CVS می افزاید: 13 coronavirus تست سایت در CT

CVS باز خواهد شد دو کروناویروس جدید, تست سایت در استمفورد روز جمعه به عنوان شرکت همچنان به گسترش تلاش های خود را در سراسر ایالت.

به استمفورد سایت خواهد شد در 229 امیدوارم که سنت و 1938 غرب خیابان اصلی صفحه اصلی.

آنها از 13 شرکت در حال برنامه ریزی برای باز کردن در روز جمعه.

“خود-تست های گرد در دسترس خواهد بود به افراد جلسه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری معیارهای, در علاوه بر این به سن دستورالعمل. بیماران باید ثبت نام پیش در CVS.com آغاز سهشنبه, مارس 22 به برنامه قرار ملاقات” مقامات گفت. “بیماران مورد نیاز خواهد بود به ماندن در اتومبیل خود را و کارگردانی به داروخانه درایو-از طریق پنجره که در آن آنها خواهد شد با ارائه یک کیت تست و دستورالعمل داده شده و یک داروخانه CVS عضو تیم مشاهده خواهد شد خود سواب فرایند برای اطمینان از آن است که به درستی انجام شود. آزمون ارسال خواهد شد به مستقل شخص ثالث آزمایشگاه برای پردازش و نتایج در دسترس خواهد بود در حدود سه روز است.”

CVS در حال حاضر خواهد شد عامل 25 تست سایت در کانکتیکات “بخشی از مجموع نزدیک به 350 مکان در سراسر 14 متحده است.”

“CVS سلامت انتظار دارند تا 1000 مکان در سراسر کشور ارائه این خدمات تا پایان مارس با هدف پردازش تا 1.5 میلیون آزمون در هر ماه منوط به در دسترس بودن منابع و آزمایشگاه ظرفیت” مقامات گفت. “یک بار به طور کامل عملیاتی بیش از نیمی از این شرکت از 1000 تست سایت در خدمت جوامع با بیشترین نیاز برای پشتیبانی به عنوان اندازه گیری توسط CDC اجتماعی آسیب پذیری Index.”

“همانطور که ما حرکت به یک مرحله جدید از مبارزه با این بیماری همه گیر و به عنوان جوامع با خیال راحت شروع به باز کردن محلی خود اقتصاد ما نیاز به آزمایش به راحتی در دسترس” گفت: Troyen Brennan, MD, MPH, افسر ارشد پزشکی و معاون اجرایی رئیس جمهور CVS سلامت در انتشار. “با گسترش بیشتر تعداد درایو-از طریق آزمون سایت های موجود در شبکه خرده فروشی بیشتر مردم می تواند آزمایش می شود و نزدیک به خانه در یک آشنا تنظیمات.”

در کنگره ایالات متحده جان لارسون نشانه تایید خود را از جدید تست سایت در انتشار.

“افزایش آزمایش کلیدی برای حرکت دولت ما و ملت رو به جلو به ما در مقابله با این بیماری همه گیر. من این را تحسین CVS سلامت و فرماندار لمانت برای کار همچنان به گسترش آزمایش در منطقه گفت:” لارسون.

CVS است که در حال حاضر عامل یک تست سایت در سارجنت رانندگی در نیو هاون به عنوان به خوبی.

دیگر سایت ها:

CVS Pharmacy, 47 دریاچه خیابان Ext., دنبوری

CVS Pharmacy, 355 کمپبل Ave, West Haven

CVS Pharmacy, 292 Spielman بزرگراه برلینگتون

CVS Pharmacy, 81 شمالی خیابان بریستول

CVS Pharmacy, 15 چسترفیلد جاده شرق لایم

CVS Pharmacy, 16 خیابان اصلی شرق هارتفورد

CVS Pharmacy, 1770 پادشاهان بزرگراه, Fairfield,

CVS Pharmacy, 1657 مسیر 12, Gales کشتی

CVS Pharmacy, 690 وتهرسفیلد Ave. هارتفورد

CVS Pharmacy, 57 مشیت Pike پوتنام

CVS Pharmacy, 2005 نوریچ-جدید لندن شاهراه uncasville خود را

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de