CVS نظر باز کردن سریع coronavirus تست سایت در CT

CVS سلامت پارسیان گفت: با توجه به باز کردن یک COVID-19 تست سایت در کانکتیکات است که می تواند در خدمت به عنوان بسیاری از 1000 نفر در روز است.

“ما در بحث های متعدد متحده در مورد پتانسیل برای باز کردن سایت های اضافی از جمله یک در کانکتیکات و ما را به اشتراک بگذارید اطلاعات بیشتر زمانی که آنها در دسترس هستند” جوزف گود ارشد مدیر ارتباطات شرکت برای CVS گفت: پنج شنبه.

اعلام می آید یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. ند لمانت ادعا کرد که با دریافت یک “تعهد” از داروخانه های غول پیکر به باز کردن دو مقیاس بزرگ fast-paced COVID-19 تست سایت در ستمفرد و New Haven.

لمانت گفت که او امیدوار است برنامه ریزی شده سایت را باز در کنار هفت تا 10 روز است. سایت او گفت: استفاده از Abbott Laboratories, سریع پاسخ آزمون فراهم می کند که نتایج در کمتر از 15 دقیقه.

“ما در حال ساخت یک بسیار مهم تلاش برای مطمئن شوید که مردم را آزمایش fastly و به شدت و به نمایشگاه راه به عنوان ما می توانیم” لمانت گفت: بعد از ظهر چهارشنبه.

لمانت را بلافاصله نمی تواند رسید پنج شنبه در مورد CVS با توجه به فقط یک تست سایت در کانکتیکات.

در حالی که کانکتیکات دیده است برخی از بالاترین نرخ COVID-19 در کشور آن کاهش یافته است در پشت کشورهای دیگر در تست. یکشنبه, کانکتیکات, تا به حال آزمایش تنها .65 درصد از جمعیت آن که در رتبه پایین تر از نیویورک و نیوجرسی و ماساچوست است.

اما لمانت گفت: سریع-پاسخ تست سایت می تواند اولین گام به سوی شب در زمین بازی.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم در حال آزمایش است و می دانید که در آن آنها ایستاده در یک گسترده ای پایه و اساس بدون در نظر گرفتن آنچه در جامعه شما هستند بخشی از” لمانت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>