عزیز برنی من 28 سال سابقه دکترا از هند است. پس شما اعلام اجرای خود را در سال 2015 من در قرار دادن صدها ساعت به مبارزات انتخاباتی خود تلاش:: پیام کوتاه به فعالیت آنلاین, تماشای هر CSPAN, سخنرانی, تجمع, شهرداری, ها و مصاحبه ها – در نوشتن علمی و روزنامه نگاری مقالات بر شما و جنبش خود را شجاع نامزدی را برانگیخته.

عزیز برنی من حتی معتقد پدر من یک ناشر برای خرید هند حقوق خود زندگینامه “خارجی در کاخ سفید” از آنجا که ما نمی تواند کمک به مبارزات انتخاباتی خود را که شهروندان خارجی.

عزیز برنی چه درایوهای من این واقعیت است که هیچ سیاستمدار در تاریخ بشر کوتاه مارتین لوتر کینگ جونیور یا یوجین ویکتور Debs تا به حال مرتب کردن بر اساس از محبت بی پایان و سنگ جامد صداقت و تعهد به مردم است که شما را داشته باشد.

اگر چپ رهبری در هند تا به حال یک سوم از تعهد خود را به توده ها در کشور شده اند که مکان بسیار بهتر است. حتی گاندی معروف در زمان مقادیر عظیم سهم از میلیاردرهای و شرکت ها — شما.

عزیز برنی شما نیز تنها عمده ما سیاستمدار خواستار از فاشیسم از نارندرا و حکم بی جی پی در هند و در حال ایستاده تا برای اقلیت است. ما نیاز شما به عنوان رئیس جمهور بیش از هر زمان در حال حاضر.

عزیز برنی شما تنها نامزد توده ها در حال حاضر برای حمایت از. شما به خوبی آگاه هستند که مردم را رنج می برند از صمیم قلب اگر استقرار سیاست مجاز به ادامه.

ما بر این باوریم که با اکثریت قریب به اتفاق مستقل و با نزدیک به نیمی از دموکرات ها از شما حمایت خود را از ائتلاف این است که در واقع بزرگتر از FDR ائتلاف تاریخی برای انتخابات عمومی. مستقل افراد جوان همجنس باز, لاتینی رای دهندگان و تجاوز+ جامعه است.

DNC و RNC هستند و نه فقط باندهای سیاستمداران دیگر. آنها اغلب این نوع از سیاستمداران هستند که به نام ” superpredators.’ هیچ وجدان هیچ همدلی است. ما می توانیم بحث در مورد اینکه چرا آنها به پایان رسید تا که راه اما در ابتدا ما باید آنها را به پاشنه.

ما مصرانه از شما برای رفتن به کنوانسیون دموکراتیک با قصد کامل از عقد نامزدی.

عزیز برنی اگر مترقی دموکرات واقعا مراقبت درباره مسائل مربوط به آنها می شود در پشت سر شما به جای مانع راه یک فرد با یکپارچگی بیشتر و که 40 سال سابقه از بین می برد و در انتظار آنهاست.

آخرین بار هیلاری آماده شد به طور اجتناب ناپذیر دموکراتیک نامزد و یکی از آنها تا به حال یک مشکل با آنچه که به معنای برای خانواده های کارگر و فقیر ؟ چه نقطه بودن مترقی دموکرات اگر آنها تا پایان ایستاده با مرکز-حزب راست استقرار?

تنها شما را با ضبط و تمامیت ارضی و استقلال سیاسی می تواند ایستادن برای تغییر واقعی. جوان مردم, مستقل, cynics, آزادی خواهان و حتی برخی از جمهوری خواهان اعتماد شما و تنها شما بر روی پلت فرم خود را به خاطر شما مانده اند مداوم در طول زندگی حرفه ای خود را در حالی که حزب دموکرات بارها خیانت مردم در دهه های اخیر.

گرفتن از وال استریت داروسازی لابی مجتمع نظامی-صنعتی و سوخت های فسیلی لابی ندارد به چالش کشیده شده است برای بیش از حد طولانی و تنها یکی از سیاستمدار گرفته و آنها را در هر نوبت و خم.

عزیز برنی ایجاد ترقی خواهان قوی هستند حقوق بشر در تغییر آب و هوا, امنیت اجتماعی, حق رای در میان مسائل دیگر….و سرزنش جمهوری خواهان تنها برای همه چیز. هر چیزی گذشته است که جایی است که سودمندی خود را لغزش. هرگز آنها را در خود گرفته و حزب به شدت به اندازه کافی که آیا آن را نفتا, رفاه, اصلاحات, به, جرم, لایحه, دفاع از, ازدواج, قانون, قانون ارتباطات کمک مالی و یا لغو Glass-Steagall.

تاریخ آمریکا به ما نشان داده است که تغییر واقعی و پیشرفت واقعی تنها از پایین به بالا: آیا ما در حال صحبت کردن در مورد حق زنان را از حقوق مدنی همجنسگرایان, حقوق اقتصادی, حقوق و یا حقوق کارگران.

و شهروند ایران که در هم شکسته محدودیت مالی مبارزات انتخاباتی نشان داده شده است ما دو چیز است:

  1. مردم در تلاش هستند که دیگر به اندازه کافی به تصویب پیشرفت: اشغال وال استریت دموکراسی بهار و زندگی مهم نیست رسیدن به بسیاری از خواسته های خود را در حالی که آنها به سختی تحت تاثیر نگرانی از سیاستمداران در طول انتخابات ،
  2. پس از پیشرفت است و دیگر قابل دوام قانونی گزینه تنها یک انقلاب سیاسی می تواند رسیدن به حتی عادی مترقی خواسته است که اکثریت قریب به اتفاق جمعیت آمریکا پشتیبانی می کند.

از آنجا که هیچ پیشرفت بدون یک انقلاب سیاسی آن دیگر کافی است به سادگی به عنوان یک پیشرو — که کافی نیست — باید قبول نیاز مبرم برای یک انقلاب سیاسی حق در اینجا در حال حاضر به نفع دموکراسی برای مردم عادی است. یکی سیاسی و انقلابی به عنوان بسیار به عنوان یک پیشرو است.

به عنوان نینا ترنر می گوید: “علت مناسب است و زمان در حال حاضر.”

و میلیون ها جوان, قدیمی, میانسال, فقیر, همجنس باز, منی, همجنس باز, سفید, اقلیت, قدیمی, طبقه کارگر, طبقه متوسط, متوسط لیبرال و مترقی آزادیخواه سوسیالیست ، آرمانگرا محروم و محروم مردم نمی خواهد آرام توسط دیگری ایجاد دموکرات. آنها dined در ناامیدی به مدت هشت سال از اوباما و سه نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن. شده اند وجود دارد و آنها را انجام داده است.

عزیز برنی شما باید به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “استقرار میلیاردر” در معرض خود را “خارجی” سیاست به عنوان یک ارزان ذکراست. بایدن یا وارن می توانید تماس بگیرید تهمت خودی چرا که آنها بیشتر “خودی” از او است. نگه داشتن در ذهن این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن “outsiderness” با تعصب است و او را برنده شوید. به عنوان طولانی به عنوان آن است که شما در سمت دموکراتیک مستقل انتخاب شما بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. هر کس دیگری و مستقل پیاده روی به طرف او.

مردم عشق ورزیدن و اعتماد شما بیشتر است زیرا آنها از ابتدا می دانست که بدون آنها و بدون مبارزه برای آنها شما هرگز ایستاده اند یک فرصت است. این چیزی است که هیچ دیگر دموکرات ارائه کرده است. و این چیزی است که ساخته شده است به شما این سناتور قدرتمند ترین در کشور نه تنها محبوب ترین. این است که قوی ترین چالش سمت چپ تا به حال نصب شده در ایالات متحده است. دموکرات ها لطفا همین حالا این فرصت. این فرصت از طول عمر است.

آن را به هر مترقی سیاستمدار 40 سال به نصف رکورد شما. این اولین و آخرین بار یک قهرمان واقعی از مردم را از درون نظام است. هر کس دیگری فقط می فروش ما.

عزیز برنی این انتخابات است که در مورد جمهوریخواهان در مقابل دموکرات ها و یا هیلاری در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن. نبرد واقعی است که گلدمن ساکس در مقابل برنی ساندرز و جنگ واقعی است که حکومت توانگران در مقابل مردم است. این است که در مورد برخی از دیگر مترقی دموکرات به عنوان رئیس جمهور در چند سال خواهد شد که عبور از یک زن و شوهر از اقدامات رفاهی با رضایت از قدرت که می شود.

عزیز برنی این است که در مورد ربودن دموکراسی از خونین پنجه مالی الیگارشی که در مجموع می گویند بیش از آنچه در سیاست جایز است یا نه. هیچ درآوریم غرش سیاسی انقلاب است. اجازه ندهید که آنها را دکل سیستم و انتخابات.

عزیز برنی زیادی وجود دارد که شما را به ما آموخت. که ممکن است به تجمع مردم برای مترقی باعث می شود. چگونه به یک شات در آوردن در مورد تغییر واقعی بدون فروش ،

چگونه به موفقیت به چالش stranglehold که میلیاردرهای و شرکت ها باید بیش از ما در سیاست و اقتصاد است. چگونه به گسترش حقوق اقتصادی محدود بودجه فدرال. چگونه می توان یک پیام واقعا طنین انداز با توده ها و زبان محبوب استفاده کنید.

یوجین Debs خواهد never back down. ما به شما نیاز دارند.

عزیز برنی با تشکر از شما من قادر به اجرای دو بار برای انتخاب منشی در دانشجویان دانشگاه اتحادیه و ایجاد اختلاف در مبارزات علیه محلی استقرار.

عزیز برنی شما باید تغییر زندگی من برای همیشه لطفا برای. من هرگز می تواند سازمان ملل متحد-احساس برن.

عزیز برنی لطفا رها نمی کردن.

نویسنده دکترا و محقق در مدرن و معاصر تاریخ در مرکز مطالعات تاریخی دانشگاه جواهر لعل نهرو, و روزنامه نگار مستقل و همکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de