دارین بالا شناگران را به شیرجه رفتن به نفع استمفورد تحقیقات سرطان شرکت

دارین — ساخت امواج برای مبارزه با سرطان است شنا در سراسر امریکا theme — و اعضای دارین موج آبی شنا برنامه کبوتر در به انجام درست آن.

آبی موج اعضای تیم پیوست جنگ علیه سرطان با شنا کردن در آب شناور به شناور چالش در دارین را علف های هرز ساحل برای شنا در سراسر آمریکا Fairfield County است.

تاسیس شده در سال 2008 شنا در سراسر آمریکا Fairfield County باز آب شنا رویداد مطرح شده $4.165 میلیون بیش از آن در 13 سال گذشته به نفع استمفورد مبتنی بر اتحاد برای سرطان ژن درمانی.

در سال های گذشته محلی باز آب شنا به خود جلب کرد نزدیک به 400 شرکت کنندگان است. اما با توجه به COVID-19 همه گیر آن را مجبور به لغو این مراسم به منظور پیگیری وضعیت سلامت عمومی دستورالعمل های ایمنی.

به جای شنا در سراسر آمریکا شکل گرفته مجازی رویداد جمع آوری کمک مالی — شنا در سراسر آمریکا Fairfield County شخصی چالش 2020. افراد و تیم های که در برنامه ریزی و شنا با هم در آب باز رویداد در حال حاضر در خود را “شخصی چالش ها” با استفاده از روش های متعدد برای ایجاد امواج برای مبارزه با سرطان است.

دارین دبیرستان شنا برنامه قرار دادن با هم یک شناور به شناور شنا رویداد علف های هرز در ساحل این گذشته شنبه صبح بود که سازماندهی شده توسط موج آبی, مربی مرج Trifone.

“شنا در سراسر امریکا نمی تواند اجرا شود و خود را در رویداد سالانه بنابراین ما می خواستیم به انجام کاری واقعا محلی و درگیر” گفت: Trifone که مربی او موج آبی دختران تیم به FCIAC عنوان در سال 2019. “این واقعا خوب برای بچه ها با هم برای یک علت خوب است.”

شرکت کنندگان شامل شناگران دارین از بالا, دختران و پسران تیم و فارغ التحصیلان.

“هر کس احساس خوبی در مورد آن” Trifone گفت. “ما آن را با هم در دو هفته ارسال ایمیل به پسران و دختران تیم و به فارغ التحصیلان. آن را سرگرم کننده آن چیزی است که برای ما به عنوان یک مدرسه بالا است.”

نزدیک به 40 شناگران در روز شنبه جمع آوری کمک در علف های هرز, ساحل, که همچنین با حضور شنا در سراسر امریکا از بنیانگذاران مت Vossler یک دارین ساکن ، شرکت کنندگان در شنا حدود نیم مایل و فرار برای حدود نیم مایل است.

هزینه ثبت نام برای هر شناگر بود $25. بیشتر وجوه در آمد از افرادی که حمایت هر یک از شرکت کنندگان شنا. با توجه به شنا در سراسر امریکا سایت آبی موج شنا کردن برنامه مطرح $4,555 برای شود.

“واقعا خوب بود به چیزی برای انجام” گفت: Kelsey Vrooman یک 2019 دارین بالا فارغ التحصیل. “در سال گذشته شنا در سراسر امریکا رویداد بود به طوری نشاط بخشی, بنابراین برای انجام کاری از راه دور و نزدیک به آن را سرگرم کننده بود.”

این رویداد نیز در خدمت مراسم از انواع دارین برای شناگران را.

“با کروناویروس و همه چیز سخت است نگه داشتن در تماس با مردم گفت:” Vrooman که حضور دانشگاه کلمسون. “پس از دیدن بسیاری از هم تیمی های سابق من بود. شرایط را برای شنا نیز بزرگ است.”

تمام بودجه مطرح خواهد شد به طور مستقیم به سرطان ژن درمانی تحقیقات توسط اتحاد برای سرطان ژن درمانی. در این سال ACGT شنا در سراسر آمریکا کمک مالی دریافت کننده است دکتر Noriyuki Kasahara از تومور مغزی مرکز در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. Kasahara در حال انجام یک آزمایش بالینی با استفاده از virotherapy برای سرطان مغز.

اولیویا طلایی, افزایش دارین ارشد که در خدمت به عنوان یکی از کاپیتان آبی موج 2020 تیم ملی در این پاییز تحت تاثیر قرار گرفته بود با مشارکت مردم.

“واقعا عالی بود ما معمولا لازم نیست که بسیاری از فارغ التحصیلان برای این رویداد اما بسیاری وجود دارد” طلایی گفت. “ما دختران و پسران تیم ایران همراه با ورودی دانشجویان سال اول و شناگران از سال گذشته است. واقعا خوب بود به آمریکا برای یک علت خوب است.”

برای ورزشکاران در نظر گرفتن بخشی هیجان انگیز بود پشت در عمل است.

“بعد از اینکه از آب برای مدت طولانی آن را به من نشان داد و من هم تیمی چقدر ما قدر ورزش و چقدر ما از دست رفته آب” طلایی گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شنا در سراسر آمریکا Fairfield County, و ثبت نام برای شنا در سراسر امریکا شخصی چالش 2020 بازدید swimacrossamerica.org/fc.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de