Danbury, دختران پیروزی 4th مستقیم FCIAC Cheerleading عنوان

ویلتون—آن را حاصل کار دو تیم در بازی فوتبال. نبود یک ایست بخش از یک بازی بسکتبال.

این بود که وقت خود را در مرحله خود را. در این روز همه چیز در مورد آنها.

وجود دارد یک ظرفیت جمعیت در دست سهشنبه برای سال 2020 FCIAC Cheerleading قهرمانی در ویلتون را نیک ella the dog Fieldhouse.

طرفداران دیدم ورزشکاری دقت تخیل و تعهد به هنر و صنعت در طول چهار ساعته عملکرد به عنوان احساس توانمندی قابل لمس بود در هوا.

بزرگترین برندگان روز شد دنبوری ، این Hatters اسیر عناوین در تمام Varsity بخش همه دختر Junior تیم اول دانشگاه یا دانشکده را بدست آورد و به تازگی ایجاد شده در تاریخ بالا را بدست آورد.

تیم های دیگر در نظر گرفتن خانه غنائم شامل Brien مک ماهون (کارکنان مربیگری از سال) Ludlowe (Co-ed Varsity بخش) استمفورد (تیم اول دانشگاه یا دانشکده شریک زندگی شیرین کاری بخش) و گرینویچ Junior تیم اول دانشگاه یا دانشکده (روح جایزه).

20-عضو 2020 همه FCIAC Cheerleading تیم نیز نهایی و افتخار.

برای دنبوری همه دختر Varsity تیم ملی در آن Hatters ” چهارمین متوالی FCIAC عنوان. آنها انجام feat با وجود داشتن فقط یک ارشد (co-کاپیتان سنگ یاس) در فهرست خود را.

“این مهم است که به اینجا می آیند در هر سال و حفظ این دنبوری سنت رفتن” گفت: Joann Tatarzycki که مربی در این برنامه برای 16 سال از جمله آخرین و نه با تیم اول دانشگاه یا دانشکده. “برای حفظ موفقیت هیجان است. دختران همه چیز را در قدرت خود را به نگه داشتن آن رفتن.”

Danbury که برنده Junior تیم اول دانشگاه یا دانشکده عنوان برای دومین سال متوالی و افزود: به تازگی ایجاد شده دبیرستان/مدرسه راهنمایی تاج به آن مجموعه فوق العاده فیدر سیستم در محل برای تسهیل این همه هلهله موفقیت است.

“همه ما مربیان داوطلب در مدارس. ما به همان روش سال و سال خارج از مدرسه به تاریخ اول دانشگاه یا دانشکده به تیم اول دانشگاه یا دانشکده,”, Danbury, مربی Tatarzycki گفت. “دختران دانید که دقیقا چه می خواهیم. و آنها را به خرید این برنامه است.”

پورنو با یک گروه پشتیبانی می تواند 12 ماه ، از فايلهاي در اردوگاه تابستانی فوتبال بازی همراه با آموزش وزن و مطبوع است.

“در آن طول می کشد تعهد به موفقیت” دنبوری را Tatarzycki گفت.

به همین دلیل بالا بردن جایزه قهرمانی در حالی که پدر و مادر افتخار گرفتن عکس بسیار رضایت بخش است.

“این جام و قهرمانی آگهی ها در ورزشگاه های ما نشان می دهد که کار سخت و زمان ما قرار داده بود که ارزش آن” گفت: Danbury ارشد co-کاپیتان سنگ گل یاس. “مبارزه از طریق فشار برای برنده شدن در چهار مستقیم عنوان یک امتیاز است. هر تیم می شود یک خانواده با یک باند. ما این کار را برای هر یک از دیگر.”

“تمام شهر پشت سر ما. این یک رویداد جامعه” گفت: Danbury junior co-کاپیتان اوری مارکی. “یک گروه پشتیبانی است که مورد اعتماد و تعهد. و آن را خنک می دانیم که ما همیشه بخشی از دنبوری ورزشی دبیرستان تاریخ است.”

یکپارچه تیم از ویلتون, Trumbull و ریجفیلد به عنوان به خوبی به عنوان دو نورواک جوخه های جوانان انجام شده است. این رویداد دربسته در محیط با یک نمایشگاه از UCA قهرمان ملی قلب مقدس دانشگاه cheerleaders.

[email protected]

سال 2020 همه FCIAC CHEERLEADING تیم

گابریلا گونزالس (Stamford); پیج چن (Warde); Alanna اسمیت (دنبوری); Kyla گونزالس (گرینویچ); نینا سوفی Masi (ریجفیلد); Amanda Sklar (ویلتون); Gabby روسیه (سنت جوزف); Rebecca رول (Ludlowe); جوزی مارشال (مک ماهون); جینا D’amico (سنت جوزف); اما Kortmansky (Ludlowe).

علی میلز (مک ماهون); Fashanti لی (مک ماهون); Molly ساقی (سنت جوزف); الا تامپسون (Staples); اوری مارکی (دنبوری); Alex Kral (مرد در گرینویچ تیم Co-ed); اوری بانک (گرینویچ); جنی بنوا (Staples); اوری والاس (کالاهای اساسی).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر