جدید کنعان در مقابل دارین هاکی روی یخ در رقابت های ارائه شده در بسیاری از لحظات به یاد ماندنی در طول سال. زمستان بعدی آنها ممکن است گرفتن یک سفر جاده ای با هم.

با توجه به جدید کنعان مربی غنی بولن های قوچ و موج آبی ها امیدوار به راه اندازی یک آخر هفته در رود آیلند با بازی در برابر La Salle آکادمی و بررینگتن. دو تیم رتبه در بالای رود آیلند Div. من جدول رده بندی, La Salle (16-5 به طور کلی 14-0 RI) در شماره 1 و برينگتن مور (14-3-1, 11-3) در شماره 2.

بولن گفت: دارین مربی جیمی Tropsa آمد تا با ایده ها و تیم ها سعی خواهد کرد برای پیدا کردن یک مناسب آخر هفته برای بازی.

“ما در حال تلاش برای چیزی کار – جیمی تا به حال یک پیشنهاد عالی و همه ما در هیئت مدیره — ما و دارین رفتن وجود دارد در سال آینده برای یک آخر هفته” بولن گفت. “دارین مدیون بررینگتن یک بازی است و من مدیون La Salle یک بازی بنابراین هر دو تیم می تواند با هم در روز جمعه و بازی دو تیم روز جمعه و شنبه.”

دارین میزبانی برينگتن مور در Jan. 26 و این تیم بازی را 3-3 کراوات با برینگتون محوری از سه هدف کسری. جدید کنعان بسته La Salle, 2-0 در روز شنبه در دارین خانه یخ.

با بسیاری از دختران هاکی روی یخ تیم راه اندازی بیشتر-از-دولت بازی ها ممکن است آخر هفته سری در رود آیلند می تواند یکی دیگر از ویترین بزرگ است.

“ما همه بدست به نقطه نه تنها در پسران هاکی اما با این دختران بیش از حد — آن را بسیار بهتر برای برنامه های ما و هاکی روی یخ در کشور به بازی این تیم” بولن گفت. “بازی کسانی که بازی مقابل این تیم ها باعث می شود تیم من بسیار بهتر است.”

SIMSBURY را GOALIES دو مشکل برای مخالفان

پشت در باز شب بعد از Simsbury تیم را شکست داد, دفاع از دولت قهرمان جدید کنعان 3-2 مربی پل Melanson روشن بود که او ایمان هر دو خود را goalies که تا به حال تقسیم زمان در این بازی.

“آنها دو goalies و من اعتماد هر دو آنها” Melanson گفت. “آنها در حال رقابت با یکدیگر بلکه حمایت از یکدیگر می شود بهتر است.”

چه چیزی می تواند یک وضعیت دشوار برای برخی از تیم های توسعه یافته به یک قدرت برای دولت اول تیم.

تاریخ Tori پارك و دوم Kaitlyn اوبراین را سرآمد برای ردیف 1 Simsbury کمک از تروجان ها پست شش shutouts در حالی که اجازه می دهد فقط 22 گل در 18 بازی. Simsbury (15-1-2) اجازه داده است بیش از دو گل فقط دو بار – برای اولین بار در یک 3-1 به از دست دادن دارین و سپس در یک 7-4 برنده بیش از وست هیون/SHA – و تروجان ها’ دفاع به نظر می رسد در میان قوی ترین در دولت با postseason نزدیک است.

پویا بین دو goalies کمک کرده است.

“این شده است یکی از احترام متقابل” Melanson گفت. “و آنها در حال رقابت با یکدیگر در یک راه مثبت که در آن هر یک را هل می دهد خود را برای بهبود هر عمل است.”

این وضعیت با یک دروازه بان بازی در برابر قدرت بالا و دیگر تصفیوی در برابر بقیه است.

در این چند بازی پارك ساخته شده 25 صرفه جویی و تن به تن 1-0 shutout برابر شماره 3 گرینویچ در فوریه. 11 در حالی که اوبراین ساخته شده 21 صرفه جویی و خالی جدید کنعان در یک بدون گل کراوات در روز دوشنبه.

دفاع در مقابل goalies است و نقش بزرگی در موفقیت خود را با ارشد مکنزی لینچ بازیگران در کنار یک دانشجوی سال دوم سپاه مولی والش, Ashleigh دومنت آنا Kahl پیپر طلایی-Jarrell و لوسی Humphreys.

Melanson تصمیم گرفته نشده که شروع خواهد شد در برابر مخالفان مختلف برای postseason اما روشن است Simsbury در دست خوب است در هر دو مورد.

“این آسایش دانستن است که اگر یکی نیست احساس خوب و یا داشتن یک خاموش شب های دیگر می تواند گام راست در” Melanson گفت.

ETB A-OK با CALDON

برای دومین بار در دو هفته دولت ویژه 60-صرفه جویی در عملکرد از یکی از این منطقه بالا goaltenders.

ارشد Caitlyn Caldon از شرق کاتولیک/گلستنبوری/ساوت ویندزر (ETB) co-op متصلب تا 60 توقف در برابر 61 عکس در طول 1-1 کراوات با گرینویچ در Hamill یخ بازی در روز شنبه یک بازی که شامل دو تیم محدود برای دولت مسابقات است.

هدف تنها گرینویچ به ثمر رساند پس از Caldon شده بود زدم و کلاه او آمد. دروغ گفتن بر روی یخ Caldon تحت پوشش چهره او را برای حفاظت به عنوان کاردینالز به ثمر رساند.

یک انتقال Caldon شده است کاملا برای پیدا کردن ETB در این فصل است. او صاحب یک .943 صرفه جویی در صد یک 1.63 اهداف برابر میانگین و دارای چندین چشمگیر بازی در برابر تیم های برتر از جمله 40 موجب صرفه جویی در یک 3-1 به از دست دادن دارین و 35 موجب صرفه جویی در 1-1 کراوات در برابر Amity و 20 صرفه جویی در 2-0 shutout جدید کنعان.

“او واقعا تبدیل شده است کاملا goaltender در فصل ارشد” مربی فرانک Usseglio گفت. “او دسته جن بهتر از هر مناقصه من تا به حال قبل از دبیرستان و یا باشگاه. او مانند یک سوم defenseman در زمان است.”

EPKE در 100

Guilford دوم Maddie Epke تا به حال فصل های دیدنی و جذاب ترین های تهاجمی عملکرد زمانی که او تا به حال پنج گل و دو پاس گل در آمده-از-پشت 7-6 اضافه کاری پیروزی برابر وست هیون/شا در وبستر بانک آرنا در Jan. 24.

پنج شنبه گذشته او افزود: یکی دیگر از حرفه ای برجسته هنگامی که او رسیده 100 نقطه در آستانه یک پیروزی 8-2 بیش از Daniel دست co-op در ایست هاون جانبازان میدان یخ بازی.

Epke تا به حال یک کلاه ترفند و یک کمک در بازی و به سرعت رسیده سه رقم در نقاط با دو به علاوه هنوز هم آمده است.

این نقطه عطف همچنین یک روز پس از او به ثمر رساند با پنج بار در یک 8-4 پیروزی برابر همدن.

یکی دیگر از توجه داشته باشید در مورد Guilford: این بازی یک مسابقه برگشت از پیروزی دراماتیک بیش از وست هیون/شا به عنوان دو تیم برخورد خواهد شد در 6:30 بعد از ظهر روز شنبه در بنت میدان یخ بازی.

david.استوارت

@hearstmediact.com; @dstewartsports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im