مرده دوباره: که کشتن اندی وارهول میراث?

مرده دوباره خواهد وکلا از بین بردن وارهول میراث?
جولای 20, 1993

اگر این وضعیت نیست بنابراین احساساتی, این می تواند خنده دار باشد. آن است که در هر یک شوخی در دنیای هنر و نیویورک حقوقی جامعه است. بنابراین در مارس 14 سال 1993 در گذشته 10 صبح در دادگاه از قاضی حوا Preminger, اتو تماسی که مدیر تصفیه را از تماس به نام آینده مورد — “اندی وارهول” — تماشاگران در, ظریف و سفید چوب بلسان بنفش-paneled اتاق بیشتر وکلا در انتظار موارد خود را به آمده تا زاری با صدای رسا. یکی حتی می خندد. در حالی که نام وارهول آمده است به ایستادن برای بسیاری از چیزهای — استادانه هنرمند, برش لبه, فیلمساز, یک درک اجتماعی منتقد — این روزها در کسب و کار قانونی و یا حداقل در قائم مقام دادگاه آن را به پایه یک و مستغلات است که مملو از تعارض و سردرگمی و آشکار دشمنی.

به مسائل بدتر از آن به نظر می رسد مانند درام ممکن است شروع به تحت تاثیر قرار وارهول بازار هنر. در بهار مزایده در ساتبی و کریستی فردریک هیوز وارهول را مدیریت کسب و کار برای 27 سال قرار داده تا 10 از Warhols. زمانی که تنها دو فروخته هنر جهان حیرت زده شد. این آغاز پایان وارهول نام? شد وارهول نه به عنوان مهم به عنوان هنر مورخان ادعا کرده اند? شد وارهول قربانی اختلافات بین خود و مستغلات و پایه و اساس است که نام خود را خرس های اندی وارهول پایه و اساس هنرهای تجسمی? “من فکر می کنم نتیجه نهایی از همه از این می تواند تخریب همه چیز اندی وقف زندگی خود را به می گوید:” ادوارد هیز, املاک, وکیل. پیج پاول وارهول, دوست, فقط به عنوان بدبینانه در مورد آینده این بنیاد در حال حاضر محور وارهول جهان. “من نمی دانم اگر آن را نجات,” او می گوید. “بسیاری از افرادی که تا به حال شور و شوق برای آن رفته اند با زندگی خود را.”

نه وکیل. حتی اگر وارهول آیا بهترین خود را برای جلوگیری از وکلا — “اندی هرگز شکایت مردم” پاول می گوید: — امروز ارتش از آنها در حال اجرا است تا لوایح در برابر خود و مستغلات و پایه و اساس. در 14 ماه مه در قائم مقام دادگاه نه نشان داد. آنها Ed هیز و شخصی خود را وکیل; سه وکیل به نمایندگی از فرد هیوز, املاک و مجری; سه نمایندگی این بنیاد یکی از دفتر دادستان کل است. برای این دادگاه ظاهر به طول انجامید که در 15 دقیقه کل لایحه قانونی از اعتماد وکلا به اتهام “درب به درب” احتمالا $10,000. این لوایح حقوقی در حال افزایش است به این دلیل که طرف های درگیر — املاک بنیاد و هیز — در حال قفل شده است و در تلخ نبرد بیش از دقیقا چقدر اندی وارهول به ارزش هنگامی که او درگذشت. در این دادگاه تاریخ آنها استدلال در مورد اینکه آیا حسابداری و مستغلات که شامل یک لیست از تمام وارهول را در آثار و مقدار هر قطعه ای گفته می شود ارزش خواهد بود ساخته شده در دسترس عموم از طریق مقالات که ممکن است به زودی در زمینه قائم مقام دادگاه. زیرا بسیاری از کسب و کار جهان هنر انجام شده است در پنهان کاری وجود دارد که از ترس افشای عمومی این طبیعت می تواند از بین بردن وارهول بازار هنر برای سال. چه چیزی بیشتر از دنیای هنر است که چنین صمیمی جامعه خودی در مورد دشمنی بین بنیاد و املاک. مانند بازار سهام, بازار هنر است که به طور مستقیم تحت تاثیر این نوع زاید را تحت تاثیر قرار. به همین دلیل تقریبا هیچ کس حاضر به خرید وارهول در فروش بهار. اگر حسابداری می شود اطلاعات عمومی — و این احتمال وجود دارد آن را از وارهول بنیاد معاف از مالیات است نه برای سود سازمان — ارزش وارهول نقاشی خواهد افت. خریداران هوشمند می تواند انتخاب کنید تا Warhols در معامله-قیمت های زیرزمین. “این است که به خوبی برنامه ریزی شده-از عمل تخریب می گوید:” هیز. “از روز اول این بوده است که مبارزه برای دارایی های بنیاد که زیاد است. در زمان مبارزه است بیش از وجود دارد نمی توان یک پایه سمت چپ.”

در دادگاه ظاهر وکلا نیز استدلال در مورد مناسب به اندازه کافی لوایح حقوقی. داناون اوقات فراغت یک شرکت استخدام هیوز به انجام برخی از کار برای املاک شد, دادخواست دادگاه به انتشار پرداخت با توجه به مدارک دادگاه را “معقول” دلار 148,646.31 و اضافی $5537.18 برای خدمات حقوقی و “برای تایید قبل از پرداخت به داناون اوقات فراغت از $403,382.93 برای خدمات حقوقی ارائه شده به املاک و مستغلات است.” که در مجموع $557,566.42 برای کار است که این شرکت را بین آوریل 2 سال 1991 و در مارس 1, 1993. یک وکیل به تنهایی توماس Melfe خارج 472.75 ساعت کار او ادعا کرد انجام داده اند. به وحشت از داناون اوقات فراغت وکلا در دادگاه که روز قاضی Preminger یک زن به عنوان سخت گیر و معتبر به عنوان او دایی را رد دادخواست خود را ترجیح می دهند برای مقابله با تمام ادعا می کند برای هزینه های قانونی علیه و مستغلات در تاریخ بعد. هیز, بعد از همه, این است که وکیل از ثبت برای املاک و نه داناون اوقات فراغت است. باید آنها را به ادامه کار برای Hughes? این داناون اوقات فراغت وکلا می خواستم به دانستن است. “آیا هر آنچه شما فکر می کنم مناسب است” قاضی Preminger گفت. از لحن صدای شما می تواند بگوید او را تغذیه با این مورد که باید حل و فصل شده اند ماه پیش.

برای درک این “بیمار درام خانوادگی” به عنوان پاول خواستار آن — به کشف کردن که چرا هیوز و هیز را در حال سقوط بود و به همین دلیل هر حال مبارزه با بنیاد — شما باید برای رفتن به عقب به روز وارهول درگذشت فوریه 22, 1987. او رفته بود به بیمارستان نیویورک به صورت معمول کیسه صفرا عمل جراحی و پس از عمل او گفته به درستی حضور داشتند; بدن خود را حفظ مایع در حالی که او بیهوش بود و او در اثر غرق خود را در مایعات بدن. (قصور طرح دعوی در دادگاه در برابر بیمارستان شد حل و فصل در خارج از دادگاه برای, بنا به گزارش ها چندین میلیون دلار در سال 1991; پول رفت به وارهول را دو بازمانده برادران.) را با خود خواهد وارهول تعیین شده خود را به عنوان مجری فرد هیوز, یک مرد بود که خیلی بیشتر از وارهول را مدیریت کسب و کار. در سال 1968 زمانی که والری Solanas شات وارهول پنج بار در قفسه سینه در pointblank در محدوده کارخانه آن هیوز که به وارهول دهان به دهان (cpr) در صرفه جویی در زندگی خود. به عنوان به زودی به عنوان او تماس بگیرید و در مورد وارهول مرگ (وارهول ذکر شده بود او را به عنوان خود را بعد از قوم و خویش در بیمارستان سوابق) Hughes, تلفن اد هیز, آشنایی وارهول که به زودی تبدیل به معروف بودن الهام بخش در پشت تامی Killian های مبتکرانه وکیل در تام ولف Bonfire of the Vanities. در روز هیوز تا به حال به طور رسمی استخدام هیز به عنوان وکیل برای املاک. برای خود هزینه هایس در نهایت توافق به پرداخت یک تخت 2 درصد از ارزش املاک در بسته شدن آرایش غیر معمول اما نه کاملا غیر معمول با شهرکهای است که ممکن است بزرگ یا دشوار است برای حل و فصل. به زودی دو مرد رفت و در مورد انجام خواسته وارهول بود مطرح شد. وارهول در سمت چپ یک چهارم میلیون دلار به هر هیوز و به وارهول را برادران (جان و پل Warhola که تا به حال نگه داشته و نام خانوادگی اصلی املایی) اما بخش عمده ای از املاک و قرار بود مورد استفاده برای ایجاد “یک پایه و اساس برای پیشرفت هنرهای تجسمی و… مطابق با و تحت مقررات نیویورک Not-For-Profit قانون است.”

بیش از 20 سال کار کردن در کارخانه در 22 شرق خیابان 33 پیر باهم اد ساختمان که در آن وارهول زد هنر خود کسب و کار و شرکت های دیگر مانند مصاحبه مجله — هیوز و هیز شروع نابودی وارهول را و مستغلات. در ابتدا هیز برآورد و مستغلات به ارزش به عنوان کمی به عنوان $10 میلیون به 15 میلیون دلار. قبل از آن آشکار شد به ارزش آن خیلی بیشتر است. وجود دارد سهام و اوراق قرضه و دیگر سرمایه گذاری های مالی; ملک در منهتن و نزدیک Aspen; املاک در Montauk; یک خانه شهری در شرق فوقانی جانبی; یک رولز رویس; گسترده جواهرات و مبلمان مجموعه; یک آرایه وسیعی از کلکسیون; آثار هنری توسط هنرمندان دیگر; مصاحبهو بزرگترین دارایی وارهول خود آثار هنری — نقاشی, مجسمه, نقاشی, ابریشم, صفحه نمایش, سینما, فیلم, عکس, چاپ و در و در. هدف اصلی از هیوز و هیز شد به اندازه کافی روشن: آنها تا به حال برای به حداکثر رساندن انحلال بخش های مختلف از املاک و مجموعه تا چه هیوز تصمیم به تماس با اندی وارهول پایه و اساس هنرهای تجسمی.

در این دو سال و نیمهیوز و هیز رفت و در مورد تعطیل املاک. آنها فروش اموال. آنها به فروش می رسد اندی وارهول Diaries برای 1.2 میلیون دلار. (هیوز می گوید: در حال حاضر بسیاری از آن پول رفت و به پت هاکت به آنها وارهول به حال دیکته خاطرات هر روز صبح با تلفن برای سال.) آنها به فروش می رسد مصاحبه به پیتر برنت برای $12 میلیون; او به پرداخت 5 میلیون دلار به پایین با بقیه به بعد. (در یک قطعه جداگانه ای از دادخواهی و مستغلات است که تحت پیگرد برنت برای باقی مانده 7 میلیون دلار بود. از آنجا که فروش این مجله به کار گرفته شد از طریق یک شرکت است که املاک و در نهایت بسته را Brant معتقد او دیگر مدیون پول است.) سپس در مارس 1988 در فروش که جذب بی نظیر رسانه ها توجه هیوز و هیز به فروش می رسد بسیاری از وارهول را شخصی در یک حراج در سياست است که تولید 25.3 میلیون. این پول مورد استفاده قرار گرفت به صندوق وارهول بنیاد که تا به حال گنجانیده شده در مارس 26, 1987, اما شروع به کارکرد تا پس از املاک و شروع به انتقال پول به آن است.

در همان زمان هیوز و هایس فروش شد وارهول واقعی اموال آنها مشغول به کار بودند به ایجاد شهرت خود را به عنوان یکی از هنرمندان بزرگ قرن 20th. با انجام این کار, آنها را تحکیم ارزش املاک و دارایی های اصلی: وارهول آثار هنری. هیوز و هیز در زمان دو عمل است. آنها راه را برای موزه هنر مدرن در نیویورک برای قرار دادن در یک مطالعه گذشته نگر از وارهول که برای سرریز جمعیت بین ماه های فوریه و مارس در 1989. سپس در سپتامبر سال 1989 آنها نهایی برنامه های خود را بلند پروازانه ترین سرمایه گذاری های اندی وارهول موزه. پیش بینی به عنوان یک پروژه مشترک از وارهول بنیاد قطر بنیاد و موسسه کارنگی در این موزه به واقع در وارهول شهر پیتسبورگ است که در مارس 1994. هنگامی که آن را می کند — و آن را در برنامه — از آن خواهد شد یکی از چند — و بدون سوال بزرگترین — هنرمند تک موزه ها در ایالات متحده است.

که این وقایع بیرون مختلف, درام اتفاق می افتند. به طور خاص, آن درگیر وارهول پایه و اساس است. با توجه به وارهول را پایه و اساس بود که نظارت یک هیئت مدیره متشکل از فرد هیوز جان Warhola و وینسنت فرمونت یک کارخانه به طور منظم کار می کرد که برای وارهول برای سال. اما برای اجرای این بنیاد در یک روز به صورت روز هیوز تصمیم به استخدام یک مدیریت افسر یک موقعیت است که بعد از او به نام رئیس جمهور. در حالی که او در نگاه نامزدهای هیوز مصاحبه در پیج پاول پیشنهاد آرچیبالد “قوس” Gillies, مردی که تا به حال کار کرده و چند پایه از جمله جان هی ویتنی پایه و اساس است. در تابستان سال 1988 هیوز استخدام Gillies به عنوان مشاور. در ماه نوامبر سال 1989 هیوز تا به حال ارائه شده Gillies رئیس جمهور و موقعیت شغلی او فرض شده در مارس 1990. اما طی چند ماه هیوز, زرق و برق دار شیک کارآفرین که نقش کلیدی در ایجاد وارهول امپراتوری و Gillies, یک محافظه کار بنیاد مدیر که تا به حال تجربه کمی در دنیای هنر شروع به مخالفت با خشونت. در این زمان هیئت مدیره تصمیم به گسترش از سه به پنج مدیران so Agnes Gund در حال حاضر رئيس جمهور از MOMA و برندان گیل, the New Yorker, نویسنده اضافه شد در ماه اکتبر سال 1990. در ضمن هیوز تبدیل شده بود بنابراین تغذیه با Gillies که او آماده بود او را به آتش کشیدند. قبل از اینکه او می تواند یک به نوبه خود از وقایع صورت گرفت که در سمت چپ هیوز بسیار کمتر قدرتمند در هیئت مدیره. در دسامبر 1990, Vincent فرمونت استعفا از هیئت مدیره برای تبدیل شدن به عامل منحصر به فرد برای وارهول هنر یک حرکت است که می تواند او را به 10 درصد از تمام وارهول آثار هنری به فروش می رسد توسط بنیاد. که همان ماه Gillies خواست برای پیوستن به هیئت مدیره و بیش از هیوز سرسخت اعتراض سه نفر از چهار نفر اعضای هیئت مدیره — Gund گیل و Warhola — رای به ایجاد Gillies یک مدیر.

با Gillies موقعیت در بنیاد shored تا هیوز نمی تواند آتش او را. هیوز در حال حاضر ادعا می کند Gillies بود در اثر خریداری فرمونت ، هیوز بود تا کبود که در نیویورک مجله مقاله من در گزارش ژانویه سال 1992 او در توصیف Fremont, که شده است می خواهم یک دوست قدیمی به عنوان بندیکت آرنولد. اگر فرمونت بود و نه استعفا می شده اند وجود دارد هیچ جایی برای Gillies در هیئت مدیره. وارهول خودی علاوه بر هیوز حدس و گمان خواهد بود که هیچ حادثه ای است که پس از استعفا از هیئت مدیره, Fremont به پایان رسید تا در سودآور موقعیت عامل برای وارهول هنر. “طاق شد از جان گذشته برای دریافت در هیئت مدیره می گوید:” هیز. انتقاد از روند که فرمونت انتخاب شد هیز می گوید: “وجود دارد یک سوال جدی است که آیا Gillies محتاطانه به دنبال روش های کسب و کار در اعطای فرمونت این قرارداد است.” Gillies می گوید: “همه چیز به طور کامل مورد بحث با وینسنت فرد و خودم — و پس از آن با هیئت مدیره است. همه چیز در باز. ما در حال برخورد با مالیات معاف دلار, بنابراین هر کس حق دارد که در مورد عملیات ما و در مورد همه تصمیم گیری های مهم ما را.”

یک بار Gillies فرض قدرت تمام تن از وارهول عملیات تغییر کرده است. در آغاز بنیاد پشتیبانی از طیف گسترده ای از سازمان ها و از جمله آکادمی موسیقی بروکلین از مرکز هنر آفریقایی ، کانینگهام رقص-بنیاد دوک الینگتون یادبود صندوق متروپولیتن حمل و نقل (به صورت یک “هنر برای حمل و نقل از برنامه”), هنر عمومی صندوق و Raindance پایه و اساس است. عمده ذینفع بود, New York Academy of Art, یکی از معدود موسسات وارهول پشتیبانی می کند در حالی که او زنده بود. او در واقع در نشست آکادمی مدیره. اما تحت Gillies, بنیاد کاهش شدت. در این سال آن را به کوچکترین عدد از کمک های مالی تا کنون. همچنین, آن را متوقف کرده است, گروه بودجه وارهول خود شده اند دلسوز برای مثال پایه و اساس دیگر پشتیبانی از آکادمی نیویورک. “اندی تا به حال همه نوع از دیدنی برنامه همه چیز را فراموش می گوید:” استوارت Pivar, Warhol دوست است که در آکادمی هیئت مدیره. “این شرم آور خود بنیاد نیست به دنبال تحقق آنها است.”

“آن را باید شده اند بیشتر شبیه Graceland اما سلیقه انجام می شود” پاول می گوید. “راه این بنیاد در حال حاضر آن را نقطه مقابل اندی روح. آن را بسیار تاریک و مرموز بیش از وجود دارد.” در حالی که پایه و اساس بود و در حال تبدیل شدن بیشتر منزوی آن را به زودی آشکار است که چه مقدار از پنهان کاری بود در مورد: پول. املاک در فرایند قرار دادن یک مقدار در وارهول را holdings مبلغ که ایجاد آنچه هایس را به عنوان وکیل هیوز به عنوان مجری. تحت قوانین ایالتی نیویورک هیوز برخوردار است 2 درصد از املاک در بسته شدن. وجود دارد فقط یک مشکل است. شکل املاک و آمده بود تا با اختلاف اساسا با ارزش پایه اعتقاد وارهول را اموال به ارزش بودند. بر اساس یک “انسداد تخفیف” برآورد ارائه شده توسط کریستی در سال 1991 پایه و اساس ادعا که وارهول آثار هنری به ارزش حدود $120 میلیون. املاک و برآورد بر اساس یک ارزیابی توسط کارشناس هنر و خصوصی فروشنده جفری Hoffeld بود بیشتر شبیه به 500 میلیون دلار به $550 میلیون. زمانی که پول اضافی مطرح شده از طریق فروش غیر هنری دارایی اضافه شد هیوز و هیز استدلال می کرد که این ملک از اندی وارهول به ارزش حدود 700 میلیون دلار. پایه و اساس مقابله شد که در آن ارزش بسیار کمتر تنها حدود 220 میلیون.

چرا این مبالغ مهم است ؟ دقیقا به این خاطر آنها را تعیین هزینه های پرداخت شده به هیوز و هیز. اگر برای مثال و مستغلات است که ارزش 600 میلیون دلار هیوز و هیز هستند و هر یک با توجه $12 میلیون. هیوز در حال حاضر جمع آوری یک پیشرفت در برابر هزینه از $2 میلیون نفر است. هیز $4.85 میلیون. به این معنی که زمانی که این املاک و بسته کردن هیوز خواهد بود بدهکار یکی دیگر از $10 میلیون هایس یکی دیگر از $7.15 میلیون — مجموع $17.15 میلیون. پس Gillies در زمان بیش از بنیاد شده است به طور پیوسته هزینه های خود را ذخیره پول نقد است. شروع با برخی از 26 میلیون دلار بنیاد در حال حاضر با توجه به Gillies, “$10 به $12 میلیون نفر است.” حتی با 7 میلیون دلار به صورت نقدی است که هنوز هم در املاک و باید ارزش و مستغلات تاسیس شود در $600 میلیون دادگاه می تواند نگاه به املاک و ذینفع پایه و اساس به پرداخت هیز و هیوز در قرارداد. “این بود که یکی از ثروتمندترین امیدوار کننده ترین هنر پایه در جهان” پاول می گوید. “در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان به سمت رفتن زیر.”

به همین دلیل است که بنیاد در مالی مشکل ؟ دلایل بسیاری وجود دارد. برای اولین بار در طول دو سال گذشته به عنوان دشمنی بین هیوز و Gillies تبدیل به یک حواس پرتی برای هیئت مدیره وارهول عملیات خود را از دست داده تمرکز بر روی جمع آوری پول است که آن را انجام داده اند می تواند با صدور مجوز وارهول را تصویر و یا فروش’ قطعات انتخاب شده از وارهول آثار هنری. آن را کمک نمی کند که در سال 1989 هیوز, که مبتلا به بیماری مولتیپل اسکلروزیس در سال 1988 شد بسیار بیمار است. گاهی اوقات احساسی به دلیل برخی از پیشنهاد های پزشکی او را برای بیماری خود او می تواند ناگهانی با همکاران است. در واقع یک فرد با آنها او تا به حال در حال سقوط کردن بود اد هیز. اگر آنها تا به حال تشکیل یک ارتباط خیلی نزدیک که هیز ساخته شده هیوز دختر خود را پدرخوانده دو مرد شروع به مخالفت خود را با ادامه و مستغلات. خود را در جنگ به سر آمد و در نوامبر سال 1989. از آن پس هیز ادامه داد: به عنوان وکیل برای املاک و اما مردان به سختی صحبت می کنند.

به عنوان هیوز فاصله خود را از عملکرد هیئت مدیره و بنیاد Gillies شروع به بازی بیشتر نقش حیاتی: تمرکز این سازمان منتقل شده از برنامه ریزی برای آینده به حفظ وضع موجود. بین بنیاد تاسیس شد و در 26 مه سال 1987 تا 30 آوریل سال 1990 و مستغلات تولید و کمک 32 میلیون دلار که 26 میلیون دلار بود که به صورت نقدی به بنیاد. برای سال مالی 1991 بنیاد تولید شده هیچ رسید خود را در آن تنها $1.9 میلیون در سود سرمایه گذاری. در مالی سال 1992 این بنیاد تولید شده صرف $175,000 به علاوه 1.5 میلیون دلار در بهره. در سال 1991 این بنیاد را دریافت وارهول آثار هنری از املاک. آن داده شد حدود 78 میلیون در نقاشی, مجسمه و کارهای مشترک در ماه فوریه یکی دیگر از $21.5 میلیون در فیلم, فیلم ها, audiotapes عکس و نقاشی و چاپ در ماه مه. (این اعداد هستند که با آن هیوز و هیز مخالف استدلال خود را در مجموع کمتر از یک چهارم از آنچه هنر است که واقعا با ارزش است.) بین آوریل 1990 و مارس سال 1992 علاوه بر پذیرش این نقل و انتقالات از هنر پایه و اساس نسل کمی درآمد. آن نیست اما توقف صرف پول است.

از آوریل 1987 تا مه سال 1990 پایه و صرف $1.3 میلیون دلار در هزینه های اداری در حالی که آن را به $6.8 میلیون دلار کمک مالی بیش از انجام آن نیاز به کمک مالی 5 درصد از ارزش خود را سالانه به حفظ موقعیت خود به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی. اما بین آوریل سال 1990 و 1991 با Gillies مسئول هزینه های افزایش فوق العاده. که در 12 ماه دوره پایه و صرف $2.2 میلیون دلار در هزینه های اداری تقریبا دو برابر آنچه پایه و اساس در حال صرف در سه سال گذشته. “هنگامی که مردم می گویند: “هزینه” من نمی دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد” پاسخ ژیل. “همه هزینه شد و تایید شده توسط هیئت مدیره است.” یکی از هزینه های حقوق و دستمزد پرید از $619,555 برای دوره بین ماه مه 1987 و 1990 به $937,832 برای سال مالی 1991. گنجانده شده است که در مقدار $بود 136,697 برای طرح بازنشستگی برای انتخاب کارکنان. (Gillies, در حال حاضر 59 واجد شرایط به یک مقدار برابر با 20 درصد از $189,000 حقوق و دستمزد سالانه به این حساب; او می تواند جمع آوری این پول زمانی که او بازنشسته و یا زمانی که قرارداد خود را منقضی می شود در سال 1997.) در حالی که این بنیاد هزینه ها سر به فلک کشید در طول مالی سال 1991 سازمان همچنین ادامه داد: به دور مبالغ هنگفتی در اعطای پول است. در آن یک سال آن را صادر $6.8 میلیون دلار کمک مالی فقط بیش از همان مقدار آن را داده بود دور در 36 ماه قبلی. مالی سال 1992 دیدم هیچ letup. هزینه های اداری رسیده $4.65 میلیون دلار — بیش از دو برابر سال 1991 هزینه. در حال حاضر حقوق و دستمزد ضربه $1.7 میلیون (که $221,093 رفت و به یک حساب بازنشستگی). علاوه بر این بنیاد پرداخت بیش از $600,000 حرفه ای در صورتحساب عمدتا به کارتر Ledyard, قانون شرکت که تا به حال نشان داده Gillies شخصا قبل از او استخدام شده توسط این بنیاد و در حال حاضر نشان دهنده پایه و اساس خود را. در مالی سال 1992 اعطای تخصیص کاهش یافته است به $2.5 میلیون. از این مبلغ $1,103,378 رفت و به موزه کارنگی در پیتسبورگ برای آن تلاش برای ایجاد اندی وارهول موزه. “این واقعیت می گوید:” Pivar “که پایه و اساس صرف تقریبا 5 میلیون دلار یک سال به دور 2.5 میلیون چیزی است که من حتی نمی تواند شروع به درک.” Gillies یک دیدگاه متفاوت است. “من می توانستم یک ترازنامه با دادن کمک های مالی و خروج از همه از اندی هنر را در زیرزمین.”

در 24 ماه بین آوریل 1990 و مارس سال 1992 پایه و صرف برخی از 7 میلیون دلار در هزینه های اداری و به برخی از $9 میلیون دلار در کمک های مالی. که می شده اند خوب اگر پایه و اساس در حال تولید درآمد. اما در حالی که وارهول سازمان صرف بیش از 16 میلیون دلار در این دو سال آن را تولید نسبتا کمی پول نقد. این بنیاد داده شده بود وارهول هنر و در عین حال آن را در یک موقعیت قوی آن را به فروش برساند. اولین بنیاد متعهد شده بود بخش بزرگی از هنر به وارهول موزه. (جالب اینجاست که یک کمک مالی در زمان مراقبت از بنیاد نیاز به دور 5 درصد از ارزش خود را سالانه به صورت صعودی از یک دهه پس از لحاظ فنی بنیاد اجتناب می تواند به دور است که 9 میلیون دلار در کمک های مالی.) دوم چه بود برای تبدیل شدن به یک موانع قابل توجهی تا به حال در آن راه اندازی شده است توسط اد هیز. در ماه مه سال 1992 پس از او تصمیم گرفته بود که Gillies بود در سخنان خود “رفتن به اداره بنیاد به زمین” هایس در زمان یک عمل است که تاثیر می گذارد و اساسا چگونه این بنیاد می تواند انجام کسب و کار. در آن زمان او ثبت SCPA 2110 دادخواست در قائم مقام دادگاه برای رفع حقوقی خود را هزینه. آن را ممکن است به نظر می رسد بر روی سطح به عنوان اگر هایس در تلاش بودند به نگاه کردن به خود و بدون شک او بود اما حرکت خود را نیز به بحث بسیار راه بنیاد تحت Gillies شد انجام کسب و کار.

هیز ثبت SCPA 2110 — از لحاظ فنی و نه یک طرح دعوی در دادگاه اما یک درخواست برای پرداخت هزینه ها — نه فقط به این دلیل او مخالفت با 1991 کریستی برآورد ارزش وارهول آثار هنری چون او می تواند بگوید که پایه و اساس بود و تمایلی به قبول Hoffeld برآورد اما اغلب چون او را دیدم که پایه و اساس ساخت حرکت می کند که او می گوید: می خواهم تا پایان تاخیر در املاک و بسته بودن خارج و او را در گرفتن پرداخت برای سال. “این برای من روشن شد,” هیز می گوید: “که قوس قرار بود به کشیدن این را تا زمانی که فرد فوت و یا ناتوان شد. من به فرد. ‘این مرد در حال رفتن به کشیدن این را برای همیشه به طوری که شما سکوت.’ “

هیوز در پاسخ به هیز عمل شد زیپو. این بنیاد بود. کارتر Ledyard بنیاد وکیل استدلال در دادگاه که هیز درصد قرارداد با هیوز بود و نه معتبر است و ارزش املاک و باید در نظر گرفته شود که تعیین هیز هزینه. دفتر دادستان کل است که به طور مداوم طرفه با بنیاد رفت تا آنجا که ادعا می کنند که هیز مرتکب تقلب. با توجه به مقالات ثبت شده در دادگاه توسط دیوید ساموئلز از دفتر دادستان کل هیز “درگیر در تقلب و overreaching در القا مجری برای ورود به نگهدارنده توافق با دروغ نمایندگی به مجری که مجری این کمیسیون مرسوم هزینه در ایالت نیویورک به صورت قانونی خدمات ارائه شده در دولت قابل توجه و مستغلات است.” ساموئلز در زمان این رویه حتی اگر Hughes خود را ندارد شارژ هایس با تقلب. می گوید هایس “من را توصیف دادستان کل موقعیت را به عنوان یک دادگاه تاکتیک است که احتمالا نتیجه معکوس بر روی آنها است.” به طور قابل توجهی در تابستان سال 1992 قاضی Preminger گفت که درصد قرارداد ممکن است به عنوان به خوبی می شود استفاده می شود در طول انحلال املاک پس از اعتماد ترین شرکت های حقوقی تا پایان صدور صورت حساب تعدادی از ساعت برابر با یک درصد از املاک به هر حال و که البته ارزش املاک در نظر گرفته شود که تعیین هزینه.

در یک خاص شنوایی در تابستان گذشته Preminger چیزی دیگری است. او گفت: همه طرف که او می خواست به حل و فصل درگیری در عرض یک هفته. این را به این بنیاد پرداخت هیوز و هیز. از آنجا که پایه و اساس ندارد پول کارتر Ledyard آمد به دادگاه پس از یک هفته و به جای ارائه به مذاکره خواستار یک حسابداری کامل از املاک که پایه و اساس حق است تحت قانون. یک سال بعد که حسابداری بر اساس Hoffeld برآورد آماده است. در حال حاضر پایه و اساس یک مالیات نه برای سود سازمان است با این استدلال که حسابداری باید ساخته شده است. صرف نظر از Preminger تصمیم در مورد این موضوع باید پایه و اساس قبول ندارند با حسابداری کارتر Ledyard می توانید بپرسید برای یک محاکمه. که کشیدن مصیبت یک سال دیگر یا بیشتر و هزینه میلیون ها نفر در لوایح حقوقی و کارشناس هزینه های شاهد.

تا به حال پایه و اساس حل و فصل با هیوز و هیز در تابستان گذشته به عنوان Preminger, پیشنهاد, آن می تواند با پایان جنگ و بدست با کسب و کار از بودجه بنیاد برای آینده است. به این ترتیب اگر پرداخت هیوز و هیز نمی ورشکسته بنیاد دادخواهی برای جلوگیری از که احتمالا نتیجه نهایی خواهد شد. این بنیاد یکی رستگاری است وارهول آثار هنری صاحب آن. فروش برخی از نقاشی ها می تواند جمع آوری پول. اما خریداران آگاه از دشمنی بین املاک و بنیاد مایل به پرداخت دلار بالا برای وارهول. در بهار مزایده بیشتر نبود مایل به خرید وارهول در همه. آنها به نظر می رسد انتظار برای بنیاد به طوری که آنها می توانید انتخاب کنید تا Warhols برای کسری از آنچه که آنها واقعا با ارزش است.

وکلای دوباره ظاهر خواهد شد در قائم مقام دادگاه در ماه جولای — و لوایح قانونی در حال نصب است. “شما می توانید تصور کنید آنچه اندی فکر می کنم اگر او به عقب؟” هیز می پرسد. “او می خواهم استفراغ خود جرات بیرون. من فکر می کنم او خواهد گریه به خصوص بیش از آنچه که این انجام شده است به فرد. اگر اندی تا به حال به آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره, من فکر می کنم او می خواهم بگو فقط همه چیز را فراموش نکنید.’ “

آن اوایل بعد از ظهر در اواسط ماه مه و من با داشتن ناهار با فرد هیوز در یک اتاق نشیمن خود را brownstone. یک سال و نیم گذشت از من گذشته او را دیدم و در آن زمان خود را به مولتيپل اسکلروزيس پیشرفت قابل ملاحظه ای. MS شناخته شده است برای تبدیل شدن به بدتر اگر بیمار تحت استرس است. استرس از چند سال گذشته به وضوح گرفته تلفات در هیوز. او بسیار کمتر است کنترل خود را بیش از عضلات بدن که سخت و تبدیل شدن به ضعیف تر به عنوان پیشرفت بیماری. هیوز در گفتار آهسته تر از من به یاد داشته باشید, آن, خود, طرز بیشتر نامفهوم. به عنوان ما صحبت من خودم نور یک سیگار پس از دیگری برای او. “نور من تا جان کندن بوچ” او را می گویند. من نمی تواند کمک کند اما متوجه تضاد بین او چگونه به نظر می رسد در حال حاضر در مقایسه با اولین بار من او را دیدم سال پیش. تیره و خوش تیپ immaculately مرتب او مثل یک اشراف زاده اروپایی به عنوان او راه می رفت در سراسر حراج طبقه در ساتبی. امروز محدود به یک صندلی چرخدار او نیاز به کمک یک دستیار فقط برای حرکت از ویلچر به تخت. اما با وجود جسمی وی به وخامت است را از دست داده و هر یک از قوای ذهنی خود را. در بسیاری از راه های معمار وارهول امپراتوری او هنوز هم به عنوان حیله گری روشن-تفکر و کسب و کار عاقلانه به عنوان همیشه. بسیاری از هنر در دنیای خودی سرزنش کرده اند هیوز اخیر وارهول افتضاح در فروش بهار. Gillies معتقد است که هیوز ساخته شده یک اشتباه در بازار با سیل Warhols. این Warhols فروش نیست Gillies ادعا می کند به دلیل وجود بیش از حد بسیاری از آنها را به خرید. “این یک جمع بازار,” او می گوید. “زمانی که 10 یا 12 نقاشی قرار داده تا در هنگامی که آن را نه مهمان نواز به جمع آوری جدی. آنها عصبی است.”

من از هیوز در مورد فروش بهار. “البته” او می گوید: به آرامی خود را از تن ضخیم با طنز “آن بود که با صدای تلپ افتادن. من به فروش مورد علاقه من نقاشی به طوری که من می تواند به پایان می رسد دیدار. من نیاز به پول است. اما آنها فروش نیست. آن را به ارزش آن. من اجازه دهید مردم می دانند که من هنوز هم در خارج وجود دارد.” او مکث او به عنوان نوشیدنی قهوه خود را. “پس” او سپس می افزاید: wryly “آیا شما می خواهید برای خرید یک وارهول عمده فروشی? شما به جای حق آمده است.”

“چقدر از تخفیف؟” از من بپرسید.

“خوب, بسیار زیادی,” او می گوید. “آن بستگی دارد آنچه شما می خواهید. به طور جدی آنها در دسترس است اما به زودی به عنوان حراج شد من بسیاری از ارائه می دهد. من قطعا نمی خواهید به این تصور که من گیر با macy’s زیرزمین آتش-فروش چیزی. هیچ راه Joseé. اگر لازم باشد من و فروش بدن من در خیابان. آیا ما با شنیدن هر comers برای که ؟ شما در حال رفتن به پرداخت هزینه برای آن.” در نهایت او جدی می شود. “آن قمار,” او می گوید. “واقعیت این است که بله من آنها فروش نیست. سپس دوباره پس ساتبی و کریستی.”

چرا فروش ؟ “از آنجا که” او می گوید: بالا بردن صدای خود را در مسخره خشم “مردم نمی پیشنهاد بر روی آنها است.” او منتظر است. “وجود دارد مقدار زیادی از حدس و گمان به همین دلیل است. مردم به دنبال یک discreditation. بسیاری از متوسط میلیونرهای — و برخی از زیر متوسط — که نمی خرید وارهول خوشحال هستند که برای دیدن آنها حق داشتند پس از همه.”

چرا که او نیاز به پول نمی تواند او با استفاده از خود را مجری هزینه که او دریافت خواهید کرد زمانی که این املاک و بسته است ؟ “خب هر کمی کمک می کند” او می گوید. “من به نوعی پرداخت وام. لباس های شسته شده است نه آنچه که از آن استفاده می شود در اینجا در مد شرق فوقانی جانبی. بنابراین اگر شما می خواهید به انجام, من هر نعمت شما می گویند که Frederick W. هیوز قطعا می خواهد این املاک به کار خواهد بست.”

آنچه نظر خود را از Gillies, فرد او را استخدام برای اجرای پایه و اساس او تنظیم کردن ؟ “مطمئنا مرد باید برخی از ایده چیز دیگری را برای زندگی است.” سپس او می رود. “خوب او ازدواج هست. او [لیندا Gillies] رئیس وینسنت آستور پایه و اساس است. شما می دانید فقط در مورد من که قرار بود به اخراج او مهندسی یک استراتژی — او معتقد فرمونت بازنشسته از هیئت مدیره برای تبدیل شدن به یک متولی بیش از من بسیار آرام اعتراض به دیگر اعضای هیئت امنا. من نمی دانم چه نگه داشتن او تا به حال بیش امنا در زمان. من می دانم که آنچه که او در تلاش بود تا با بسیاری از مردم است. من تنها کسی بودم که با یک اعتراض.”

آیا شما همیشه احساس می کنید مانند شما ساخته شده است پایه و اساس است که مردم دیگر در حال حاضر زندگی کردن ؟ “Y برای یوسمیتی E برای اکوادور و S — در این مورد — آن را با S شروع می شود و به پایان می رسد در T. خوب است؟”

آیا شما تا به حال فکر می کنم در مورد وارهول? “بله و من به شما بگویم این” او می گوید: صدای او تبدیل شدن به نرمتر. “من واقعا از دست این پیر کثیف و فاسد. Dominique de Menil به من گفت هنگامی که وجود دارد برخی از مردم در زندگی آنها هرگز ترک. آنها وجود دارد. من احساس می کنم که راه در مورد اندی. او هنوز هم در اینجا در یک میلیون راه. من در دفتر و به من بگو صبر کن تا که sonuvabitch می آید در اینجا. من به او جهنم است.’ پس از آن من متوجه او است رفتن به در آمده است.” هیوز متوقف می شود. “زندگی ما, مالی معنوی و ذهنی در هم تنیده. چه می توانم بگویم؟” ■

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>