این دارین پسران هاکی روی یخ تیم آغاز شده و آخر هفته آن سفر جاده ای در رود آیلند با یک بیت از یک سوار coaster غلتکی در بعد از ظهر شنبه.

پس از یک شروع کند که تا به حال آنها را تعقیب اهداف سه موج به ثمر رساند و دو بار در دوره دوم قبل از اینکه در نهایت سقوط 3-2 به اسقف Hendriken در اشنایدر عرصه در پراویدنس.

بنت McDermott و عروسکی دیر به ثمر رساند دارین اهداف و آبی موج outshot این بازها, 30-19 در از دست دادن. آلبرت لیان جیمز کنوی و دنی لاو بود کمک می کند.

“فقیر شروع واقعا صدمه دیده ما هنگامی که ما رو از رفتن من خوشحال با ما چگونه از بازی” دارین مربی مک Budd گفت. “اسقف Hendriken یک تیم جوان اما خوب با سرعت و مهارت است. این یک بازی سرگرم کننده را به بازی و آن را به ما کمک خواهد کرد بهتر است.”

این فقط از دست دادن سوم از فصل دارین که 8-3 شده است و رتبه 1 در سه GameTimeCT نظر سنجی. اسقف Hendriken یک چندساله Div. من مدعی در رود آیلند است 7-1.

هاوکز برداشت 2-0 سرب در دوره اول و افزود: هدف اولیه در فریم دوم برای 3-0 منجر شود.

McDermott آغاز شده دارین این تجمع با هدف میدوی را از طریق دوره دوم و دیر افزود: یکی دیگر از هدف کمتر از یک دقیقه بعد آن را 3-2.

Budd گفت: این موج با شدت بیشتر در دوره دوم و پس از شاهین به ثمر رساند سومین هدف دارین قادر به حفظ مداوم فشار است.

“برای بقیه دوره ما آن را روشن و به سرعت به ثمر رساند دو گل” باد گفت. “ما تا به حال تعداد بسیار خوب شانس برای بقیه بازی و بدیهی است که آمد تا کمی کوتاه است.”

این موج ادامه خواهد داد آیلند سفر جاده ای با یک بازی در برابر LaSalle آکادمی در اسمیتفیلد در 5:30 بعد از ظهر یکشنبه.

دارین و LaSalle خواهد شد برای سومین سال متوالی و LaSalle گرفته است برای اولین بار دو جلسه از جمله 3-2 اضافه کاری پیروزی در موج نجومی-در بازکن دوقلو Rinks در استمفورد زمستان سال گذشته. در این بازی جک Brodie به ثمر رساند این بازی برنده با 10 ثانیه های باقی مانده در OT.

[email protected]; @dstewartsports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im