دارین هنرمند اهدا 20 اصلی نقاشی به حراج به نفع کربین مراقبت

دارین — بسیاری از ساکنان و سازمان پله تا خلاق و متفکر راه هایی برای کمک به دیگران در طول coronavirus بحران است. مورد علاقه دارین هنرمند نابو Miki این قاعده مستثنی نیست.

در همکاری با این دارین باربلند قرار داده است تا 20 از نقاشی های خود را به صورت آنلاین حراج به نفع سالمندان و مواد غذایی نا امنی در خانواده دارین. تمام درآمد حاصل خواهد شد نسبت به ارائه سالم و رستوران-تهیه غذا از طریق دارین بنیاد و کوربين اهمیت می دهد.

“من سازمان دیده بان تلویزیون هر روز و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مبارزه با کروناویروس. من احساس درماندگی و تعجب اگر وجود دارد هر چیزی من می تواند انجام دهد. در اطراف و سپس دارین بار ویرایشگر سوزان Shultz از من پرسید اگر من ممکن است در نظر نقاشی چیزی برای کمک به جامعه” میکی گفت.

Miki توضیح داد که Shultz ایده درخواست خود را به رنگ محور مجموعه او با عنوان “امید است.” او پس از این ابتکار که او تصمیم به اهدای 100 درصد از درآمد حاصل از آن نقاشی و همچنین نزدیک به کل مجموعه خود را ،

“من فکر می کردم این لحظه من می تواند به بازگشت به جامعه و تصمیم به اهدای 20 نقاشی که من در استودیو من در حال حاضر,” او گفت:. “هنرمندان نمی تواند زندگی را نجات دهد اما ما می تواند الهام بخش مردم از طریق هنر است.”

سارا Woodberry, مدیر اجرایی دارین بنیاد گفت: “ما وحشت زده شده توسط عمیقی سخاوت نمایش داده شده توسط نابو.

“این زمان به ارمغان آورده است بسیار مراقبت از خلاقیت و شفقت در جامعه ما است. ما خدا را شکر به نابو و ما می دانیم که او نقاشی را بسیار شادی را به برنده مناقصه.”

دیوید Genovese از Baywater خواص ستایش او سخاوت.

“ما شناخته شده نابو برای بسیاری از سال و با او کار می کرد در ایجاد هنر در پلازا سالانه هنر نمایش های محلی و هنرمندان در گرو خیابان پلازا. هنر او به زیبایی نشان دهنده جامعه دارین, هر دو از نظر جسمی و معنوی است. ما سپاسگزار برای نابو سهم به علت کربین مراقبت” گفت: Genovese.

ساکنان پیشنهاد می تواند در هر یک از میکی مدرن عامیانه-نقاشی های هنری از طریق 11 a. m. روز شنبه, مارس 26. همه برنده مناقصه و کمک های مالی معافیت مالیاتی هستند و با مالیات-اذعان رسید.

این کربین مراقبت ابتکار روز دوشنبه مارس 30, فراهم می کند و حدود 40 سالم و آماده به خوردن ناهار آماده شده توسط رستوران های محلی هر روز برای سالمندان و همچنین به عنوان قابل توجهی شام برای 75 خانواده مبتلا به ناامنی غذایی با توجه به تاثیر اقتصادی از شیوع کروناویروس.

برای بازدید از حراج آنلاین ببینید و پیشنهاد در نقاشی, بازدید: bit.ly/CCAuctionNobu

در اصل از توکیو هنرمند خود آموخته نابو میکی نیز به تدریس در کلاس های ارشد مرکز. Miki امضا عامیانه مدرن-سبک هنری است که توسط یک “بدوی سبک و رنگ های روشن است.” برای کسب اطلاعات بیشتر در نابو میکی, بازدید: www.artbynobu.com/about

این دارین بنیاد مستقل و جامعه مبتنی بر 501(c)(3) عمومی موسسه خیریه. از سال 1998 این بودجه 4.5 میلیون دلار کمک مالی برای فن آوری و طرح های سرمایه که ایجاد فرصت دارین برای جوانان, حمایت از این شهر در ایمنی و امنیت, خدمات و افزایش کیفیت کلی زندگی دارین. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دارین بنیاد بازدید darienfoundation.org

کربین مراقبت با حمایت از جامعه کار خواهد کرد با این دارین بنیاد جامعه صندوق دارین که دارین Lions Club, مواد غذایی, نجات ما و چندین رستوران های محلی به سالم آماده به خوردن وعده های غذایی تحویل داده شده به کسانی که در جامعه هستند که مواد غذایی نا امن و به ما بیمارستان و بهداشت و درمان کارگران در طول این نبرد با Covid-19.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.thecorbindistrict.com/corbin-cares/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>