کوبا پزشکان ممکن است اقامت طولانی تر در مکزیک اگر coronavirus موارد افزایش حفظ

MEXICO CITY (ایسنا) – صدها نفر از کوبا پزشکان و پرستاران که فرستاده شد به Mexico City برای کمک به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند طولانی تر بماند اگر موارد افزایش حفظ یک مقام ارشد دولت گفت.

در ماه مه 585 بهداشت و درمان کارگران از این کشور جزیره ای در مکزیک وارد شهر کانون این بیماری همه گیر در مکزیک است. آن مشخص شده یکی از بزرگترین خدمه پزشکی که کوبا که اعزام پزشکان در سراسر جهان فرستاده شده به مقابله با این بیماری همه گیر.

مکزیکو سیتی وزیر بهداشت الیوا لوپز گفت: سلامت موسسه تندرستی (Insabi) پرداخت کوبا وزارت بهداشت 135 میلیون پزو ($6.03 میلیون).

قرارداد طراحی شده بود به پایان جولای 31 “اما با امکان گسترش” لوپز در مصاحبه ای گفت: در روز جمعه. “ما باید عمیقا در نظر گرفتن پویایی این بیماری همه گیر.”

مهندسین پزشکی و اپیدیولوژی نیز مستقر شده او گفت:.

مکزیکو سیتی تقریبا 37,000 تایید موارد coronavirus حدود 25 درصد از جمعیت کل.

مکزیکی بهداشت مقامات گفته اند که این کشور کوتاه در مورد 6,600 پزشکان و 23,000 پرستاران به درستی پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. با وجود داشتن استخدام بیش از 2000 پزشکان و پرستاران مکزیک شهر هنوز هم به اندازه کافی سلامت پرسنل لوپز گفت.

کوبا توافق با تقریبا 70 کشور جهان برای ارسال پزشکان و متخصصین پزشکی دیگر.

چند جزئیات در مورد معاملات شناخته شده اما تحت یک توافق با برزیل بود که در محل از طریق 2018, دولت کوبا نگهداری می شود 80 درصد از آنچه در آن شارژ شده برای هر پزشک با توجه به برزیل مقامات بهداشتی.

سازمان ملل متحد میگوید در ماه نوامبر که تحت آن شرایط کوبا پزشکان کار می تواند در نظر گرفته شود “بیگاری”. اما لوپز در دفاع از استفاده از کوبا کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“من را دیده اند انتقاد (از کوبا برنامه) اما نقش آنها در شهرستان و اساسی است,” او گفت:.

($1 = 22.3768 مکزیک پزو)

گزارش دیگو سنگ; ویرایش توسط دیوید گریگوری

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de