آمستردام (ایسنا) – دفاع وکلا در دوشنبه اصرار آنها نیاز به زمان بیشتری برای آماده شدن در دادگاه از متهمان در سقوط یک مالزی بر فراز شرق اوکراین به عنوان اقدامات از سر گرفت پس از coronavirus مستند کاسته شد در هلند.

اعتراض به ثبت نام می ایستد در مقابل یک ردیف از صندلی به عنوان اعضای خانواده قربانیان MH17 سقوط به انتظارنشسته بودند تا صندلی خالی برای هر صندلی در هواپیما در طول یک تظاهرات در خارج از سفارت روسیه در لاهه هلند 8 مارس سال 2020 است. رویترز/Piroschka ون د Wouw

جلسات از سر گرفته شد روز شنبه با فوق العاده اجتماعی فاصله اقدامات صورت گرفته از جمله پانل های شیشه ای جدا قضات و وکلا و اعضای خانواده گسترش از طریق دادگاه.

چهار تن از متهمان رفت و در دادگاه در ماه مارس بیش از این سقوط پرواز MH17 که منجر به کشته شدن 298 سرنشین پس از نزدیک به شش سال تحقیق توسط محققان بین المللی.

محققان می گویند که پرتاب موشک استفاده می شود به ضربه جت آمد از یک پایگاه ارتش فقط در سراسر مرز. آنها اضافه کنید که نیروهای طرفدار روسیه تا به حال غالبا در تماس با مقامات دولتی در مسکو قبل از جولای 17, 2014 اعتصاب.

هلند خانه را به بسیاری از قربانیان دارای روسیه مسئول اما کرملین همواره رد کرده بودیم.

متهمان روسیه سرگئی Dubinsky اولگ Pulatov و ایگور Girkin و اوکراین لئونید Kharchenko – بزرگ باقی می ماند. Pulatov تنها کسی است که منصوب شده است یک تیم دفاع با دیگران بودن محاکمه غیابی.

Pulatov دفاع گفت: coronavirus محدودیت های مسافرتی ساخته شده آن را غیر ممکن است برای دیدار با مشتری خود را و آماده شدن یک دفاع مناسب. آنها گفت که آنها تا به حال تنها صحبت با Pulatov “سرسری از طریق واسطه” از آنجا که مستند در ماه مارس است.

دادستان گفت: ممکن بود Pulatov حاضر گسترده و تماس با وکلای خود که نباید تاثیر محاکمه به جدول زمانی.

“دادستان می گوید Pulatov تصمیم به محدود کردن تماس با اما بود که Pulatov بود که coronavirus” گفت: وکیل سابین ده Doesschate.

MH17 پرواز از آمستردام به کوالالامپور بود که آن را به ضرب گلوله توسط یک موشک شلیک شده از خاک برگزار شده توسط طرفدار مسکو میان شورشیان مبارزه با نیروهای نظامی اوکراین.

متهمان برگزار می شود, ارشد, پست های طرفدار روسیه و شبه نظامیان در شرق اوکراین در سال 2014 با توجه به دادستان. آنها به صورت مقدماتی به اتهام قتل و باعث یک هواپیما را به سقوط.

دادستان را صرف بقیه از شنبه جزئیات رسیدگی به پرونده تا کنون.

گزارش استفانی van den Berg; ویرایش توسط آنتونی Deutsch, ویلیام مک لین

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de