انگلستان نیز معاف برخی از مسافران از مرز قوانین از جمله رانندگان کالا و وسایل نقلیه دریانوردان و خدمه.

اجتماعی فاصله اقدامات برداشته شد

هنگ کنگ قرنطینه معافیت شده اند در اطراف برای سال, اما موج سوم نمی رسید تا جولای.

پروفسور Peiris معتقد است دلیل این است که از یک دومین عامل مهم – اجتماعی فاصله اقدامات قابل توجهی شد نورد در ماه ژوئن.

“تا زمانی که اجتماعی فاصله اقدامات بودند در محل این سیستم می تواند مقابله – اما هنگامی که اقدامات شد آرام” وارد شده و عفونت به سرعت در حال گسترش او می گوید. “این یک درس برای همه است.”

Dr Tsang به یاد می آورد که تا اواخر ماه ژوئن به دولت اجازه داده بود که تجمع مردمی تا 50 نفر در حالی که وجود دارد برای جشن پدران’ روز و هنگ کنگ نخستین سالگرد.

“بسیاری از شهروندان شد خسته پس از ماه اجتماعی فاصله تا زمانی که دولت گفت: همه چیز خوب به نظر می رسید و آرام محدودیت آنها شروع به ملاقات با دوستان و خانواده.

“من فکر می کنم این بسیار مایه تاسف است – بسیاری از عوامل همراه در همان زمان.”

با این حال پروفسور Peiris تاکید می کند که هنگ Kongers شده بود “بسیار سازگار” اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی در در اول و دوم امواج – “در واقع, آنها حتی یک قدم جلوتر از دولت دستورالعمل پوشیدن ماسک صورت قبل از آنها اجباری است.”

او معتقد است reintroduction اجتماعی فاصله اقدامات در حال حاضر در حال حاضر با داشتن یک اثر است و امیدوار است که هنگ کنگ به عقب خواهد بود به نزدیک به صفر عفونت موضعی در عرض چهار تا شش هفته.

که در آن نقطه او می افزاید: چالش خواهد بود برای جلوگیری از وارد عفونت – به ویژه هنگامی که اجتماعی فاصله اقدامات برداشته می شوند.

این یک چالش دیگر کشورها را نیز به صورت یک بار آنها موفق حاوی ویروس در درون مرزهای خود را به دلیل “هنگامی که شما در رسیدن به سطوح پایین انتقال در جمعیت خود را داشتن غیر قابل تنظیم معرفی از خارج می تواند به فاجعه منجر شود.”

آیا دموکراسی تظاهرات گسترش این ویروس ؟

بسیاری از هنگ کنگ را همه گیر مبارزات اعمال خواهد شد به شهرهای دیگر اما این قلمرو نیز تجربه یکی دیگر از بحران سیاسی است – بیش از سال گذشته است.

در ژوئیه 1, هزاران نفر از مردم در یک دموکراسی رالی با وجود مارس ممنوع بودن توسط مقامات که گفت: این شکست اجتماعی فاصله دستورالعمل. صدها هزار نفر نیز رای مخالف مقدماتی در اواسط ماه جولای با وجود هشدار دولت که مقدماتی می تواند نقض امنیتی جدید قانون.

پس از آن, چینی, دولت, رسانه ها مقصر هر دو رویداد برای تحریک موج سوم از عفونت در حالی که یک سیاستمدار به نام آن را “کاملا غیر مسئولانه رفتار”.

با این حال کارشناسان بهداشت می گویند هیچ مدرکی از آنها باعث افزایش عفونت.

پروفسور Cowling می گوید دانشمندان “قادر به پیوند با یکدیگر از موارد به شناسایی زنجیره های انتقال و هیچ خوشه نسبت به آن وقایع” در حالی که پروفسور Peiris استدلال می کند که حوادث “ممکن است تشدید چیز کمی نیست, اما من فکر می کنم آن را یک عامل اصلی تعیین کننده یک راه یا دیگری”.

در ضمن Dr Tsang می گوید: تحقیقات نشان داده است که “فشار از coronavirus در موج سوم متفاوت است از کسانی که در قبلی امواج” در خصوص این نوع از جهش دیده می شود در aircrew و دریانوردان از فیلیپین و قزاقستان بنابراین او معتقد است فشار وارد شد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

شده اند وجود دارد بحث های مشابه در سراسر جهان – به ویژه در نور از ضد نژادپرستی تظاهرات موجب مرگ جورج Floyd – بیش از اینکه تظاهرات می تواند منجر به افزایش عفونت با برخی از کارشناسان نشان می دهد که وقایع در فضای باز که در آن شرکت کنندگان با پوشیدن ماسک و اقدامات احتیاطی می تواند به کاهش خطر از ابتدا انتظار می رود.

می تواند در شیوع این بیماری تاثیر می گذارد هنگ کنگ انتخابات ؟

وجود گمانه زنی های گسترده که در هنگ کنگ دولت می تواند در ماه سپتامبر به تعویق انداختن انتخابات به هنگ کنگ مجلس مقننه شورای – با استناد به سنبله در عفونت.

چندین گزارش رسانه های محلی به نقل از منابع ناشناس می گویند دولت تنظیم شده است برای به تعویق انداختن انتخابات در سال است.

سیاستمداران مخالف را متهم کردند که دولت با استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای برای به تاخیر انداختن انتخابات به خصوص به عنوان اپوزیسیون انجام داده بودند و به شدت در انتخابات محلی در اواخر سال گذشته.

با این حال این حرکت استقبال شده است توسط برخی از جمله سابق شورای قانونگذاری رئیس جمهور جاسپر Tsang که در رسانه های محلی گفت: “دولت قادر نخواهد بود برای تبرئه خود از سرزنش اگر رأی به نوبه خود به باغ برای گسترش این ویروس.

“آن نیز تقریبا غیر ممکن است برای نامزدها به کرباس رای داده های اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.”

پروفسور Cowling می گوید که اجتماعی فاصله دوباره به راه افتادند اقدامات توسط دولت در حال حاضر متوقف شده مورد اعداد از شتاب طی هفته گذشته.

“من مطمئن هستم که آن را لازم برای به تاخیر انداختن انتخابات – قطعا نه برای یک سال. شما می توانید در نظر به تأخیر انداختن آنها را برای دو هفته یا یک ماه چون پس از آن ما می خواهم تقریبا قطعا [عفونت موضعی] اعداد به پایین به صفر است.”

او اضافه می کند که وجود دارد بسیاری از راه هایی برای ایجاد انتخابات امن تر از جمله افزایش تعداد مراکز رای دهی و کارکنان به منظور کاهش زمان انتظار حصول اطمینان از مراکز رای گیری در حال به خوبی تهویه و تست تمام ايستگاه کارکنان دو روز قبل از انتخابات.

دولت ها گرفته اند رویکرد بسیار متفاوت به این – حداقل 68 کشور یا سرزمین به تعویق افتاد انتخابات با توجه به Covid-19 در حالی که 49 مکان برگزار می شود انتخابات به عنوان برنامه ریزی شده می گوید: موسسه بین المللی برای دموکراسی و انتخابات کمک.

سنگاپور برگزار شد انتخابات در اوایل این ماه – و تا به حال بالاترین میزان مشارکت در سال های اخیر می گوید: یوجین قهوهای مایل به زرد یک قانون استاد و مفسر سیاسی در دانشگاه.

“وجود دارد هرگز یک زمان خوب برای یک انتخابات در طول یک بیماری همه گیر” او می گوید: اما رای جلو رفتم با چند اقدامات ایمنی در محل و “نشان می دهد که ممکن است برای حفاظت از بهداشت عمومی و حتی به عنوان افراد مورد ورزش خود را دموکراتیک حق رای دادن.”

او معتقد است که تصمیم گیری در مورد اینکه آیا ادامه با انتخابات سختی است قضاوت تماس برای دولت به خصوص اگر اعتماد عمومی کم است.

“اگر شما تاخیر انتخابات شما می تواند متهم از انتظار برای مطلوب تر زمان [دولت] – اما اگر شما بروید شما می تواند متهم از بازی سریع و سست با زندگی مردم است. بدترین چیزی که می تواند به یک انتخابات و پس از آن باید یک افزایش در تعداد موارد است.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de