کوبا به آزمون بازدید کنندگان برای coronavirus حد گردشگری به کلید

هاوانا (ایسنا) – کوبا را تست تمام بازدید کنندگان برای coronavirus زمانی که آن را بازگشایی بین المللی گردشگری که محدود خواهد شد در ابتدا به استراحتگاه های ساحلی در کلید کارائیب بزرگترین جزیره نخست وزیر مانوئل ماررو کروز گفت: در روز چهارشنبه.

رونمایی محتاط برنامه ای برای بلند کردن کوبا جزئی مستند ماررو کروز گفت: متخصصان امر انجام اپیدمیولوژیک نظارت در هتل که در آن شغل محدود خواهد بود. گشت و گذار خواهد بود محدود به کلید.

بازدید کننده نمی قادر خواهد بود به بازدید از هاوانا مرکز کوبا شیوع ،

در ارائه خود را به شورای وزیران گزارش شده توسط رسانه دولتی Marrero کروز را به یک قاب زمان برای بازگشایی به گردشگری یکی از بسته های پول در کشور بالا منابع ارز.

نخست وزیر گفت: کوبا باز خواهد بود برای اولین بار به گردشگری داخلی و جزئیات بیشتری را اعلام خواهد کرد به زودی.

“وجود خواهد داشت نه یک بروسقو باز در مرحله اول” ماررو کروز نقل شد که گفت:, و اضافه کرد که اجتناب از شیوع جدید یک اولویت است.

موارد جدید باید کاهش یافته و به کمتر از 10 در هر روز به طور متوسط از یک قله در حدود 50 و دو سوم جزیره ویروس رایگان, با توجه به داده های رسمی.

یک خوشه از دیگر جزایر کارائیب در حال حاضر باز برای گردشگری بین المللی و یا انجام خواهد داد تا در این ماه با آزمون اجباری برای برخی و نه برای دیگران.

ماررو کروز گفت: استخر های عمومی خواهد بازگشایی برای تابستان در 30 درصد ظرفیت است. سواحل نیز بازگشایی با مقامات محلی اطمینان اجتماعی فاصله اما تابستان کارناوال برگزار خواهد شد این سال است.

مدارس را بازگشایی در ماه سپتامبر به پایان سال جاری با یکی از جدید با شروع در ماه نوامبر در حالی که عمومی و خصوصی حمل و نقل ترمیم خواهد شد به تدریج به او گفت.

ماسک صورت باقی خواهد ماند واجب در تمام فضاهای عمومی در مرحله اول و پس از آن در فضاهای با غلظت مردم است.

گزارش توسط سارا مارش; ویرایش توسط Jacqueline ونگ

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de