تصمیم بافندگی برای بحث کتابخانه جدید برای جدید کنعان

کنعان — آینده فصل جدید کنعان کتابخانه نوشته شده می تواند در هفته آینده.

شهر $10 میلیون سهم به سمت برنامه ریزی شده ساخت و ساز جدید 35 میلیون دلار کتابخانه ساختمان بحث خواهد شد توسط هیئت سرمایه گذاری در 7 p. m. روز شنبه و توسط شورای شهر در 7 p. m. دوشنبه. هر دو جلسات انجام خواهد شد از طریق زوم.

پیشنهاد 48,000 فوت مربع ساختمان جدید در خیابان افرا و جنوب خیابان “را منعکس جدید کنعان را منحصر به فرد اواسط قرن مدرن, معماری, میراث,” مقامات گفت. “طراحی شده بود درست فرهنگی دانشگاه آن را جایگزین خواهد شد زمان منسوخ شده و عدم ساختار با بزرگ, با روح, 21st-century کتابخانه شامل جدیدترین تکنولوژی و طراحی پایدار.”

نکات برجسته از ساختمان جدید شامل یک تلاقی چند خیابان یا جاده با یک کافه و گالری هنری و همچنین تا حد زیادی گسترش اتاق کودکان. آن بزرگ سرگرمی بال خواهد از ویژگی های معاصر فضای سالن با صندلی برای 300 در حالی که یک MakerLab و بخار مرکز آموزش مجازی خواهد بود و مجهز به آخرین لبه برش قطعات.

وجود دارد خواهد بود یک مرکز کسب و کار جدید و کتابخانه و همچنین بسیاری از کار آرام و فضاهای محصور اتاق جلسه و اتاق کنفرانس برای استفاده عمومی است. علاوه بر این, جدید, هوای آزاد, تراس در دسترس خواهد بود به صورت عمومی و خصوصی استفاده کنید.

“این ساختمان جدید را آغاز یک فصل جدید پویا در () جدید کنعان کتابخانه سابقه طولانی” گفت: Alicia ویکاف رئیس سرمایه کمیته کمپین. “ما هیجان زده با شدت پاسخ مثبت ما را دریافت کرده اند تا کنون و قدردانی از سخاوت بسیاری از ما ساکنان شهر.”

این کتابخانه در حال حاضر جمع آوری 16 میلیون دلار به صورت نقدی و تعهدات برای ساختمان جدید مدیر لیزا اولدهام گفت: در این هفته. در یک لیست از سوالات و پاسخ های توزیع شده توسط این کتابخانه گفته مقامات این شهر سهم: “سرمایه گذاری از این شهر خواهد شد به طور قابل توجهی سرعت بخشیدن به ساخت و ساز در بازه زمانی. به عنوان یک سرمایه گذار در کتابخانه جدید شهر خواهد بود ارائه مناسب بودجه عمومی برای این مهم مدنی دارایی.”

این طرح برای شکستن زمین در بهار 2021. ساخت و ساز است که انتظار می رود به گذشته 18 تا 24 ماه, تماس, برای, ساختمان, ساختار جدید قبل از زمان یکی است و تخریب به طوری که کتابخانه را به کار گیرند به طور مداوم.

سایت برای ساختمان جدید در حال حاضر یک کتابخانه پارکینگ.

اما از آنجا که نقشه های ارائه شده در زمستان سال گذشته ایرادات مطرح شد به طرح تخریب 1913 ساختمان کتابخانه و یک گروه از دوستان از سال 1913 کتابخانه در حال تلاش برای صرفه جویی در آن ساختمان.

این سایت از سال 1913 ساختمان را تبدیل به یک شهر سبز در طرح جدید کنعان کتابخانه. تلاش برای صرفه جویی در ساختمان منجر به بحث از حرکت آن را در جای دیگر در این ملک در جای دیگر در شهر و یا پیدا کردن یک جایگزین برای استفاده از آن است.

بازسازی کتابخانه

کتابخانه ها در دارین و وستپورت قرار گرفته اند بازسازی با کار در جریان در گرینویچ کتابخانه.

“در واقع تقریبا در هر شهر در کانکتیکات سرمایه گذاری در آن کتابخانه در 40 سال گذشته” با توجه به این بیانیه. “این اولین بار است که از سال 1979 که (این) جدید کنعان کتابخانه دستخوش هیچ بهبود قابل توجهی.”

“محدودیت های کتابخانه های قدیمی ساختمان برگزاری شده است ما را از ارائه سطح خدمات به جامعه ما انتظار دارد که” اولدهام گفت. “ما با نام تجاری جدید LEED-گواهی پیشرو کتابخانه خواهد پاسخگویی به نیازهای شهر ما برای نسل های آینده.”

خانه جدید جدید کنعان کتابخانه “خواهد بود پر جنب و جوش نقطه عطفی است که باعث افزایش, جامعه, فرهنگی, اقتصادی و اجتماعی گفت:” باب Butman رئیس جمهور جدید کنعان کتابخانه هیئت امنا. “شهر ما سزاوار state-of-the-art کتابخانه و ما نمی توانیم صبر کنید برای آن به شکل گرفتن است.”

کتابخانه نیز در برخورد با جاری شدن سیل است که آسیب دیده و دیوار در آن پایین تر از سطح نیاز به یک سقف و ادغام چندین طرح با توجه به کسانی که در جمع آوری پول برای ساختمان های جدید است. پیشنهاد شرح زیر است: “بیش از هشت سال از تحقیقات دقیق و بازخورد جامعه.”

برنامه ریزی برای امکانات جدید به عنوان “دولت از هنر ساختمان طراحی شده به مرکز جامعه یادگیری” شامل repurposing زمین که در آن کتابخانه در حال حاضر نشسته به یک شهر جدید سبز — 1 هکتار عمومی, عمومی, فضای ایده آل برای میزبانی کنسرت و تئاتر و کتاب و گروه های دیگر رویدادهای فرهنگی ارائه جدید جمع آوری پارک درست در قلب مرکز شهر.

“هیجان بیش از یک کتابخانه جدید ساختمان در حال رشد بوده است و ما خوشحال هستیم که در حال حاضر قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن برنامه های ما با” اولدهام در بیانیه ای گفت. “ساختمان جدید ما طراحی خواهد شد نه تنها سازگار با محیط زیست را باید انعطاف پذیر, نور, پر از فضاها و خدمات نوآورانه است که ترویج یادگیری مادام العمر و بهبود جامعه زندگی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de