دارین می شود انتقام تاپ رقیب جدید کنعان در مسابقه برگشت

دارین — که دارین دختران هاکی روی یخ تیم تا به حال outshot جدید کنعان با تسلط حاشیه اما به نحوی در بر داشت خود را در یک 1-0 سوراخ به عنوان دوره دوم بود سیم پیچ را در شب شنبه.

آبی موج, اما اجازه نمی کردن.

کلی ریموند در نهایت از طریق شکست برای یک هدف در اواخر دوره دوم و دارین مشبک دو سوم مسیر را 3-1 پیروزی بر رقیب جدید کنعان در دارین خانه یخ.

این پیروزی نتیجه دارین را تداوم به عنوان موج outshot قوچ 32-14 کلی و 24-6 در دو دوره. حتی پس از سقوط وجود نداشت کردن زمان دارین.

“ما outshot آنها را با مقدار زیادی و زمانی که آنها به ثمر رساند که گل اول ما نیست دلسرد گفت:” ریموند که او نیز به ثمر رساند متهور هدف است. “ما همچنان در حال کار و در نهایت تا به حال سه واقعا خوب اهداف است.”

پیروزی بود که موج اول بیش از کنعان پس از 2018 دولت نیمه نهایی و avenged 1-0 دست دادن به قوچ در اوایل این فصل است. این شهر همچنین دارای مفاهیم بزرگ در دولت حذفی نژاد به عنوان دارین (10-2-0) شماره 2 و جدید کنعان (10-4-1) شماره 4.

“هر زمان که شما با قرار دادن جدید کنعان و دارین با هم در هر ورزشی, آن را همیشه چیزهای بزرگ” دارین مربی جیمی Tropsa گفت. “این یکی دیگر از بازی بزرگ است. من بسیار خوشحال هستم برای دختران. آنها ریخت و قلب خود را.”

“آنها فوق العاده بودند” جدید کنعان مربی غنی بولن گفت. “آنها بازی عالی دفاع خود را به جلو بودند و هر بار که ما جن وجود دارد سه نفر در ایالات متحده است. ما فقط نمی اند که انرژی ما تا به حال این اولین بار است.”

با وجود دارین را حاشیه ای بر عکس بازی های جدید کنعان دروازه بان بلیت Novick نگهداری موج در بررسی از رفتن به دوره سوم. Novick 23 صرفه جویی در دو دوره و 29 کلی.

قوچ نیست شانس زیادی در طول دو دوره و تا به حال به کشتن چهار مجازات و همچنین, اما برداشت 1-0 شود در طول بازی قدرت میدوی را از طریق دوره دوم.

در 2-در-1 breakaway Kaleigh سخت تضعیف یک جن در سراسر جلوی خالص به آماندا بنسون که ضرب و شتم دارین دروازه بان الا Whitticom داخل سمت چپ لوله.

دارین به جرم ماندگار شد و بعدها در دوره لوسی ادواردز آمد در اطراف پشت خالص کرده و به مسائل آن را تحت Novick و زمانی که جن squirted شل در حافظه ریموند زدم آن را به خانه.

“جن نشسته بود سمت راست وجود دارد” ریموند گفت. “کسی که ضربه آن را دروازه بان بود کمی از موقعیت و جن نشسته بود در خط دروازه و من فقط آن را شنود گذاشته باشند.”

هدف این بود که موج اول از فصل در برابر Novick و قوچ و پس از به ثمر فقط دو بار در سه بازی برابر کنعان سال گذشته است.

“او قطعا بسیار ورزشی, بنابراین ما فقط تلاش برای انتقال و دریافت ریباند” ریموند گفت. “داشتن کسی که سمت راست وجود دارد در مقابل هدف واقعا مفید بود.”

متهور هدف در دوره سوم در آمد یکی دیگر از نوعی بازی فوتبال راگبی با ریموند لغزش یک شات به چین از سمت چپ لوله. جن به نظر می رسد به نگاه کردن اسکیت مورگان مسی و اسلاید به شبکه برای یک 2-1 منجر شود.

ریموند اعتبار شد, با هدف, با مسی و مدافع شارلوت مودی گرفتن کمک می کند.

دارین در نهایت نقد در یک بازی قدرت — این پنجمین بازی — هنگامی که ادواردز skated کردن تخته و به دایره در سمت راست قبل از ضرب و شتم Novick قفسه بالا با 7:48 باقی مانده است.

Tropsa گفت: ریموند گل اول را شکست یخ برای موج جرم.

“که آنچه در آن طول می کشد” Tropsa گفت. “یک کمی گزاف گویی یک هدف بزرگ یا ارزان, هدف, مهم نیست, یک هدف به تغییر همه چیز کار می کنند. این تغییرات روح و روان خود را و که بود برای ما. این قطعا نقطه عطف بازی است.”

این نتیجه به معنی دو رقیب تا به حال یک فصل تقسیم این فصل اگر چه جدید کنعان پیروزی رسمی FCIAC بازی به طوری که قوچ را از شماره 1 دانه برای کنفرانس مسابقات است.

بولن گفت: او را به تیم خود را پنج شنبه قبل از آنها بازگشت به کار در روز سه شنبه.

“ما قصد داریم به چند هفته گذشته و در کار ما مطبوع” بولن گفت. “ما فردا و من آنها را به شنبه و یکشنبه ما گرینویچ آکادمی بنابراین ما به در که با یک بازی کامل طرح آنچه ما می خواهیم انجام دهیم در پلی آف.”

بازیکن از بازی

کلی ریموند دارین. ریموند اولیه هدف این بود که آسانسور عاطفی برای موج که در ادامه به نمره سه پاسخ داده نشده در راه به پیروزی.

کردنی

“این یک هفته طولانی. من نگران امشب چرا که ما یک بازی سخت روز شنبه (Barrington, RI) پس از آن ما تا به حال Simsbury و سپس (Morristown-ریش) دیروز. اما دختران واقعا به مناسبت افزایش یافت و حفر کردن عمیق برای این یکی.” — دارین مربی جیمی Tropsa

[email protected]; @dstewartsports

دارین 3 جدید کنعان 1

جدید کنعان 0 1 0 — 1

دارین 0 1 2 — 3

دوره دوم: NC — Amanda بنسون (Kaleigh سخت), 8:34; D — کلی ریموند (مورگان مسی, کاترین مارتین), 12:05; دوره سوم: D — ریموند (Massey, شارلوت مودی), 4:38; D — لوسی ادواردز (Cate Droogan), 7:12.

موجب صرفه جویی در: NC — بلیت Novick 29; D — الا Whitticom 13.

سوابق: جدید کنعان 10-4-1; دارین 10-2-0

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر