طوفان Nisarga معادل یک طوفان گرمسیری چهار شنبه, چرخ سمت ساحل غربی هند. (RAMMB/CIRA)

کمتر از سه هفته بعد از میزبانی رده 5-معادل سوپر سیکلون طوفان Amphan اقیانوس هند است دوباره تاول با طوفان و فعالیت است. قابل توجه گردباد گرمسیری است که به احتمال زیاد به توسعه در دریای عرب توسط چهار شنبه شب میله میله را قوی باد و باران سیل به بمبئی. این می آید به عنوان شهر است که گریبانگیر توسط coronavirus بحران بيمارستان سرشار و محلی زیرساخت های غرق شده است.

مالی مرکز به 18 میلیون نفر وارد شده حدود 1000 نفر کشته و بیش از 40 ، 000 covid-19 عفونت. شهر است به ناودان طوفان بهداشت حرفه ای Nisarga روز چهارشنبه به شنبه که هند و هواشناسی اداره پیش بینی خواهد بود که همراه با طوفان و موج به سه تا شش فوت و بادها gusting تا 75 مایل در ساعت.


هند و هواشناسی اداره پیش بینی برای Nisarga تکامل. (IMD)

طوفان معادل یک طوفان گرمسیری که از اواخر روز سه شنبه به وقت محلی است و هوا به شدت یک شب به صبح روز چهارشنبه آن را به عنوان چرخ شمالی و تساوی نزدیکتر به ساحل.

برخی از پارامترهای محیطی — مانند توست دریا دمای سطح و کارآمد سطح بالای اگزوز از آن قبلا مصرف هوایی — حمایت بیشتر چشمگیر تقویت. اما آن جنبه ها را جبران قوی بادها در جو فوقانی است که در خدمت به اخلال در طوفان ساختار موثر دربندی طوفان تمایل برای رشد به آن پوستی با طوفان-معادل نیروی.

در آن به روز رسانی سه شنبه بعد از ظهر هند هواشناسی بخش اشاره کرد “این سیستم بیشتر شده است به خوبی سازماندهی شده در سه ساعت” با بادها برآورد پایدار در 45 مایل در ساعت.

“دریا وضعیت بالا و بسیار بالا در اطراف سیستم را, مرکز” نوشت: در این بخش است.

طوفان در حال سازی در اطراف لبه از بالا و فشار لنگر به جنوب. در جهت عقربه های ساعت جریان در اطراف با فشار بالا ریج خواهد سوق Nisarga به شمال-شمال شرق در جهت شمال ماهاراشترا و سواحل جنوبی گجرات.

اگر شش پا موج طوفان است که متوجه شدم همانطور که در پیش بینی بدترین سناریو برخی از بخش هایی از بمبئی هند پرجمعیت ترین شهرستان می تواند تجربه طغیان رود. در حالی که افزایش حدود شش پا است که در پایان بالا از یک لیست از امکانات هندوستان هواشناسی اداره متحده به احتمال زیاد به نتیجه خواهد شد افزایش در بمبئی از 1.5 به 3.5 ،

بارندگی نیز تاثیر جدی با شش تا 10 اینچ به مقدار زیاد در بمبئی و برخی از موضعی مجموع حدود 14 اینچ. مرطوب جریان از جنوب شرقی به ارمغان بیاورد دوره بارندگی پایین ساحل در حالی که سیستم باقی مانده می تواند رها کردن چهار تا هفت اینچ به همراه یک نوار تا آنجا داخلی به عنوان شمالی, Madhya Pradesh یا اوتار پرادش است.


مدل اروپایی به تصویر می کشد سنگین باران در مجموع به احتمال زیاد به سقوط در امتداد سواحل غرب هند به بیشتر بمبئی منطقه و داخلی از طریق پنج شنبه. (WeatherBell)

هر چند بمبئی یک شهر ساحلی, قدرتمند, طوفان نسبتا نادر وجود دارد.

زمان طوفان نمی تواند در یک زمان بدتر بمبئی. با بیش از 40 ، 000 موارد پر بسته بندی شده شهرستان به عنوان کانون شیوع کروناویروس در کشور است. سلامت-مراقبت از سیستم است که در حال حاضر تحت فشار و برخی از بیمارستان ها تا به حال به نوبه خود به دور از بیماران به عنوان آنها را اجرا و از تخت.

در طول ماه گذشته دولت دولت شتافت به سازه موقت بهداشت و درمان-مراقبت از امکانات در فضاهای خالی به خانه ثابت افزایش بیماران بسیاری از آنها در معرض خطر هستند. بیش از 150 نفر از بیماران در یک مرکز منتقل شدند به عنوان ساختار تلقی نمی شد به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر بادهای انتظار می رود در طوفان است.

در یک سخنرانی تلویزیونی, آدرس Uddhav Thackeray دولت وزیر خواست ساکنان به ماندن در خانه به مدت دو روز و بریس برای امکان کاهش قدرت. او گفت: دولت بود که “آزمایش” برای اولین بار با این ویروس و در حال حاضر طوفان.

Niha Masih گزارش از دهلی نو.

توضیح: این داستان روشن شده است نشان می دهد که در ماه ژوئن tropical cyclone landfalls نادر هستند اما نه بی سابقه در بمبئی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de