دارین — کیت Arrix و چهار مقام ارشد شرکت کاپیتان در دارین دختران تیم هاکی روی یخ شده اند و تاج دولتی قهرمانان چندین بار در طول چند فصل گذشته است.

یک دستاورد است که بازداشته و آنها را در آن span اما شده است FCIAC عنوان.

است که تا شنبه.

دارین به ثمر رساند یک جفت از اهداف اولیه در این دوره برای اولین بار و پس از آن برگزار شد خاموش کنعان را به تصرف خود FCIAC دختران هاکی روی یخ قهرمانی با پیروزی 4-2 شنبه در دارین خانه یخ.

این موج آبی ششم لیگ عنوان کلی اما برای اولین بار پس از سال 2016 یک سال قبل از زمان سالمندان وارد دبیرستان.

“این است که واقعا شگفت انگیز” Arrix که به ثمر رساند و دو بار بود نام بازی را MVP گفت. “هر چهار سال ما آمده ایم و در این سال تیم پویا شده است واقعا باور نکردنی است. من خیلی خیلی خوشحال است که ما آن را انجام داده است.”

“من بسیار خوشحال هستم برای سالمندان” دارین مربی جیمی Tropsa گفت. “آنها را از دست داده به عنوان دانشجویان سال اول و سپس آنها نبوده است در اینجا در دو سال گذشته. این چیزی بود که آنها واقعا می خواستم و آن را به خوبی برای آنها در نهایت به پیروزی در این.”

این FCIAC سوم قهرمان مختلف در بسیاری از فصول سال. گرینویچ را شکست داد جدید کنعان برای 2018 عنوان و جدید کنعان, برنده سال گذشته ضرب و شتم گرینویچ در فینال.

بالا-کشت قوچ (14-6-2) بودند که خود را سوم راست ظاهر در این کنفرانس عنوان بازی قادر به در یک هدف دو بار اما قادر به دریافت اکولایزر.

“ما بازی نمی کند مانند ما در برابر فیرفیلد (5-0 برنده شدن در این نیمه به پایان رسید) و اگر ما حرکت نمی کند جن به دنبال هر یک از دیگر و یا صبر کنید برای باز کردن فرد ما در حال رفتن به برنده شدن” کنعان مربی غنی بولن گفت. “ما تا به حال انرژی امروز اما اگر ما گوش نمی, و بازی های هوشمند, ما می تواند یکی انجام می شود و در ایالات متحده.”

دارین (16-2-1) دریافت یکی دیگر از عملکرد عالی از دفاع به رهبری ارشد co-کاپیتان Cate Droogan و تاریخ و کاترین مارتین و دانشجوی سال دوم دروازه بان کلر haupt ارسال. Haupt ارسال, که صرفه جویی 17 در فینال به حال 46 در دو بازی حذفی و اجازه نمی دهد هیچ حتی تا اهداف این مسابقات است.

“در حال حاضر ما در حال بازی پنج defensemen و کلر تقریبا یک تازه کار” Tropsa گفت. “او هرگز در یک بازی شبیه به این در سال گذشته و او آمد از طریق امروز. او ساخته شده برخی از بزرگ موجب صرفه جویی در زمانی که او تا به حال به. من تحت تاثیر قرار با او; او آمده است یک راه طولانی است.”

بازی به پنالتی زده که هر تیم سوت کشید پنج بار. جدید کنعان به ثمر رساند و هر دو از اهداف خود در قدرت نقش و دارین به ثمر رساند و دو بار با استفاده از جمله هدف نهایی در دوره سوم.

موج باز با قدرت بازی هدف از کیت Bellissimo که گل کردن تک به تک پس از کنعان دروازه بان بلیت Novick (25 صرفه جویی) مسدود شده بود یک اولیویا Toscano شات در 4:54 خوانده شده را علامت.

فقط 29 ثانیه بعد Arrix به ثمر رساند تنهاست برای 2-0 منجر شود.

جدید کنعان پاسخ با هدف 41 ثانیه بعد هنگامی که آماندا بنسون گل در یک بازی قدرت آن را 2-1. Haupt ارسال مسدود اولیه به ضرب گلوله توسط Maddie Kloud اما جن تضعیف و در مقابل به Benson که به سرعت اخراج آن را در هدف.

دارین دوباره ساخته شده و در آن دو هدف بازی زمانی که Arrix گل کردن یکی دیگر از ارتجاعی کمک توسط کالین کسیدی با 5:14 در اولین دوره است.

بنسون بسته جدید کنعان به درون یکی در 3-2 با قدرت بازی هدف 2:34 به دوره دوم.

پس از آن اما دارین دفاع از شدت و خاموش کردن قوچ برای نهایی 27:26.

“دفاع و کلر کل واحد بود واقعا قوی برای ما در هر دو بازی ها” Arrix گفت. “کلر تا به حال برخی از فوق العاده صرفه جویی و واقعا آنها را در خود حفظ خونسردی است. دفاع واقعا طریق برای ما با برخی از بزرگ متوقف می شود در برخی 2-در-1s و آنها شگفت انگیز است.”

نهایی خنجر آمد در اوایل دوره سوم به جاست در یکی دیگر از بازی قدرت که کلی ریموند به ثمر رساند و با کمک از سارا Hearns 12:14 باقی مانده است.

بازیکن از بازی

کیت Arrix, دارین. ارشد co-کاپیتان به ثمر رساند و دو بار هر بار قرار دادن موج آبی با دو گل. او گل دوم آمد و چندی پس از کنعان تا به حال بدست بیاد و منتقل حرکت به عقب در دارین به نفع.

کردنی

“هر زمان که شما بازی یک تیم خوب مثل کنعان آنها شما را به بازی آمده است. جدید کنعان دارای یک تیم بزرگ ساخته شده و آنها با ما کار سخت است. شما نمی توانید در آمده و پیروزی در یک بازی مثل این بازی بدون نیاز به مبارزه برای آن و ما برای مبارزه با آن است. — دارین مربی جیمی Tropsa

[email protected]; @dstewartsports

دارین 4 NEW CANAAN 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im