CT مرد کشته شده در کایاک حادثه LI صدا ID می

استمفورد – یک مرد درگذشت و همسرش در بیمارستان بستری شد و پس از آب های خشن در لانگ آیلند صدا ناشی از خود کایاک برای سرنگونی روز یکشنبه بعد از ظهر با توجه به استمفورد مقامات.

روز دوشنبه وزارت امور خارجه از انرژی و حفاظت از محیط زیست شناسایی این مرد به عنوان Arpi اسکار Castillo, 22, از جنوب خیابان در دنبوری.

در انتشار این استمفورد آتش نشانی گفت: آن را در پاسخ به یک تماس در 160 منطقه Wallacks درایو به صورت یک گزارش از “کسی که در یک قایق پارویی اسکیموها در مشکل است.” به محض ورود آن گفت: تماس گیرنده به کارگردانی آنها را به محل که تلاش شد در حدود 20 فوت از سنگ پشت اموال از 130 Wallacks درایو.

“در 12:13 بعد از ظهر فعلی به ارمغان آورد و به ساحل بود و او بلافاصله با کمک Stamford, اورژانس, پزشکی, 3,” این اداره گفت. “زن رنج اثر هیپوترمی توصیه شوهرش هنوز حساب نشده و ارائه توضیحات و آخرین محل شناخته شده در آب است.”

در این توسعه بخش گفت: گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا مطلع شد و جستجو آغاز شد در آب و همچنین در خط ساحلی است. آن گفت: عناصر از آتش و ادارات پلیس درگیر شدند در جستجو.

“در اوایل جستجو قربانی کایاک واقع شده در امتداد ساحل. قطب ماهیگیری و یک کوله پشتی قرار گرفته بودند در آب” بخش گفت.

با توجه به سازمان آتش نشانی و مرد “قربانی” قرار گرفته بود در آب توسط آتش نشانان در جستجوی خط ساحلی در 12:37 p.m.. آن گفت: آتش نشانان در آب سرد قرار گرفتن در معرض مناسب را برداشته در 12:39 p. m. و شروع به صرفه جویی در زندگی تلاش.

استمفورد دریایی پلیس گروهبان. کوین Fitzgibbons گفت که با وجود وزش gusting از شمال شرق با سرعت 30 مایل در ساعت با امواج دو تا چهار فوت ارتفاع آن به نظر نمی رسد که زن و شوهر در زمان آب و هوا به در نظر گرفتن قبل از آنها خود را آغاز کرد کایاک از یارو جزیره پارک در مدت کوتاهی قبل از ظهر به انجام برخی از ماهیگیری در Cove بندر. این زن و شوهر بودند با پوشیدن جلیقه نجات پلیس و مقامات دولتی می گویند.

دولت مقررات نیاز به هر کسی روی یک دستی رو کشتی مانند یک قایق پارویی اسکیموها و یا قایق رانی پوشیدن شخصی دستگاه های شناوری در طول دوره بین Oct. 31 مه 31.

دو به پایان رسید تا متصل به قایق پارویی اسکیموها در باد قوی و امواج به عنوان یک ملک سرپرست در پایان Wallacks نقطه تماشا در وحشت در حالی که بر روی گوشی با 911 توزیع کننده در ظهر در تلاش برای هدایت پلیس و آتش نشانان به محل سکونت خود را.

“ما از زمان به زمان به برخی از بی باک, مردم, که در واقع پیدا کردن آن بیشتر هیجان انگیز به بیرون رفتن در طول ناهموار آب و هوا” Fitzgibbons گفت.

“اما هیچ یک از این افراد آماده شد. همه در همه ، آنها با پوشیدن جلیقه نجات وجود دارد و هیچ PFD را (شخصی دستگاه های شناوری) در هیئت مدیره قایق پارویی اسکیموها تا آنجا که ما می تواند بگوید.

“به نظر می رسد این یک خار از لحظه ای سفر برای این افراد که به نظر نمی آید در آب و هوا. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که آنها آماده نیست برای به اوج خود رسید در این حادثه غم انگیز.”

به استمفورد آتش نشانی گفت: این پاسخ با سه موتور, یک, کامیون, یک, نجات یک Fireboat معاون رئیس و افسر ایمنی در مجموع 23 نفر از پرسنل. استمفورد اورژانس در پاسخ با 2 پزشک واحد و طبیب سرپرست. آن گفت: استمفورد پلیس در پاسخ با واحدهای مختلف.

این حادثه در حال حاضر تحت بررسی توسط CT وزارت انرژی و حفاظت از محیط زیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im