ساعت رولکس دلا پنا سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

مسافران با استفاده از تلفن های خود را در یک قطار در کزون سیتی, فیلیپین, در تاریخ 1 ژوئن.

مانیل — صدها اگر نه هزاران نفر از فیلیپینی روزنامه نگاران و دانشجويان یکشنبه از خواب بیدار شد برای پیدا کردن Facebook حساب ساخته شده در نام خود را — عمدتا ghostlike پروفیل با چند و یا هیچ, دوستان, بدون, تصاویر, و گاهی اوقات غلط املائی.

برخی از حساب های مسدود شده و مردم آنها به دنبال تقلید. دیگران نشانه قصد به رابجای دیگری جا زدن واقعی حساب. توسط شب — پس از Facebook اعلام کرد تحقیقات — عضو شورای نظارت مدت حمله کردند.

“شما پسر یک ب—- تروریستی” یک حساب جعلی گفت: یک دانشجو در دانشگاه پلی تکنیک فیلیپین قبل از تهدید خشونت جنسی.

کاتالیزور پردیس, انتشار, مستند, شوم, پیام های فرستاده شده به مدت حداقل 15 نفر از دانشجویان مربوط به خود را ساختگی حساب. این پیام شامل تهدید به مرگ و اتهامات که دانشجویان کمونیست بودند گفت: Dominic Gutoman به سردبیر. کارکنان خود را نیز در بر داشت نام خود را استفاده می شود در حساب های جعلی که او گفت: “بازیگران یک اثر سرما در دانشگاه ما روزنامه نگاران است.”

حملات — به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان کار ترول مزارع که در آن کارکنان برای صرف استخدام شیفت کامل از مشتریان خود و توهین به رقبا مشخص شده یک گریم جدید توسعه در فیلیپین’ dystopian اینترنت چشم انداز است.

آنها همچنین آخرین بحث مربوط به Facebook که انتقاد مواجه است که پلت فرم آن را تقویت دروغ و تبعیض و در نتیجه تاثیر ویرانگر آن بر دموکراسی است. در فیلیپین پوپولیستی رهبر رودریگو Duterte اذعان کرده است استقرار حاضر عضو شورای نظارت مدت در طول موفق او در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در سال 2016.

[چرا فریبنده ترول اینترنت در فیلیپین ممکن است در آینده به یک وب سایت در نزدیکی شما]

ماه گذشته Facebook منصوب نظارت هیئت مدیره به حکومت در “دشوار و مهم محتوای گیری” آن را در بیانیه ای گفت. Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ روز شنبه ارسال شده در هفت نقطه در واکنش به جنجال های اخیر گفت: این شرکت که در نقد و بررسی سیاست های خود و گزینه های تهدید دولت با استفاده از زور و در محتوای نقض.

ساختگی پروفایل — که برخی از کاربران را با لقب “کلون” و یا “سایه” حساب — محقق در یک مملو لحظه در فیلیپین سیاست است. Duterte آماده است به ثبت نام در ستیز ضد تروریسم قانون است که گسترش تعریف تروریسم و که کارشناسان می گویند فعال خواهد شد و دولت او برای سرکوب منتقدان دولت. قانون اخیر تصویب از طریق قوه مقننه باعث اعتراضات منجر به بازداشت حداقل هفت نفر در بخش مرکزی شهرستان سبو.

برخی از مخالفان از Duterte بر این باورند که این حساب به معنای ارعاب آنها را به سکوت و یا که آنها در حال ذخیره شده در گیاه شواهد در برابر کسانی که منتقد دولت است. در ماه های اخیر غیرنظامیان بوده اند احضار توسط محققان خود را برای Facebook, پست, در حالی که دیگران باید دستگیر شده و به اتهام اغتشاش و یا پخش اطلاعات نادرست در مورد دولت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

اتحادیه ملی روزنامه نگاران فیلیپین گفت که از روز دوشنبه آن را ثبت بیش از 700 مورد از حساب ساختگی عمدتا از رسانه های کارگران است. تاسیس Facebook گروه اختصاص داده شده برای کمک به کاربران گزارش هر یک از دیگران’ حساب های جعلی متصلب بیش از 5000 عضو دارد.

کارن Bleier

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Facebook مواجه شده است و انتقاد بیش از آن پلیس از دروغ و جعلی حساب های بر روی پلت فرم آن است.

Facebook در روز یکشنبه گفت که به دنبال این موضوع را با ارائه به روز رسانی های بیشتر. آن تشویق کاربران به ادامه گزارش رفتار مشکوک.

“افرادی که درگیر در این نوع از رفتار مداوم اغلب به خوبی تامین می شود و به طور مداوم در حال تحول تاکتیک های خود را به سعی کنید به فرار از سیستم های ما” یک Facebook سخنگوی گفت. “با این حال ما یادگیری ماشین سیستم های تبدیل شدن به کارآمد تر و موثر با هر حساب آنها شناسایی.”

فیلیپین’ وزارت دادگستری اعلام کرد یک راکت به این حادثه در حالی که ملی حفظ حریم خصوصی کمیسیون گفت که نظارت بر وضعیت. ویکتور لورنزو ارشد رسمی از اداره ملی تحقیقات این کشور معادل اف بی آی گفت که این سیل از خالی حساب شده می تواند ناشی از قطعی است.

این ارزیابی بود “نگران کننده” گفت: Nonoy Espina رئیس جمهور از روزنامه نگاران و اتحادیه اروپا به عنوان “بسیاری از تهدیدات خاص [از] مخالفت با ضد ترور لایحه و یا به دولت فعلی حکومت.”

[فیلیپین سفارشات بزرگترین پخش کردن هوا به عنوان ملت دعوا ویروس]

معاون وزیر دادگستری Menardo Guevarra گفت اولیه دولت در انتظار گزارش در یک هفته. “در حال حاضر آن را زودرس و حتی حدس و گمان” در مورد ریشه های ترول حساب او در مصاحبه ای گفت:.

با توجه به Facebook, میلیون از حساب های جعلی در حال حاضر مسدود شده در زمان ایجاد. در سه ماهه اول سال جاری 1.7 میلیارد حساب های جعلی حذف شدند در سطح جهان بیش از 99 درصد است که Facebook گفت گرفته شد قبل از آنها گزارش شده است.

یک بررسی توسط واشنگتن پست سال گذشته که رسانه های اجتماعی غول و ترول مزارع اساسا یک بازی موش و گربه; به عنوان تغییر الگوریتم کسانی که دستکاری آنها باید به دنبال راه های جدید برای ماندن بر روی پلت فرم و یا بهره برداری از دیگر نقاط ضعف در اجرای استانداردهای جامعه.

28 ساله روزنامه نگار, Macky دلم روساریو به اشتراک گذاشته شده در توییتر یک پیام خصوصی ارسال از تکراری خود را حساب. پس از یک رشته از نفرین و تهدید به مرگ فرد مدیریت حساب جعلی گفت: “گزارش خود را به ما منجر به هیچ جا.”

دلم روساریو گفت که باید او را می خواهم به کمتر آوازی خود را در مورد سیاست — اما آن را فقط او را عصبانیتر شدند.

“من باور دارم بیشتر از همیشه ما نباید اجازه دهید ترس در راه ما با استفاده از صداها و گام برداشتن به سوی پیشرفت برای کشور بهتر است.”

چرا فریبنده ترول اینترنت در فیلیپین ممکن است در آینده به یک وب سایت در نزدیکی شما

فیلیپین سفارشات بزرگترین پخش کردن هوا به عنوان ملت دعوا ویروس

Duterte طول می کشد هدف در فشار تست پایه های دموکراسی فیلیپین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de