کوره های آدمسوزی خرابی جرقه آتش در استمفورد funeral home

استمفورد – آتش نشانان به سرعت موجود در یک آتش سوزی در استمفورد تشییع جنازه صفحه اصلی ناشی از یک مشکل crematory مجلسی دوشنبه شب.

پاسخ سریع توسط آتش نشانان منجر به تنها دود و آب خسارت در Cognetta را کفن در 104 Mrytle Ave.

سروان. فیلیپ هایس گفت: در حالی که بازگشت از قبلی اورژانس, حادثه, Stamford آتش موتور 4 از سمت شرق ایستگاه های آتش نشانی مشاهده شد دود سنگین بیماری در این منطقه از خیابان گل تلفونی و فردریک خیابان و شروع به پاسخ خود را.

مشاهده گزارش شد به آتش اعزام جایی که آنها شروع به دریافت 911 تماس در مورد دود بیماری در همان منطقه است.

“موتور 4 وارد Cognetta را Funeral Home, فقط بیش از یک دقیقه بعد و گزارش ضخیم, سیاه, سنگین دود مواج از یک دودکش در مرکز ساختمان” هایس گفت.

“نور دود بیماری همچنین مشاهده شد که از یک زیرزمین ورودی در عقب ساختمان. 2-1/2” شلنگ خط کشیده شد به زیر زمین که در آن خدمه کشف خطاب crematory مجلسی.

“خدمه مشغول به کار به سرعت به مهار آتش و اطمینان حاصل شود که آن را گسترش فراتر از کوره های آدمسوزی مجلسی” هایس گفت.

بیست و دو آتش نشانان پس از رسیدن در سه موتور یک نردبان کامیون, یکی نجات و یک حادثه فرمانده به سرعت کار می کرد را به این حادثه تحت کنترل با تنها جزئی دود و آب آسیب به ساختمان است.

محققان از استمفورد آتش نشانی آتش مارشال بخش در حال بررسی این حادثه است.

استمفورد اورژانس ایستاده بود در صحنه اما نیاز نمی شد.

Cognetta مراسم تشییع جنازه و مرده سوزخانه شده است متعلق به خانواده از سال 1953. آن است که تنها کفن در استمفورد با کوره های آدمسوزی در محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>