دفاع مستند, کاهش, انگلستان به وزیر امور خارجه می گوید آن را “حق گام’

لندن (العالم) – انگلیسی, وزیر امور خارجه Dominic Raab دفاع در روز یکشنبه دولت “مراقب باشید” شل شدن coronavirus مستند گفته شد “حق گام به مصرف در این لحظه در زمان”.

نخست وزیر بوریس جانسون آمده است در زیر آتش از برخی از دانشمندان برای کاهش یک مستند در جای خود قرار داده و 10 ماه پیش با برخی از گفتن آن بود زودرس و خطرناک حرکت می کند در شرایطی که به طور کامل عملکرد سیستم برای ردیابی شیوع بیماری های جدید.

با بریتانیا تجربه یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر از COVID-19 دولت می گوید آن است که کاهش سختگیرانه مستند “با احتیاط” به تعادل نیاز به راه اندازی مجدد اقتصاد, اما همچنین سعی کنید برای جلوگیری از یکی دیگر از افزایش در تعداد از عفونت. اما برخی می گویند که بریتانیا آماده است.

“ما با اعتماد به نفس که این است راه راست گام به مصرف در این لحظه در زمان” Raab گفت اخبار آسمان. “ما در حال بدست گرفتن این مراحل بسیار با دقت و بر اساس علم بلکه بر اساس توانایی ما در حال حاضر به نظارت بر virus.”

از دوشنبه تا شش نفر خواهد بود قادر به پاسخگویی به خارج در انگلستان برخی از کلاس های مدرسه راه اندازی مجدد خواهد شد, نخبگان, ورزش های رقابتی می تواند رزومه و بدون طرفداران و بیش از 2 میلیون نفر است که “محافظ” را مجاز به صرف زمان در خارج از منزل.

جانسون تحت فشار است از برخی از در او حاکم بر حزب محافظه کار و کسب و کار برای شروع دوباره باز کردن اقتصاد پس از صرف میلیاردها دلار برای کمک به محافظت از شرکت ها و کارگران از تاثیر coronavirus بحران است.

در قلب این استراتژی به سهولت مستند یک سیستم برای تست و ردیابی آن دسته از افرادی که در تماس با تایید موارد COVID-19.

دولت می گوید این برنامه در حال حاضر, اما برخی از دانشمندان می گویند هنوز زود است که می گویند آن است که آیا مناسب برای هدف. [L8N2DC056]

پیتر Openshaw عضو جدید و در حال ظهور تنفسی ویروس تهدید گروه مشورتی که نشسته در دولت علمی گروه مشورتی گفت که با مشترک دیگر دانشمندان “نگرانی عمیق.”

“من فکر می کنم من به اشتراک گذاری با تمام علمی همکاران و یا تقریبا تمام علمی همکاران نگرانی عمیق است که ما نیاز به رفتن با احتیاط گفت:” این Andrew Marr نشان می دهد اضافه کردن هنوز هم وجود دارد تعداد زیادی از موارد در بریتانیا.

بریتانیا وزیر دولت در امور خارجه Dominic Raab می رسد در خیابان داونینگ در پی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) لندن, انگلستان 21 مه سال 2020 است. رویترز/جان Sibley

“من فکر می کنم باز کردن بیش از حد سریع حمل یک خطر بزرگ است که همه کار خوبی که قرار داده شده است توسط هر کس به سعی کنید برای کاهش انتقال ممکن است از دست رفته. بنابراین ما نیاز به ادامه با مراقبت بزرگ در این نقطه است.”

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon که ارائه کرده است این کشور کمی متفاوت به راهنمایی که در انگلستان, توافق, با, دانشمندان, که, کاهش, باید “بسیار محتاط”.

“من موافق با این نظر است که بیان شده است بیش از آخر هفته که ما باید بسیار محتاط” ماهیان خاویاری گفت: اخبار آسمان. “این ویروس نشده دور وجود دارد هنوز هم یک خطر مهم است که آن را می تواند اجرا از کنترل دوباره.”

گزارش الیزابت پیپر; ویرایش شده توسط الکساندرا هادسون

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de