دافنه Caruana Galizia قتل: واسطه شدت زخمی

مالتی مردی که عمل به عنوان واسطه در قتل مبارزه با فساد روزنامه نگار دافنه Caruana Galizia دچار بحرانی زخم چاقو در آستانه یک دادگاه.

پلیس می گویند ملوین Theuma زخم به گردن و شکم بودند خود وارد.

Caruana Galizia درگذشت در یک بمب گذاری در ماشین خود را در سال 2017.

سابق تاکسی-راننده ملوین Theuma داده شد عفو ریاست جمهوری و ایمنی در مقابل او شواهد.

مالت کمیسر پلیس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه وجود دارد هیچ نشانه ای از شکستن در خانه خود را و آن واسطه به آنها گفته بود او مجروح شده بود به خودش.

او دچار زخم به گردن و مچ دست و دنده ها و برگزاری یک چاقو زمانی که او در بر داشت خود را در اتاق خواب, کمیسر آنجلو Gafa به خبرنگاران گفت:. او تا به حال عمل جراحی است و در یک وضعیت با ثبات است.

این حادثه به نظر می رسد که اتفاق افتاد در اواخر سهشنبه شب در حالی که 24 ساعت پلیس گارد بود خارج ملوین Theuma خانه – یک سوم-طبقه آپارتمان.

محلی گزارش گفت: آنها رفت و در زمانی که همسرش به خانه بازگشت و پس از زنگ مطرح شد توسط وکیل خود. این کمیسر پلیس گفت که پلیس در ابتدا مستقر در داخل تخت خود را اما او شکایت کرده بود مورد تهاجم به حریم خصوصی.

سرب محقق در مورد کیت Arnaud شد و در میان کسانی که در صحنه و صحبت به راننده تاکسی سابق.

وجود بی اعتقادی میان برخی از مخالفان در مالت که این حادثه می توانست اتفاق افتاده است در آستانه یک جلسه که در آن آقای Theuma شد و با توجه به شواهد.

مورد در حال حاضر پایین آورده نخست وزیر یوسف مسقط و در حال حاضر سیاستمداران مخالف می گویند دولت شکست خورده در وظیفه خود برای محافظت از کلید شاهد.

چرا Theuma مهم است

بحث برانگیز عفو در اواخر سال گذشته پس از او دستگیر شد بیش از یک جداگانه ضد پول شویی را بررسی و پس از آن ارائه شده پلیس اطلاعات در مورد 2017 قتل در ازای مصونیت از تعقیب.

این بود راز خود را ضبط و شهادت آورده است که تاجر Yorgen Fenech به دادگاه.

محاکمه ادامه داد که در روز چهارشنبه بوده است با توجه به شنیدن از آقای Theuma. آقای Fenech منکر همدستی در قتل و همچنین اتهامات دیگر. او دستگیر شد و خود را در هیئت مدیره قایق بادبانی لوکس به عنوان آن را ترک مالت در ماه نوامبر گذشته.

خود اعتراف واسطه در حال حاضر با توجه به شواهد گفته او پرداخت شده توسط مظنون به استخدام سه مرد متهم به انجام این حمله است. او همچنین گفت که او زندگی می کند در ترس از زندگی خود را.

چگونه Caruana Galizia به قتل رسید

دو برادر و یک دوست متهم شده اند با تنظیم کردن بمب که به کشته شدن فساد وبلاگ نویس در پژو 108 اتومبیل در نزدیکی خانه اش در اکتبر 2017.

هنگامی که او درگذشت در سن 53 او در نظر گرفته شد یکی از مالتا بی باک ترین روزنامه نگاران.

او تا به حال گزارش شده است در اتهامات در اطراف پاناما مقالات – توده ای از اسناد به بیرون درز کرد در سال 2016.

اسناد و مدارک نشان داد که دو یوسف مسقط همکاران نزدیک درگیر شدند در راز کسب و کار دریایی. یکی بود خود را رئیس ستاد کیت Schembri و دیگری یک وزیر کنراد Mizzi. هیچ شواهدی وجود دارد پول ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de