آن است که در مدت کوتاهی گذشته چهار بعد از ظهر و هیو هیفنر می نشیند و بدون هیچ کلمه ای به کتابخانه خود را Playboy Mansion غرب است. او با پوشیدن لباس خواب و به دنبال غم انگیز در ابریشم سبز. نامتجانس عینک یک sybarite در عزاداری. به تاریخ عمومی خود را حرفه ای از غم و اندوه شده است که در آزادی مطبوعات: “مرگ دوروتی Stratten می آید به عنوان یک شوک به همه ما…. به عنوان Playboy‘s زرق سال با یک فیلم و یک تلویزیون حرفه ای از اهمیت فزاینده او حرفه ای بود و آینده روشن یکی است. اما به همان اندازه غمگین به ما این واقعیت است که از دست دادن او را طول می کشد از همه ما بسیار ویژه عضو Playboy خانواده است.”

که تمام است. خونسرد مداحی که از آن یکی ممکن است نتیجه گیری کرد که دست Stratten درگذشت در خواب او را از ذات الریه. یکی قطعا که نقاب آشفتگی مرگ او ایجاد شده در درون سازمان. در طول صبح ساعت پس از Stratten پیدا شد, برهنه در غرب لس آنجلس, آپارتمان, دید از دور 12-سنج چارپاره ویراستاران درهم به جلو و عکس های خود را از آینده شماره اکتبر. آن را نمی تواند انجام شود. این مسائل در حال حاضر در حال اجرا است. به طوری که آنها او را کشیده اثیری بور, تصویر از پوشش 1981 همبازی تقویم و بی درنگ اوراق کریسمس ارتقاء شامل او مطرح شده در چرم گاومیش با Hefner. دیگر همبازی البته باید منقضی شده به شدت. Wilhelmina Rietveld در زمان عظیم مصرف بیش از حد باربیتورات ها در سال 1973. Claudia Jennings شناخته شده به عنوان “ملکه B-فیلم” خرد شده بود به مرگ در پاییز گذشته در فولکس واگن تبدیل خوانده شده. هر دو ناشی از غم و اندوه به خود جدی “خانواده” از playmates که اورا اعتراف کند و نه امکان اصلاح شکافهای و عفونت مثانه اجازه دهید به تنهایی و مرگ.

اما از دست دادن دوروتی Stratten ارسال Hefner و خانواده اش به انزوا حداقل از مطبوعات است. برای یک چیز, Playboy شده است صادقانه در تلاش برای جلوگیری از هر گونه بد ملی تبلیغات است که ممکن است آن را تهدید کند نرم افزار به صورت یک کازینو پروانه در آتلانتیک سیتی. اما فراتر از آن دوروتی Stratten شد یک شرکت گنج. او نه فقط هر همبازی اما “هشتاد’ برای اولین بار همبازی سال” که به عنوان Playboy بوق و کرنا در ماه ژوئن بود در راه خود را به تبدیل شدن به “یکی از معدود کشورهای در حال ظهور از الهه های جدید دهه.”

او باعث به گزاف مقایسه با مرلین مونرو اگر چه بر خلاف مونرو او هیچ فلج. او خوشحال بود با موفقیت و می خواستم بیشتر از آن. به دور از سرکوب توسط هالیوود او coddled توسط آن است. او روی صفحه نمایش نقش بود همه آنهایی که جزئی. زودگذر پیاده روی به عنوان یک اسم حیوان دست اموز در Americathon. کوچک در حال اجرا به عنوان یک غلتک پوره در Skatetown U. S. A., او با بازی کامل ترین زن در جهان در یک قسمت از باک راجرز در 25 قرن. او قطعا موفق تر در یک دوره کوتاه از زمان بیش از هر دیگر همبازی در تاریخ امپراتوری. “پلیبوی نه واقعا تا به حال یک ستاره می گوید:” Stratten را مغبون عامل دیوید وایلدر. “آنها فکر می کردند او که قرار بود به بزرگترین چیزی که آنها تا به حال.”

جای تعجب نیست که Hefner ناراحت.

“دلیل اصلی که من… که ما هر دو sittin’ در اینجا می گوید:” هیفنر “که من می خواستم به صحبت در مورد آن دلیل است که هنوز هم وجود دارد یک تمایل… برای این چیزی که به سقوط به کلاسیک کلیشه از ‘smalltown دختر آید به Playboyمی آید به Hollywood life in the fast lane,’ که به نحوی مربوط به مرگ او. و این چیزی است که واقعا اتفاق افتاده است. بسیار بیمار مرد او را دیدم بلیط غذا و اتصال خود را به قدرت هر چه لغزش دور. و آن این بود که که از او ساخته شده او را بکشد.”

“بسیار بیمار مرد” است پل اسنایدر دوروتی Stratten شوهر مرد شد که او مربی. او کسی است که کندن او از ملکه های لبنی در ونکوور, بریتیش کلمبیا و تحت فشار قرار دادند و او را به مسیر پلیبوی در طول همبازی شکار در سال 1978. بعد از آن او به عنوان نقل مکان کرد و از کلاس های خود او یک بار سنگین و Stratten را prickliest مشکل بود و نه مقابله با مشهور اما دور یک شوهر او تا به حال بزرگتر شدن است. هنگامی که پل اسنایدر خودداری کردند در حال دور انداخته شد او کینه جویی. و در تاریخ 14 اوت این سال او ظاهرا در زمان زندگی او و خود را با 12 gauge shotgun.

دلال محبت

آن را بسیار دشوار است برای دیدن چرا اسنایدر شد خجالت. پس از قتل او شده است excoriated توسط Hefner و دیگران به عنوان یک ارزان کلاهبردار اما چنین اخلاقی خشم همیشه حلقه کمی غلط در هالیوود است. اسنایدر اصلی گناه بود که او فاقد دامنه.

اسنایدر رشد در ونکوور East End, سخت منطقه از شهر غرق در مردانگی. پدر و مادر خود را تقسیم تا زمانی که او یک پسر بود و او تا به حال به دفع کردن برای خود را از آن زمان او به ترک مدرسه در کلاس هفتم. خجالت لاغر بودن, او گرفت تا ساختمان بدن خود را در اواخر نوجوانی و در عرض یک سال به حال گوشت را نیم تنه بالایی. خود را تیره مو و سبیل مرتب بودند impeccably و زنان در کلوپ شبانه مدار او را یافت و جذاب است. دو چیز به نظر می رسید او هرگز نمی تواند به اندازه کافی از آنها زن بودند و پول است. برای یک زمان او موفق پروموتر خودرو و چرخه نشان می دهد در اقیانوس آرام نمایشگاه ملی. اما قانونی شرکت نمی کند او را به اندازه کافی برای حمایت از خود را گران سلیقه و او برای گرداندن مراکز فساد. او عینک سمور یا راسو سوار سیاه و کوروت و flaunted احمدی نژاد ستاره داوود در اطراف گردن خود را. در مورد شهر او شناخته شده به عنوان یهودی دلال محبت.

در میان سنگین باند انواع در ونکوور به طفیلی جمعیت, Paul اسنایدر در نظر گرفته شد با تمسخر. پانک که همیشه به نظر می رسید به از دست رفته نمره بزرگ است. “او هرگز لمس [تجارت مواد مخدر] گفت:” یک طفیلی که او را می دانستند ، “هیچ کس به او اعتماد داشتند که بسیار بود و او به مرگ می ترسم از مواد مخدر. او در نهایت از دست داده مقدار زیادی از پول را به وام کوسه و طفیلی جمعیت آویزان او مچ پا خود را از طبقه 30 یک هتل. او مجبور به ترک شهر.”

اسنایدر برای تقسیم لس آنجلس که در آن او به دست آورد یک طلا کرایه تاکسی و کار خود را در حاشیه بورلی هیلز. او شیفته هالیوود مورخ تجدید نظر و دختران خود را مدل دهید برای مطابقت با یک 1950s مفهوم زرق و برق. در زمان های مختلف او را به ایده تبدیل شدن به یک ستاره و یا شاید حتی یک مدیر و یا یک تولید کننده. او سعی کرد به دیلم یا اهرم بلند کردن راه خود را به محافل قدرتمند اما بدون موفقیت های زیادی. در طول او داد تا خرد به این دلیل که دختران نمی آوردن او به اندازه کافی درآمد — یکی بود برخی از اقلام به سرقت رفته بود و در واقع او را هزینه پول — و هنگامی که او بازگشت به ونکوور برخی از زمان در سال 1977 اسنایدر حل برای حفظ مستقیم. برای یک چیز او وحشت زده از رفتن به زندان است. او را بکشند او یک بار گفت: یک دختر قبل از او را به زندان برود.

اما اسنایدر هرگز از دست داده ارزیابی چشم یک دلال محبت. یک شب در اوایل سال 1978 او و اچ کاهش یافته است به شرق ونکوور ملکه های لبنی وجود دارد و او برای اولین بار در زمان اطلاع از دوروتی اموزش اوگسترتان پر کردن سفارشات پشت پیشخوان. او بسیار قد بلند با شیرین طبیعی به نظر می رسد از یک دختر اما او مانند یک زن بالغ. اسنایدر تبدیل به دوست خود و مشاهده “است که دختر می تواند به من یک مقدار زیادی از پول.” او دوروتی شماره از یکی دیگر از پیشخدمت و به نام او در خانه است. او 18.

بعد زمانی که او به یاد می آورد خود را در جلسه دوروتی خواهد وانمود کردن خوشحال غضب در پل پیشنهادهای. او عجول و بی پروا و فاقد مجموع در ظرافت. اما او به دادگاه تجدید نظر به او شاید به این دلیل که او مسن تر بود با نه سال و خیابانی. او ارائه شده به اتهام او و که خوب بود. پدرش یک مهاجر بود خانواده را ترک کرد زمانی که او خیلی جوان بود. دوروتی شناور بود همراه مانند یک ذره در یک راه حل. وجود دارد هرگز به اندازه کافی پول برای خرید چیزهای خوب. و در حال حاضر پل خریداری لباس های خود را. او به او یک توپاز مجموعه ای حلقه الماس است. او می تواند فرار به جای شیک آپارتمان با نورگیرهای گیاهان و عمیق کبود مبلمان. او را خرید و شراب و طبخ شام. پس از آن او می خواهم ثابت داغ toddies و نواختن گیتار برای او. در او نفرت انگیز خود ستا; در خصوصی او می تواند یک آسیب پذیر بودنشان یهودی ،

پل اسنایدر می دانستند که خمیازه آسیب پذیری از یک دختر جوان است. قبل از او آمد دوروتی بودند و تنها یک پسر. او فکر کرده بود از خودش به عنوان “دشت با دست.” در 16, سینه او دارای عقاید به شکوه لوب اما او هرگز واقعا می دانستم که چه چیزی را در مورد آنها. او خجالتی, comely, undistinguished نوجوان که نوشت: کم عمق شعر و تا به حال هیچ آرمان دیگری از فرود منشیگری ، زمانی که پولس به او گفت که او زیبا بود او گشوده در تب و تاب بودن از تعارف و آلوده شده توسط جاه طلبی های خود را برای او.

اسنایدر احتمالا هرگز دوروتی به عنوان یک زن روسپی است. او به رسمیت شناخته شده است که او به عنوان یک ناظر قرار داده و آن را “class کالا” است که می تواند مرتب به نفع بهتر. او سعی کرده بود برای ترویج دختران دیگر به عنوان همبازی ویژه ای, در سال 1974 اما بدون موفقیت است. او اغلب امن بازیافت playmates یا bunnies خود را به کار خودکار نشان می دهد و تا به حال دیده می شود برخی از سوخته در رابطه جنسی و کوکائین بیحال به دلیل مدیریت ضعیف است. اسنایدر برخورد با کمرویی دوروتی بی تجربگی و شکست او در به تدریج. پس از همراهی او به رقص فارغ التحصیلی — او او را خریده ژولیده لباس شب سفید برای مناسبت — او در زمان او را به یک عکاس آلمانی به نام اووه مایر برای اولین بار حرفه ای پرتره. او مثل یک مخ زن باکره.

حدود یک ماه بعد اسنایدر به نام مایر دوباره این زمان برای انجام, برهنه, تیراندازی در Snider آپارتمان. مایر وارد یک آرایشگاه برای پیدا کردن دوروتی کمی عصبی است. به او چسبیده و به عنوان او بعدها به یاد می آورد به یک روسری یا بلوز به عنوان یک towline به عفت اما او کاهش یافت و به سرعت به اهل تفریح و بازی حالت. او کاملا نرم.

“او مشتاق به لطفا” به یاد می آورد مایر. “من تردید به تنظیم مجدد سینه او فکر آن را ممکن است ناراحت اما او گفت:” انجام هر آنچه شما می خواهم.’ “

مایر امیدوار به دریافت 1000 دلار هزینه در یاب که پلیبوی به طور معمول می پردازد عکاسان که کشف playmates در طول byways و افتاده از این قاره است. اما اسنایدر پوشش همه شرط در زمان دوروتی به عکاس دیگری به نام کن عسل بود که تاسیس آهنگ-ضبط با Playboy. عسل تا به حال در ابتدا کاهش یافته است به ساقه دوروتی چرا که او کمتر از سن قانونی است و نیاز به یک پدر و مادر امضا در آزادی. دوروتی که تمایلی به گفتن هر کسی در خانه در مورد برهنه, نما در نهایت شکست این خبر را به مادر او و او را متقاعد به ثبت نام. عسل ارسال این مجموعه از عکس به لس آنجلس و فرستاده شد و یک هزینه در یاب. در ماه اوت سال 1978 دوروتی پرواز به لس آنجلس برای تست شات. این نخستین بار بود که او تا به حال به حال شده است در یک هواپیما.

***

حتی به بدبینانه ترین احساسات وجود دارد چیزی معجزه آسا در مورد راه هالیوود را به دوروتی اوگسترتان. در یک شهر پرجمعیت با زنان زیبا — بسیاری از آنها را خصمانه و سرخورده 25 — دوروتی گرفتار برخی از زمان از ثروت و شناور به طور پیوسته رو به بالا از طریق این حوزه است که بی تفاوت بهشت. او عکس های تست شد فوق العاده قرار دادن او در میان 16 یاران سالگرد 25th همبازی. و اگر چه او از دست رفته را به آب نبات محبت او به نام همبازی از ماه اوت سال 1979. به عنوان به زودی به عنوان او آموخته از انتخاب پل اسنایدر با Hefner حساب حداقل پرواز به لس آنجلس و ارائه شده است. آنها ازدواج نمی حق دور اما راه اندازی خانه داری در یک آپارتمان متوسط در غرب لس آنجلس. این بخشی از اسنایدر این طرح بزرگ که دوروتی باید از آنها حمایت هر دو. او یک بیگانه بود و هیچ کارت سبز. هنگامی که آن را به نظر می رسد بخت و اقبال خود را در افزایش طول پاییز سال 1979 Hefner شخصا مداخله به امن او اجازه کار موقت. در عین حال او یک کار به عنوان یک اسم حیوان دست اموز در قرن شهر Playboy Club. این سازمان در زمان مراقبت از او را. آن را به رسمیت شناخته شده یک چیز خوب است. در حالی که دیگر همبازی های مورد نیاز عمل جراحی زیبایی بر روی سینه یا زخم Stratten تقریبا کامل است. وجود دارد یک پچ از نوجوانان آکنه بر روی پیشانی و دور birthmark در ران او اما هیچ چیز جدی است. او سخت ترین نقص بود تمایل به دریافت چاق و چله, اما این کنترل از طریق پرشور ورزش. تنها اولیه تغییر Playboy لازم بود پیرایش او شانه طول مو بور. و دست و پا گیر “اوگسترتان” شد “Stratten.”

Playboy عکاسان شده بود خیلی تحت تاثیر قرار گرفته توسط راه دوروتی عکس که یک شرکت اجرایی به نام عامل دیوید وایلدر از Barr-وایلدر همکاران. وایلدر که به کار گرفته در این فیلم فرصت های شغلی از دیگر همبازی توافق برای دیدار با دوروتی برای قهوه است.

“کیفیت مانند دوروتی Stratten را می آید یک بار در یک عمر می گوید:” وایلدر با جدی اغراق می آید که به طور طبیعی پس از یک فاجعه است. “او دقیقا چیزی بود که این شهر را دوست دارد یک دختر زیبا است که می تواند عمل کند.”

بیشتر به نقطه, او تا به حال حداقل یک صفت برای دیدار با هر نیاز. زمانی که Lorimar محصولات می خواستم یک “همبازی نوع” کمی برای ایفای نقش در فیلم Americathonوایلدر ارسال دوروتی. زمانی که کلمبیا می خواستم یک زیبایی است که می تواند اسکیت برای Skatetownوایلدر ارسال دوروتی که می تواند اسکیت مثل یک آس. زمانی که تولید کنندگان باک راجرز و بعد Galaxina خواسته به سادگی برای یک زن که بسیار زیبا بود که هیچ کس نمی تواند آن را انکار کند وایلدر ارسال دوروتی. و هنگامی که دوروتی در آن به نظر می رسید که هیچ کس نمی تواند مقاومت در برابر او.

در بهار سال 1979 دوروتی مشغول مدلسازی و یا فیلمبرداری. یک عکاس به یاد می آورد “او سبز بود اما در زمان آموزش ، از زمان به زمان او را مشکل آهنگسازی خودش را در مجموعه. او پرسید: یک دکتر برای یک نسخه از والیوم. این تنظیمات او توضیح داد و رو به رشد زحمتی با پل.

پس از آمدن به L. A. اسنایدر شده بود به برخی از معاملات خود را, بسیاری از آنها قانونی است اما sleazy. او تا به حال ترویج و غریب, مرد رقصنده در یک محلی, دیسکو, مرطوب, لباس زیر, مسابقه در نزدیکی سانتا مونیکا و مرطوب تی شرت مسابقه در دره سن فرناندو. اما رئیس او امیدوار استراحت با دوروتی. او به یاد او به طور مداوم است که دو نفر از آنها تا به حال آنچه که او به نام “یک عمر مقرون به صرفه” و او را فشرده و او را به ازدواج با او. دوروتی پاره شد با تامل. دوستان سعی در منصرف کردن او از ازدواج, گفته, آن می تواند مانع حرفه ای خود را, اما او پاسخ داد: “او مراقبت برای من بسیار است. او همیشه وجود دارد زمانی که من به او نیاز دارند. من همیشه نمی تواند تصور خودم که با هر مرد دیگر اما پل.”

آنها ازدواج کرده بودند در لاس وگاس در تاریخ 1 ژوئن سال 1979 ماه پس از بازگشت دوروتی به کانادا برای تبلیغاتی تور استان. پل نمی تواند با او به دلیل Playboy می خواستم ازدواج مخفی نگه داشته است. در ونکوور دوروتی استقبال شد مانند صغیر مشهور است. مطبوعات محلی کمی سوزاننده اما عمدتا cowed سوال خود را بصورت مورب در مورد بهره برداری. “من از دیدن این تصاویر به عنوان عکس گوناگون مانند نقاشی های برهنه,” او گفت:. “آنها در حال ساخته شده است را برای مردم به خیال پردازی در مورد.” خانواده او و پل خانواده بازدید هتل بسیار خوشحال با موفقیت. او اولین فیلم بود منتشر شد. اوت موضوع در حال حاضر در غرفه های خود را به عنوان یک بیتوجه پوره نوشت که شعر است. (چند آهسته iambs بودند و حتی تجدید چاپ.)

و او که قرار بود به ستاره جدید در کانادا فیلم شمال آمریکا تصاویر به نام پاییز به دنیا آمد.

پس از قتل نه خیلی زیاد شده از این فیلم احتمالا به دلیل آن شامل ناخوشایند لایههای برده. دوروتی بازی سرب a 17-year-old غنی یتیم است که ربوده شده و مورد آزار قرار گرفته توسط عموی او. دوروتی بود هیجان زده در مورد این نقش اگر چه او اذعان به کانادا خبرنگار “بسیاری [از آن] است تماشای این دختر ضرب و شتم.”

الهه برای ’80s,

در حالی که دوروتی بود که کوبیده بر روی مجموعه ای از پاییز متولد, اسنایدر مشغول خودش شکار آپارتمان. آنها به دلیل اجاره بالا بردن و به دنبال برای به اشتراک گذاشتن یک محل با یک دکتر یک جوان متخصص داخلی که حمایت قرن شهر Playboy Club. پل در بر داشت دو طبقه به سبک اسپانیایی گچ خانه در نزدیکی سانتا مونیکا آزادراه در غرب L. A. وجود دارد یک اتاق نشیمن در طبقه بالا به عنوان به خوبی به عنوان یک اتاق خواب که پزشک ادعا کرد. پل و دوروتی نقل مکان کرد و به اتاق خواب دوم طبقه پایین در پشت خانه. پس از دکتر صرف بسیاری از شبها با دوست دختر خود را Sniders تا به حال خانه های زیادی به خود.

پل به حال رشد وسواس با دوروتی سرنوشت. آن را از دوره خود را. او مبله خانه با عکس و صفحات مطلب “Star-80” برای او جدید مرسدس بنز. او در مورد او را به عنوان بعدی همبازی از سال آینده مرلین مونرو. زمانی که او تا به حال تا به حال یک زن و شوهر از لیوان شراب او خواهد croon, “ما در یک کشتی موشک به ماه.” زمانی که آنها آن را ضربه بزرگ به او گفت: این را برای حرکت به Bel-Air املاک که در آن بزرگ تولید زندگی می کنند.

دوروتی ساخته شده بود ناراحت کننده خود نمایی. او با قرار دادن او به جلب اعتماد دوستان در یک موقعیت که در آن او نمی تواند شکست بدون شکست آنها را هر دو. اما او نه به او شکایت. آنها تا به حال بعد از همه یک عمر مقرون به صرفه و او به ارمغان آورد یک راه طولانی است.

به عنوان مدیر او ارائه نوع احتیاطی مربیگری که starlets به ندرت دریافت خواهید کرد. او نمی خواهد اجازه دهید او دود. او تحت نظارت او نوشیدن آن در حد متوسط بود و در هر نرخ. او اجازه داده اند او را کمی ماری جوانا و کوکائین تحت نظارت او, اما او نشان داد که هیچ علاقه ای به مواد مخدر نجات والیوم. به طور عمده او به او هشدار داد که با احتیاط از مردان او ملاقات در قصر مردان که وعده او را او را. اسنایدر او آموخت که چگونه به ظرافت یک آمده است. چگونه به نوبه خود یک مرد را بدون قرار دادن او را. مهم ترین مورد بحث او با او را که او ممکن است در واقع به خواب. Hefner, البته در بالای لیست.

آیا Hefner خواب با دوروتی Stratten? عمارت شایعه که ارائه گرافیک روایت از Hefner را در برخورد با دیگر همبازی نمی تواند به طور مشابه سند عطریست با دوروتی. با توجه به عجیب و غریب کد از زندگی جنسی جامعه در قصر — لعنتی Hefner است صرفا داوطلبانه چیز. آن را هرگز لطمه می زند و حرفه ای, اما Hefner, با, بسیار, رابطه جنسی در اختیار خود را در نظر بگیرید آن قدر برای اعمال فشار است.

از Stratten, Hefner می گوید: “وجود یک دوستی بین ما. نبود رمانتیک…. این بود که بسیار سست است.”

Hefner دوست دارد به فکر می کنم از خود را به عنوان یک “پدر” به Stratten که زمانی که او تصمیم به ازدواج می آمد به او بگویید در مورد آن را شخصا. “او می دانست که من تا به حال جدی رزرو در مورد [اسنایدر] می گوید:” هیفنر. “من تا به حال کافی رزرو… که من تا به حال او را بررسی نظر ممکن است سابقه پلیس در کانادا…. من با استفاده از کلمه — و من متوجه شدم [خطر] من بود — من به او گفت که او تا به حال یک “دلال محبت-مانند کیفیت’ در مورد او.”

مانند بسیاری از همبازی شوهران اسنایدر برگزار شد در طول بازو توسط Playboy خانواده است. او تنها به ندرت دعوت به عمارت که به زحمت او را به عنوان او را دوست دارند بیشتر از یک فرصت برای پرورش Hefner. و Stratten بود که در عمارت بیشتر به حزب و اسکیت رولر بود هرگز به طور فعال به زندگی است. در واقع او اهانت آمیزی از “روسپیان” که سرویس Hefner, ستارگان مهمانان. در عین حال او نقل مکان کرد و به دایره Hefner برجسته مورد علاقه آن زمانی آشکار شد که او ممکن است که در آینده در فیلم است.

Playboyبر خلاف درک مشتاق starlets است نه یک مجرا به ستاره شدن. اکثر playmates که به فیلم ها اوج با پیاده روی فایرفاکس و محو دور. کسانی که Hefner سعی شده است که اکثر صادقانه برای ترویج در سال های اخیر بوده است abysmal, فلیپ فلاپ. Barbi Benton از هم پاشیده را به یک jiggling لون و با توجه به Playboy منابع Hefner یکی از زمان های مورد علاقه Sondra تئودور رفت چوبی هنگامی که دوربین شروع به رول.

“دوروتی مهم بود می گوید:” یکی Playboy, کارمند “از آنجا که Hefner در نظر گرفته شده است توسط هالیوود به عنوان یک interloper. آنها خود را به احزاب و بازی و بازی های خود را. اما نمی خواهد به او احترام بگذارند. یکی از راه های او می تواند به دست آوردن مشروعیت است به یک ستاره ساز.”

چیزی است که وجود دارد تند و تلخ در مورد Hefner, master of an empire ساخته شده بر روی بی جان مرد, جوانان برهنه, اما قادر به محور این براق اشکال به زندگی در فیلم است. رئیس خود را مشغله امروزه مدیریت playmates. در عین حال با تمام کسانی که زنان زیبا در اختیار خود او است و نه یک ماریون دیویس خود تماس بگیرید. دوروتی در معرض که حسرت که نفس ضعف و قطعا به عنوان او نازل ترین احساساتی کنار شوهرش طبیعت — خود را خارش برای نمره بزرگ است. Hefner به سادگی به حال بیشتر از کلاس.

دوروتی امکانات ساخته شد آشکار به او در طول پلیبوی غلتک دیسکو و حزب پیژامه ضبط در عمارت در اواخر اکتبر 1979. دوروتی به حال یک بخشی در حال اجرا و فوق العاده جذاب.

“برخی از مردم با کیفیت می گوید:” هیفنر. “منظورم… وجود دارد چیزی است که می آید از داخل… دوربین می آید به طوری که آن را تقریبا به نظر می رسد در زیر سطح و… که سحر و جادو وجود دارد به نوعی در چشم…. سحر و جادو که او تا به حال. بود که کنجکاو ترکیب نفسانی تجدید نظر و آسیب پذیری.”

پس از ویژه پخش شد در تلویزیون در ماه نوامبر دوروتی حرفه شتاب به سرعت در حال. وجود دارد عجله حضور که در سمت چپ جمع آوری تصور از ستاره شدن. در اطراف برای اولین بار از دسامبر او Fantasy Island قسمت به نظر می رسد. بعد که ماه باک راجرز در 25 قرن است. اما خبر بزرگ این بود که Hefner انتخاب کرده دوروتی همبازی از سال 1980. اگر چه او انتخاب نشده بود اعلام کرد به تا آوریل او عکس جلسات با Playboy عکاس ماریو Casilli قبل از سال بود.

نگاه خود را تغییر داده شده بود به طور قابل توجهی از آن از شرجی زن هرزه در ماه اوت موضوع است. به عنوان همبازی از سال تصویر خود را بیشتر تعریف شده است. بیشتر بیتوجه نرم تمرکز بر عکس. Stratten داده شد burnished بالا, زرق و برق. مو های او کاهش یافت و در ديگر موجدار امواج از ’50s starlet. او شفاف و بدن مطرح شده در برابر قرمز فلر یادآور مونرو کلاسیک. یک شات از Stratten نمایش برخی از $200,000 در هدیه — برنج تخت و اسطوخودوس Lore یگی — به وضوح برانگیخته پلاتین ایده آل از ژان هارلو. دوروتی ستایش اغراق امیز به نظر می رسید آن را برای افراط و بی گناهی و تمایلات جنسی. در یک شات او آویخته شد در سیاه و سفید توری و در واقع به یک نیمکت باسن های مطرح شده در شیطان صفت, دعوت به لواط. در عین حال پوشش ها نمایش داده می شود او چادری در یک پاکدامن کمی دهقان لباس شب نشسته در یک علفزار سر کج angelically به یک طرف. دوگانگی شد و تاکید او قرار است جنسی محدوده. او مدل دهید به عنوان the Compleat الهه برای ’80s.

در ژانویه 1980 — سپیده از او تعیین شده دهه — دوروتی Stratten حضور داشتند و ضخامت phalanx از عکاسان مروج duennas مربیان و مدیران است. اسنایدر سنجش uneasily که او ممکن است در حال حرکت فراتر از دسترس خود شد بیشتر خواستار است. او می خواست کنترل مطلق بر امور مالي و فیلم ارائه می دهد او پذیرفته شده است. او استدلال کرد که او غیر منطقی بودن; که او تا به حال یک عامل و یک مدیر کسب و کار است که کار آن بود که به توصیه او در آن مهم است. اسنایدر و سپس فشرده را به $200,000 از پلیبوی و خرید یک خانه. این امر می تواند یک سرمایه گذاری خوب, او گفت:. او صرف مقدار زیادی از زمان به دنبال در خانه که ممکن است با توجه به او, اما او همیشه تقصیر با آنها. او نمی خواست به ارتکاب خودش. او مشکوک, شاید به درستی که او فقط می خواستم به ضمیمه دیگر حق رهن در زندگی او است.

این داخلی squabbling شد به طور موقت به حالت تعلیق در ژانویه هنگامی که آن را به نظر می رسد که دوروتی آماده شد برای شکستن یک نقش برجسته در یک کمدی به نام همه آنها خندید و با بازی آدری هپبورن و Ben Gazzara. این بود که به کارگردانی پیتر بوگدانوویچ که دوروتی به حال برای اولین بار ملاقات در غلتک دیسکو باش در ماه اکتبر. با توجه به دیوید وایلدر او و بوگدانوویچ بودند مهمانی در قصر در ژانویه هنگامی که مدیر اول در نظر گرفته Stratten برای این قسمت.

“عیسی مسیح” 41 ساله بوگدانوویچ قرار است به گفته اند. “او عالی است برای دختر…. من نمی خواهم او را برای جوانان و الاغ او. من می خواهم کسی می تواند عمل کند.”

وایلدر می گوید: او در زمان دوروتی به بوگدانوویچ خانه در Bel-Air املاک به عنوان خوانده شده برای این نقش است. او رفت و برگشت دو یا سه بار بیشتر و مدیر تصمیم گرفت او دقیقا چیزی بود که او می خواست.

فیلمبرداری برنامه ریزی شده بود را آغاز و در اواخر ماه مارس در شهر نیویورک است. پل می خواستم به همراه اما دوروتی گفت: هیچ. او را در راه و در هر مجموعه ای بسته شد به خارجی ها. مشخص شد که او باید ترک هالیوود به عنوان یک ملکه او قرض خود را همخانه را رولز رویس و سوار خود را به فرودگاه. او قرار داده و او را در هواپیما در عجول و بی پروا روحیه خوبی سپس به خانه رفت و به اخم در حال پشت سر گذاشت.

همه آنها خندید

امر بین دوروتی Stratten و پیتر بوگدانوویچ انجام شد در شگفت انگیز از پنهان کاری. در این راستا آن را با مته سوراخ شباهت کمی به مدیر امور با Cybill Shepherd یک escapade که آگهی خود را کودکانه اولویت برای ingenues. بوگدانوویچ بدون شک نمی فانتزی تبلیغاتی که ممکن است در نتیجه از یک رابط با 20 سال ازدواج به یک کلاهبردار. از چند روز قبل از قتل-خودکشی او صحبت کرد از این را دوست نزدیک خود هیو هیفنر.

“این اولین بار من او را در چند ماه به خاطر او شده است می خواهم در نیویورک می گوید:” هیفنر. “او بسیار بسیار بالا. بسیار هیجان زده در مورد او و فیلم…. من فکر نمی کنم که او در حال بازی با این. همه در همه ، من فکر می کنم آن را برای او مهم بود. من صحبت کردن در مورد رابطه…. او نگران بود که در آن نقطه به دلیل آنچه اتفاق افتاده بود به او و [Cybill]. او نگران بود در مورد تبلیغات مربوط به رابطه است که به دلیل. او احساس در نگاه به گذشته به عنوان یک ماده در واقع, که او… که آنها تا به حال نوع از خسارات ناشی از آن است. و آن را ویران با هر دو از حرفه خود را در حالی که برای.”

Stratten طبق معمول نه تبلیغ این واقعیت است که او ازدواج کرده بود. هنگامی که او وارد نیویورک او بررسی می شود بی سر و صدا به هتل Wyndham. خدمه می دانستند بسیار کمی در مورد او به جز که او نشان داد تا در زمان و به نظر می رسید بسیار جدی در مورد نقش کوچک. او صمیمی اما او را نگه داشته فاصله صرف زمان خارج از دوربین یک کارگردان خواندن. یک روز از آن خواهد بود دیکنز آرزوهای بزرگ; روز بعد یک کتاب در رژیم غذایی. با کمک آرایش و مو مشاوران او به نظر می رسد ارائه شد پاکدامن و اثیری برای خنثی کردن او همبازی تصویر. “او یک عزیزم دختر کوچولو می گوید:” هنرمند آرایش سرخس Buckner. “بسیار زیبا ، هر آنچه که شما انجام داد به او آن همه حق بود.”

دوروتی به حال سردرد. او از خوردن بسیار کمی برای نگه داشتن وزن خود را پایین و کار 12 ساعت در روز به دلیل بوگدانوویچ شد هل دادن پروژه همراه در سرعت سریع. در حالی که بسیاری از خدمه او را خودخواه معنی روحیه megalomaniac بازیگران و بزرگ داشت او جذاب است. او به ویژه نگران از دوروتی Stratten. و فقط به عنوان بی سر و صدا به عنوان او تا به حال بررسی به Wyndham او نقل مکان کرد به مجموعه خود را در پلازا. گسترش این کلمه در اطراف مجموعه که بوگدانوویچ و Stratten درگیر شدند اما به این دلیل که آنها با احتیاط آنها اجتناب ناخوشایند شایعات بی اساس است. “آنها نمی حلق آویز بیش از یک دیگر می گوید:” یکی از اعضای خدمه. “این بود تا چند هفته گذشته زمانی که همه آرام کمی که آنها را نشان می دهد تا با هم دست در دست.” یک روز بوگدانوویچ راه می رفت به یک نیمکت که در آن دوروتی نشسته آدامس. “شما نباید جویدن آدامس” او اندرز. “این قند در آن است.” او به شوخی حذف وده از دهان او یک سپرده آن را در کف دست خود را.

بوگدانوویچ کمتر از مشتاق به بحث امر است. وزیر امور خارجه خود را می گوید او نمی خواهد به مصاحبه تا زمانی که همه آنها خندید منتشر شده در ماه آوریل است. مدیر نیازهای یک ضربه بد و چه کسی می تواند بگوید چگونه Stratten مرگ ممکن است تحت تاثیر قرار ، خندید است, متاسفانه, یک, کمدی, که بیش از او را پس از مرگ ممکن است عملکرد پرتاب پال. اگر چه این طرح در حال نگهبانی به عنوان نزدیک به عنوان یک امنیت ملی راز آن می رود چیزی شبیه به این:

Ben Gazzara یک کارآگاه خصوصی استخدام شده توسط یک ثروتمند پیرمرد که مشکوک همسر خود Audrey Hepburn, یک عاشق. در زیر او Gazzara می افتد در عشق با او. در ضمن Gazzara sidekick, John Ritter است که در استخدام یکی دیگر از ثروتمند پیرمرد به دنبال جوان, عروس, دوروتی Stratten. Ritter ساعت Stratten از راه دور از طریق یک پنجره به عنوان استدلال او با شوهرش به او رولر اسکیت در Roxy. پس از چند بهر مکالمات او می پرسد او را به ازدواج با او. هپبورن و Gazzara را مختصر نافرجام چاقو در بزرگسالان را دوست دارم. و Gazzara تبدیل شدن به آشنایی و جفت گیری با teenyboppers.

در این وب پیچیده کم عمق روابط دوروتی با تمام حساب های ظهور به عنوان یک سوسو زننده سراف یک چشم انداز از کمال چادری همیشه در سفید. در یک صحنه او در بر داشت نشسته در الگانکوئین هتل غرق در روشن نور. “این یکی از آن صحنه است که می تواند یک حرفه ای” یاد می آورد یک عضو از خدمه. “مردم در غربالگری اتاق rustled زمانی که آنها را دیدم. او نیست که در بسیاری از خطوط. او فقط نگاه خیلی خوب است.” بوگدانوویچ آنقدر مشتاق در مورد او این است که او به نام Hefner در سواحل غرب می گویند او در حال گسترش دوروتی نقش ندارد و بسیاری از خطوط بیشتر قرار گرفتن در معرض.

پل اسنایدر در ضمن خواستار شد سواحل شرق که در آن او شناسایی سرما در دوروتی صدای. او خواهد بود بیش از حد خسته به صحبت. او خواهد گفت: “من شما را دوست دارم” و او نمی خواهد پاسخ را به عقب. در نهایت او شروع به تماس به نمایش در آمد. در اواخر مارس طی یک تیراندازی شکستن او پرواز به لس آنجلس برای یک تپش از ظاهر که شامل یک همبازی از سال ناهار و ظاهر در این جانی کارسون نشان می دهد. مدت کوتاهی پس از آن دوروتی سمت چپ برای یک تور بزرگ از کانادا. او موافقت کرد اما به ملاقات پل در ونکوور در هفته دوم ماه مه. مادر او remarrying و او برنامه ریزی شده برای حضور در عروسی.

پیشنهاد قرار ملاقات گذاشتن نگران دوروتی Playboy سفر همراه لیز نوریس. پل در حال تبدیل شدن سودایی. او به نام دوروتی در تورنتو پرواز کرد و به خشم هنگامی که او به او پیشنهاد کرد که او اجازه دهد آزادی بیشتر. نوریس ارائه شده به او ارائه شارژ با یک محافظ هنگامی که آنها وارد ونکوور اما دوروتی کاهش یافته است. او ملاقات پل و بیش از او و اعتراض او بررسی می شود آنها را به همان هتل. بعد از آن هر یک به اصل همان حساب که روبرو می شوند. او از او خواست به شل گرفتن خود را. “اجازه دهید پرنده, پرواز,” او گفت:. آنها استدلال می کنند با خشونت هر دوی آنها غرق به اشک. با توجه به اسنایدر آنها آشتی و عشق است. دوروتی هرگز اذعان کرد که. او بعد از یک دوست گفت که او تا به حال ارائه شده به ترک هالیوود و بازگشت به زندگی با او در ونکوور, اما او نمی خواست که. در پایان او قطع سفر خود را به عقب بر گردیم به تیراندازی.

اسنایدر در حال حاضر متوجه شدم که امپراتوری گمراه کننده است. به عنوان شوهر او از لحاظ فنی به حال ادعا می کنند به نیمی از دارایی های خود را, اما بسیاری از دارایی های او قرار بود به یک شرکت به نام دوروتی Stratten شرکت. او یکی از افسران. هنگامی که او صحبت از مالی شهرک های او مانند صدا او در خواندن عجیب و غریب اسکریپت. او توصیه او مشکوک توسط بوگدانوویچ وکلا. (دوروتی وکیل, Wayne, الکساندر, گزارش نشان دهنده بوگدانوویچ بیش از حد, اما الکساندر نمی تواند نظر رسیده است.) در اواخر ماه ژوئن اسنایدر دریافت نامه ای اعلام کرد که او و دوروتی از هم جدا شدند از لحاظ جسمی و مالی. او بسته خود را از حساب های بانکی مشترک و شروع به پیشرفت او پول از طریق کسب و کار خود را مدیریت.

ثروت توسط نیروهای خارج از کنترل خود اسنایدر تلاش برای کاهش ضرر و زیان خود را. او می توانست حفظ خود را به عنوان یک پروموتر و یا به عنوان مدیر یک باشگاه سلامت. او یک متخصص و هنرمند و معلوم ورزش نیمکت که او به فروش می رسد برای $200 قطعه. حداقل یک بار به مناسبت او واژگون کسانی که مهارت های بیشتری به پایان می رسد مشکوک توسط ساختمان های چوبی, برده, رک خصوصی خود لذت. اما اسنایدر نمی خواهم به هیچ کس. موشک خود را به کشتی آمده بود بیش از حد نزدیک به ماه او را ترک محتوا با قطع هواپیمای بی موتوری پرواز.

او سعی کرد کمی رقت انگیز به داماد دیگر دوروتی Stratten a 17-year-old چک کردن دختر بچه از کنار رودخانه که مدل در سمت. او کشف کرده بود او را در به طور خودکار نشان می دهد. Patty بود از همان خوش هیکل Stratten ilk و اسنایدر تدریس او را به راه رفتن مانند دوروتی به مانند دوروتی و به پوشیدن مو مانند دوروتی. در نهایت او نقل مکان به خانه ای که او و دوروتی به اشتراک گذاشته. اما او دیگر نه Stratten و هنگامی که اسنایدر تلاش برای ترویج خود را به عنوان یک همبازی Playboy می خواستم چیزی برای انجام با او.

پولس آخرین امید برای یک امتیاز بزرگ بود و یک پروژه را آغاز کرده است یک ماه یا بیشتر قبل از او و دوروتی ازدواج کرده بودند. او با یک زن و شوهر از دوستان عکاس بیل و سوزان Lachasse به عکس دوروتی در اسکیت پوشیدن فرانسوی-برش لباس اسکیت. از که آنها را چاپ یک پوستر که آنها امیدوار بود فروش یک میلیون نسخه و خالص $300,000. پس از دوروتی ظاهر در کرسن سیتی نشان می دهد اسنایدر فکر زمان درست بود. اما دوروتی حال تغییر ذهن خود را. این Lachasses پرواز به نیویورک روز پس از او به پایان رسید تیراندازی برای متقاعد کردن او را به تجدید نظر. به آنها گفته شد توسط دفتر تولید که دوروتی می تواند در بر داشت در بوگدانوویچ مجموعه در پلازا.

“آن سه یا چهار بعد از ظهر می گوید:” Lachasse. “وجود داشته است بازیگران در پارتی شب قبل از. دوروتی جواب درب در لباس خواب و گفت: “آه خدای من! چه کار می کنید اینجا ؟ او در را بست و هنگامی که او آمد دوباره او توضیح داد: “من نمی توانم از شما دعوت ، مردم در اینجا وجود دارد.’ او در این عکس در راهرو و ما می تواند به چشمان او که او آنها را دوست داشت. او آنها را به داخل و سپس بیرون آمد و گفت: “نگاه کنید که چگونه جوانان من در حال حلق آویز کردن.’ کسی در وجود او گفتن چه باید بکنید. او گفت: “نگاه من اشتباه شما نشان داده شده است این پل?’ من گفت: “دوروتی شما طلاق پل.’ و او گفت: “من نمی دانم, من فقط نمی دانم.’ “

زمانی که Lachasse به نام پلازا سوئیت هفته بعد یک زن پاسخ داد: “ما نمی دانیم که دوروتی Stratten. جلوگیری از اذیت و آزار ما است.”

“پل احساس axed به عنوان در هر منطقه دیگر می گوید:” Lachasse. “که آخرین بیت از درآمد.”

همه آنها گریه

در طول اضطراب بهار و اوایل تابستان اسنایدر مشکوک اما نمی تواند ثابت کند که دوروتی داشتن امر است. بنابراین به عنوان فیلمبرداری از همه آنها خندید کشید به نزدیک در اواسط ماه جولای او آنچه در کمیک جهان پیتر بوگدانوویچ بسیاری از حسادت شوهر انجام دهد. او را استخدام چشم خصوصی یک 26 ساله مستقل کارآگاه به نام مارک گلدشتاین. این مثل جن و پری گلدشتاین که بعدها ادعا کرد که یک دوست از هر دو دوروتی و پل در واقع می دانستم که هیچ کدام از آنها را به خوبی. او حفظ شده بود پس از توصیه یک ناشناس شخص ثالث. او نمی خواهد می گویند که دقیقا چه چیزی از ماموریت خود شد اما وکیل کانادا به نام تد Ewachniuk که نماینده هر دو پل و دوروتی در ونکوور ادعا می کند که اسنایدر بود به دنبال سند این امر با بوگدانوویچ در سفارش به شکایت او برای “ترفند برای نقض قرارداد مدیریت” — توافق اسنایدر معتقد ذاتی در قرارداد ازدواج خود را. که با توجه به ثبت در بریتیش کلمبیا فکر می کردم به یک محل مناسب از هر دو اسنایدر و Stratten هنوز کانادایی و آن را می توان استدلال کرد, تا به حال تنها به لس آنجلس برای کسب و کار.

گلدشتاین شروع نمایش به طور منظم در Snider آپارتمان. اسنایدر تولید اشعار و نامه های عاشقانه از بوگدانوویچ که او در میان دوروتی چیز است. او دستور گلدشتاین به انجام یک جستجوی دارایی در دوروتی و برای تعیین اینکه آیا یا نه بوگدانوویچ شد پیمودن او با کوکائین است.

حتی به عنوان او مربع برای یک مبارزه قانونی اسنایدر بود به طور فزاینده ای نومید. او می دانست که زیر آن همه است که او قدرت ندارد و یا منابع برای مبارزه با بوگدانوویچ. “شاید این چیزی است که بیش از حد بزرگ برای من” او به جلب اعتماد و صحبت او در مورد رفتن به ونکوور. اما چشم انداز بازگشت در شکست بیش از حد تحقیر آمیز. او احساس دوروتی شد در حال حاضر به طور کامل منزوی توسط وکلای که او هرگز او را دوباره ببینم. در اواخر جولای قدیمی خود مردانگی داد راه را به غم و اندوه. او به نام بیل Lachasse یک شب گریه از آنجا که او نمی تواند لمس دوروتی و یا حتی در نزدیکی او. در حدود همان زمان هم اتاقی خود دکتر به خانه بازگشت یک شب او را پیدا محزون در اتاق نشیمن. “این واقعا سخت است,” گفت: Paul و شکست را به اشک. او نوشت: قطعاتی از یادداشت به دوروتی است که هرگز فرستاده می شود. نوشته شده در felt-tip نشانگر و بعد از آن پر شده را به یکی از زیر شلواری بود و درهم و برهم plaint چگونه او می تواند آن را با هم بدون او. با Ewachniuk کمک او پیش نویس نامه ای به بوگدانوویچ گفتن او را به ترک موثر بر دوروتی و او [اسنایدر] خواهد بود “ببخش” او. اما Ewachniuk نمی دانم اگر این نامه که تا کنون ارسال شده است.

دوروتی پل می دانستم که رفته بود برای یک تعطیلات در لندن با بوگدانوویچ خواهد بود و بازگشت به لس آنجلس ، او شکنجه خود را با این سناریو موفق مدیر و ملکه خود را در Hefner را Midsummer night’s Dream حزب در تاریخ 1 اوت. او می تواند آن را تحمل نمی کند و سرزنش Hefner, برای پرورش این امر است. او به نام عمارت تلاش برای دریافت دعوت نامه به حزب و گفته شد او استقبال خواهد شد تنها اگر او آمد با دوروتی.

اما دوروتی را نشان نمی دهد در این حزب است. او حفظ مشخصات پایین. او تا به حال نقل مکان کرد و ظاهرا به متوسط یک آپارتمان کوچک در بورلی هیلز آدرس به نظر می رسد در گواهی مرگ او. آپارتمان با این حال اشغال شده بود توسط یک بازیگر بود که در بوگدانوویچ دستیار شخصی. دوروتی به حال در واقع نقل مکان کرد و به بوگدانوویچ در Bel-Air املاک. که در آن بزرگ تولید زندگی می کنند.

چند روز پس از بازگشت به لس آنجلس او را ترک برای یک همبازی ارتقاء در دالاس و هوستون. او وجود دارد به نظر می رسد درخشان ظاهرا reveling در خود موفقیت است. او تا به حال نزدیک شده است در مورد بازی مرلین مونرو در لری شیلر را ساخته شده برای تلویزیون فیلم, اما او تا به حال شده است بیش از حد شلوغ با بوگدانوویچ فیلم. او تا به حال بحث شده است به عنوان یک نامزد برای فرشتگان چارلی اگر چه وایلدر فکر می کردم او می تواند انجام دهد بهتر است. او برنامه ریزی شده برای دیدار با تهیه کننده مستقل مارتین Krofft بود که با توجه به او را برای فیلم جدید خود آخرین جنایت. آن همه به نظر می رسید فوق العاده به او. اما Stratten بود بدبینانه نیست که او می تواند لذت بردن از بخت خوب بدون چنگال پشیمانی. او گفت: در خصوصی. تا پایان او را حفظ طولانی حساسیت برای پل اسنایدر و احساس محدود به دیدن او مراقبت پس از طلاق. از هوستون او به او تماس بگیرید و موافقت او را ملاقات کند در جمعه 8 اوت برای ناهار.

پس از شنیدن از او اسنایدر بود که مبتلا به دوار سر به عنوان یک con که حکم شده است و تبدیل به اعتقاد او به نحوی است که همه چیز می شود همه حق بین آنها را دوباره. شب قبل از خود را منصوب ملاقات او رفت برای ساندویچ با دوستان و خود blustering اعتماد به نفس خود. آن متفاوت خواهد بود, او گفت:. او می خواهم اجازه دهید او را می دانم که او تغییر کرده بود. “من واقعا به خلاء فرش” او جمع. “ملکه آینده است.”

ناهار تاریخ, این یک فاجعه بود. دو نفر از آنها به پایان رسید تا پشت در آپارتمان کردن مربع sullenly بر روی نیمکت. دوروتی اعتراف در گذشته که او در عشق با بوگدانوویچ و می خواستم برای ادامه با برخی از نوع از حل و فصل مالی. قبل از خروج او رفت و از طریق گنجه خود را گرفت و لباس های او می خواست. بقیه او گفت: او باید به Patty.

داشتن امید خود را مطرح تا بالا و سپس نقش برآب دوباره به اسنایدر منحرف انرژی است. کسانی که او را دیدم در طول پنج روز قبل از قتل تنها گرفتار یک نگاه اجمالی از رفتار عجیب و غریب. در نگاه به گذشته آنها ظاهر می شود به شکل یک الگوی از قصد. او دغدغه با اسلحه. بسیار پیش از آن در سال اسنایدر قرض گرفته هفت تیر از یک دوست به نام تراشه همسر از یکی از دوروتی playmates. پل احساس هرگز آسان گفت: بدون اسلحه holdover از روز خود را در East End. اما پل تا به حال به هفت تیر که بعد از ظهر جمعه به دلیل تراشه ترک شهر. او به اطراف نگاه برای یکی دیگر از تفنگ. او روز یکشنبه برگزار کباب در جای خود برای چند نفر از دوستان و دعوت گلدشتاین. در طول بعد از ظهر او کشیده گلدشتاین را کنار گذاشته و خواسته های پلیسی به خرید یک دستگاه تفنگ برای او. او نیاز به آن گفت “حفاظت از خانه.” گلدشتاین صحبت او را از آن.

در کلاسه اسنایدر در بر داشت کسی که در دره Fernando سان که می خواستم به فروش 12-سنج Mossberg پمپ تفنگ ساچمهای. او دور از تبلیغ و به نام صاحب. روز دوشنبه او سوار به دره را انتخاب کنید تا تفنگ اما گم شدم در تاریکی. صاحب obligingly آورده و آن را به یک سایت ساخت و ساز که در آن او نشان داد اسنایدر نحوه بارگذاری و آتش آن است.

دوروتی در ضمن تا به حال وعده داده شده به تماس Paul روز یکشنبه اما نمی حلقه تا روز دوشنبه در یک ترک فعل که او را piqued است. آنها توافق کردند که ملاقات روز پنج شنبه در ساعت 11:30 صبح به بحث در مورد حل و فصل مالی. او دستور داده شده بود توسط مشاوران به او پیشنهاد مشخص مجموع. در طول صحبت های قبلی پل فکر کرد که او تا به حال شنیده دوروتی می گویند “من همیشه از شما مراقبت” اما او نمی تواند به یاد داشته باشید کلمات. گلدشتاین فکر کردم آن ممکن است یک ایده خوب به سیم اسنایدر بدن برای صدا به طوری که آنها می توانید یک ضبط حساب اگر دوروتی خود را تکرار وعده به ارائه برای او. آنها نمی تواند آمد تا با تجهیزات مناسب با این حال و رها شده این طرح است.

روز چهارشنبه بعد او را برداشت اسلحه اسنایدر به نظر می رسید در یک خلق و خوی بسیار عالی. او گفت: هم اتاقی خود را که دوروتی می باشد که بیش از و که او تا به حال به توافق نگاهی به یک خانه جدید است که او فکر کرد که ممکن است یک سرمایه گذاری خوب برای او. او در سمت چپ این تصور که آنها در شرایط مهربان. آن شب او کاهش یافته است توسط بیل Lachasse استودیو به دنبال در عکس های تبلیغاتی از Patty. وجود دارد بیش از حد او آرام بود و خوشگذران. در یک offhanded راه او گفته Lachasse که او تا به حال خریداری یک تفنگ برای محافظت از. او همچنین صحبت های عجیب و غریب و نامربوط چیزهایی که به نظر نمی رسد شوم در این زمینه از ارواح خوب است. او صحبت از Claudia Jennings که مرده بود با یک فیلم در حال پیشرفت است. برخی از همبازی کشته شدن او مشاهده شده است. و وقتی اتفاق می افتد که باعث می شود بسیاری از هرج و مرج است.

بوگدانوویچ بود به نحوی کشف شد که دوروتی بود که سوار توسط یک چشم خصوصی. او خشمگین بود اما دوروتی ظاهرا نگران نیست. او متقاعد شده بود که او و پل شد و در آستانه کار کردن یک توافق دوستانه و او رفت و به دیدار با او را به عنوان برنامه ریزی شده. با توجه به غرب لس آنجلس پلیس او پارک شده و قفل شده است و او سال 1967 جیوه حدود 11:45 a. m. اما پزشکی قانونی شهرستان گزارش می دهد که او وارد بعد به دنبال گلدشتاین که با سنجش زمان او به خانه در ساعت 12:30 p. m. مدت کوتاهی پس از آن گلدشتاین به نام اسنایدر برای پیدا کردن چگونه همه چیز داره. اسنایدر پاسخ داد: در کد که همه چیز خوب بود. به صورت دوره ای در طول بعد از ظهر گلدشتاین زنگ زد اسنایدر بدون پاسخ. هیچ کس وارد خانه تا زمانی که پنج Patty و یکی دیگر از پل های کوچک دوست دختر به خانه بازگشت متوجه دوروتی ماشین و دیدم درب به اسنایدر اتاق بسته است. پس از آنها شنیده ام هیچ برای تلفن های موبایل آنها را به عهده گرفت او می خواست حفظ حریم خصوصی. دو دختر به سمت چپ برای رفتن به اسکیت و بازگشت در 7 بعد از ظهر توسط آن تا به حال به خانه آمد و متوجه درب بسته. او همچنین شنیده بدون جواب زنگ در اسنایدر را پایین گوشی. مدت کوتاهی قبل از نیمه شب گلدشتاین به نام Patty و خواسته خود را به دست کشیدن در پل درب. او demurred بنابراین او خواسته به صحبت می کنند به دکتر. دوم توافق برای بررسی اما حتی به عنوان او راه می رفت طبقه پایین او احساس شوم. بی پایان زنگ قرار داده شده بود او را در لبه و خود را چوپان آلمانی شده بود قدم زدن و ناله در حیاط پشت پل های اتاق خواب. دکتر زدم و هنگامی که وجود دارد هیچ پاسخ او تحت فشار قرار دادند باز کردن درب. صحنه سوخته حواس خود را و او yanked درب بسته.

***

آن را مخالف مصلحت را نشان می دهد که پل اسنایدر دوست دوروتی Stratten. در اطراف هالیوود, حداقل, او در حال حاضر limned به عنوان وحشیانه و کاملا حساس است. اگر او آن را در خودخواه راه از کسی که نمی تواند جدا عاشق بهترین منافع از خود. و اگر او آنچه او ادعا است که باید انجام شود او به عنوان هیو هیفنر خواهد قرار داده و آن را “بسیار بیمار مرد.”

حتی در حال حاضر هیچ کس نمی تواند با اطمینان می گویند که پل اسنایدر متعهد یا قتل یا خودکشی. یکی از قدیمی خود را confederates ادعا می کند او خریداری اسلحه به “ترساندن” بوگدانوویچ. پزشکی قانونی بود به اندازه کافی مبهم به خیال خود مرگ “مشکوک به خودکشی/احتمال قتل.” یک روانی لس آنجلس گزارش صفات مرگ به یک بازیگر بیکار درگیر با اسنایدر در یک معامله مواد مخدر. گلدشتاین که نگه می دارد به یک نظریه است که هر دو به قتل رسیدند که badgering پلیس برای نتایج fingerprintings و پارافین آزمون, اما پلیس در نظر گلدشتاین یک فضول و رد درخواست خود را. غرب پلیس لس آنجلس است که هنوز بسته مورد می گوید: آن را نمی تواند تعیین اگر آن را اسنایدر که شلیک تفنگ ساچمهای خود را به دلیل دست به دست شد و با پوشش بیش از حد در خون و بافت برای آزمایش به صورت قطعی.

و در عین حال اسنایدر به نظر می رسد شده اند پس یک اسکریپت خود را انتخاب. یکی که خنثی کردن طرح پلیبوی و هالیوود. شاید او تنها به منظور ترساندن دوروتی برای نشان دادن به بوگدانوویچ که او می تواند او را نگه دارید در بنده در زور اسلحه. شاید او فقط دور صحنه. هیچ کس دقیقا نمی داند که چگونه حوادث پس از باز شدن دوروتی وارد خانه که بعد از ظهر. او ظاهرا صرف برخی از زمان در طبقه بالا به دلیل کیف پول خود را داشت دروغ گفتن در وسط اتاق نشیمن. در آن توجه داشته باشید در پل خط توضیح خود درماندگی مالی. او تا به حال هیچ کارت سبز آن را گفت و او مورد نیاز پشتیبانی می کند. دوروتی ارائه, اما, کاهش یافت و به مراتب از پشتیبانی. آن را مسطح حل و فصل فقط 7500 $که او ادعا نشان داده نیمی از کل دارایی پس از مالیات است. “کافی نیست” گفت: “یک دوست “برای قرار دادن یک کمی خوب ورزش اتومبیل در گاراژ خود را.” شاید او تا به حال به ارمغان آورد و اولین قسط به mollify پل ناامیدی اجتناب ناپذیر; پلیس 1100 دلار به صورت نقدی در میان وسایل او یکی دیگر از $400 در میان خود. تنها می تواند در انگیزه از این دو محکوم بازیکنان که در برخی از نقطه در بعد از ظهر ظاهرا چپ اتاق جلو و رفت طبقه پایین.

این است که کنجکاو است که با توجه به قدرت انفجار کوچک در اتاق خواب بود و نه آغشته به خون است. وجود دارد تنها spattering بر در و دیوار و پرده و تلویزیون است. شاید به این دلیل که اتاق فاقد charnel جنبه بدن خود را به نظر می رسد تمام تر شوم. آنها برهنه است. دوروتی وضع را در سراسر پایین گوشه پایین تخت. هر دو زانو شد و در فرش و شانه راست شد و افتادگی است. مو بور او را آویزان به طور طبیعی, عجیب, بی ریا با خشونت به او لقاء. پوسته وارد شده بود در بالا سمت چپ او چشم ترک استخوان که سراف چهره در هم شکسته و آواره در انبوه خمیر. بدن خود را به نرم و اهسته به شمار او pictorials بود در دقت کامل.

هیچ یک حداقل از همه Hugh Hefner می توانست پیش بینی چنین هتک حرمت. آن را غیر قابل تصور بود که یک آیکون از تمایلات جنسی فرض توسط میلیون ها نفر از زود باور خوانندگان به غیر قابل نفوذ به چنگال مرگ می تواند کاهش می یابد توسط یک کشش ماشه به یک جسد مرگباری سفت مرگباری کبود و خزنده با مورچه ها سیاه و سفید. برای Hefner, در واقع, که چیز عجیب و غریب تغییر شده اند باید به خصوص سردرگم. در درون محدودیت های خود را درک او تا به حال به انجام همه چیز را راست. او تا به حال آن را بازی تمیز با Stratten دست زدن به او پدری ارائه خود را با هدیه و فرصت ها و البته محبت Playboy خانواده است. با وجود بهترین تلاش خود را, اما او نابود شد. طنز این است که Hefner درک نمی کند و یا حداقل نتواند به اذعان است که Stratten نابود شد نه توسط تصادفی خاص, اما توسط یک جوانه پرورش در اخلاق است. یکی از ضمنی اصول Playboy فلسفه — که زنان را می توان در اختیار — پیدا کرده ملتهب چسبنده در پل اسنایدر. او تا به حال خریداری رویای بدون صلاحیت و او فکر خود را به عنوان شاید یکی از پلیبوی صادقانه ترین, رسولان. او در عمل از تاریک توهمات هرگز در نظر گرفته شده بود متوجه شدم. به جای نوازش کردن خود را در خصوصی به جای wreaking انتزاعی خشونت بر یک صفحه مابین مجله, او زده همبازی در گوشت.

دوروتی بود ظاهرا تجاوز شده است هر چند که آیا این رخ داده است قبل یا پس از مرگ او روشن نیست. پس از انفجار بدن او بود نقل مکان کرد وجود دارد و آنچه به نظر می رسد خونین handprints در باسن و پای چپ. در نزدیکی سر پل دست ساز, برده, رک تنظیم برای عقب-ورود مقاربت. حلقه از نوار استفاده می شود و استفاده نشده بودند و دروغ گفتن در مورد رشته پیتزایی کشف شد چنگ در Snider دست راست. او را به دروغ گفتن به موازات پای تخت. پوزه از Mossberg سوخته گونه راست خود را به عنوان پوسته پاره رو به بالا از طریق مغز خود را. این انفجار به جای رانندگی او را به عقب شلاق او را به جلو بیش از طول تفنگ. او همیشه می گفت او ترجیح می دهند که از رفتن به زندان است.

***

گلدشتاین وارد قبل از اینکه پلیس به نام عمارت. Hefner, تفکر, تماس, شوخی نمی خواهد آمد به تلفن ، زمانی که او او خواسته برای نشان تعداد افسر در صحنه است. راضی است که این هیچ شوخی بد Hefner گفت: مهمانان خود را در خانه بازی. وجود دارد ناله از غم و اندوه و ناباوری. او سپس به نام بوگدانوویچ. “وجود دارد هیچ گفتگو” Hefner می گوید. “من می ترسم که او رفته بود به شوک و یا چیزی. [هنگامی که او پاسخ نمی] من به نام خانه تحت شماره دیگر. یک مرد وجود دارد را به مطمئن شوید که او [all right]. او غلبه کند.”

بوگدانوویچ مرتب برای Stratten را هولوکاست پنج روز بعد. او خاکستر شد و در گلدان قرار داده و به خاک سپرده شد در یک تابوت به طوری که او می تواند آنها مراجعه کنید. بعدها او را از صدور بیانیه خود را دارد:

دوروتی STRATTEN بود که با استعداد و هوشمند یک بازیگر به عنوان او بود و او بسیار زیبا بود در واقع در هر راه قابل تصور—بیشتر به خصوص در قلب او. او و من در عشق سقوط کرد در تصویر ما و برنامه ریزی شده بود به ازدواج می شود به عنوان به زودی به عنوان او را طلاق نهایی شد. از دست دادن به مادر و پدر و خواهر و برادر به فرزندان من به دوستان خود و برای من بزرگتر از ما می توانید محاسبه. اما هیچ زندگی وجود دارد دوروتی لمس است که برای بهتر تغییر از طریق دانستن او با این حال به طور خلاصه. دوروتی نگاه جهان را با عشق و اعتقاد بر این است که همه مردم خوب بودند پایین ، او اشتباه بود اما از آن است که در میان سخاوتمندانه ترین و نجیب خطاهای ما می توانیم.

پیتر بوگدانوویچ

بوگدانوویچ زمان خانواده دو آن در دو. آنها حیرت زده شد اما ظاهرا تلخ توسط دوروتی مرگ است. “آنها می دانستند که برای او اهمیت نداده ام” Hefner می گوید. مادر و پدران — هر دو طبیعی و ناپدری — خواهر و برادر با هواپیما به لس آنجلس برای خدمات و کفن و دفن در پارک یادبود وست وود در همان گورستان جانبازان از طنز نقطه که در آن مرلین مونرو دفن شده است. هیفنر و بوگدانوویچ وجود دارد و پس از خدمات خانواده تعمیر به بوگدانوویچ خانه برای استراحت و تنقلات. آن همه آرام و با احتیاط. دوروتی مادر می گوید که او نمی خواهد صحبت را فشار دهید تا زمانی که فیلم بیرون می آید. نه تا آوریل هنگامی که Stratten را glimmering روح به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش فیلم در سراسر کشور غرق در نور سفید و غلتک اسکیت را از طریق پیچ و خم خنده دار infidelities.

پلیبویکه شرکت سرد متزلزل شد با مرگ نابهنگام او است به دست آورد آن آرامش. شماره دسامبر امکانات Stratten به عنوان یکی از “جنس ستاره ها از سال 1980.” در پایان از 12 صفحه از بزرگترین تساوی در کسب و کار نشان می — Bo Derek بروک شیلدز ، — او به نظر می رسد بی بالا تنه یک سینه بخور با تنزیب شال گردن. یک عنوان با ابراز تاسف از مرگ او که به “برش های کوتاه چه چاشنی ستاره-ناظران پیش بینی شده بود و مطمئن بود فوق العاده حرفه ای فیلم.”

اعتیاد به مواد مخدره البته اغلب عبور برای نبوت است. یا نه دوروتی Stratten را برآورده عجیب او را وعده نمی توان شناخته شده است. میراث او را نمی خواهد بررسی انتقادی دلیل آن است که واقعا بدون نتیجه. در پایان دوروتی Stratten کمتر به یاد ماندنی برای خودش نسبت به حسرت او برانگیخته: در Snider یک lust برای نمره; در Hefner, اشتیاق برای یک ستاره; در بوگدانوویچ تمایل برای ابدی دختر ساده. او یک کاتالیزور برای یک چرخه از جاه طلبی است که نشان داد بازیکنان خود را کمتر ستمکار شاید از احساساتی است.

به عنوان پل اسنایدر بدن خود را بازگردانده شد به ونکوور در تبعید دائمی از تلفن های موبایل. این همه بیش از حد بزرگ برای او. در آن بهشت رویاها و معاملات او رسیده محدوده کلاس های خود. او گناه خود را گناه نابخشودنی بود که کوچک-زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im