واشنگتن DC شهردار اتحادش را تغییر نام یک میدان در خارج از کاخ سفید برای سیاه و سفید “زندگی ماده پلازا” در ملامت به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

شهردار موریل Bowser یک دموکرات نیز پرده برداری از دو بلوک بلند, دیواری, نقاشی شده بر روی خیابان منتهی به کاخ سفید اعلام کرد “Black Lives Matter”.

او همچنین خواستار آن شدند که آقای ترامپ حذف فدرال سربازان از واشنگتن است.

شهردار مبارز اما تا حد زیادی نمادین عمل آمده به عنوان انتظار می رود که تظاهرات در DC در آخر هفته.

تظاهرات برگزار طی هفته گذشته در واشنگتن جلب سخت گیرانه پاسخ از کاخ سفید با آقای ترامپ سفارش هزاران نفر از نیروهای فدرال به شهرستان.

رئیس جمهور مورد انتقاد قرار گرفت برای سفارش مقامات به زور حذف مسالمت آمیز معترضان از میدان خارج کاخ سفید به طوری که او می تواند عبور از خیابان برای گرفتن عکس در مقابل یک کلیسا.

مارک مربع در مقابل سنت جان کلیسای جدید “Black Lives Matter پلازا” ثبت نام در جمعه, Ms Bowser خود گفت: “واشنگتن به عنوان ما به سادگی تمام می شود در اینجا با هم در صلح و آرامش به نشان می دهد که در امریکا شما می توانید مسالمت آمیز جمع آوری شما می توانید نارضایتی خود را به دولت و شما می توانید تقاضای تغییر”.

شهردار نیز توییتی یک ویدئو کلیپ از غول “Black Lives Matter” خیابان نقاشی دیواری مزین در جاده ها در مقابل کاخ سفید در رنگ زرد روشن رنگ.

“وجود دارد یک بحث این هفته در مورد که در خیابان این است که” شهردار رئیس ستاد جان Falcicchio توییتی به عنوان نقاشی دیواری پرده برداری شد.

“شهردار Bowser خود می خواستم به آن را کاملا روشن است که این DC را در خیابان و افتخار تظاهرکنندگان بودند که اعتراض مسالمت آمیز در روز دوشنبه.”

چه چیز دیگری است که شهردار انجام می شود ؟

شهردار Bowser یک دموکرات نوشت: روز پنج شنبه به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست او را به “برداشت همه فوق العاده فدرال اجرای قانون و حضور نظامی از واشنگتن DC.”

نامه اش اشاره می کند که حکومت نظامی در واشنگتن برداشته شده است که از جمعه صبح که پلیس شهر قادر به برخورد با باقی مانده تظاهرات صلح آمیز است.

“استقرار در اجرای قانون فدرال پرسنل و تجهیزات در حال برافروختن تظاهرکنندگان و اضافه کردن به شکایت از کسانی که توسط و بزرگ هستند مسالمت آمیز در اعتراض به تغییر و اصلاحات به نژادپرست و شکسته سیستم های که در حال کشتن سیاه آمریکایی,” Ms Bowser خود نوشت.

او همچنین انتقاد سربازان برای پوشیدن هر گونه شناسایی اجازه می دهد آنها را به کار در خارج “تاسیس زنجیره ای از دستورات” او گفت:.

“این تعدد نیروهای می نژاد خطرناک سردرگمی مانند زمانی که هلیکوپتر استفاده می شود در یک جنگ تاکتیک ترساندن و متفرق کردن مسالمت آمیز معترضان,” Ms Bowser خود نوشت.

“نظر من این است که اجرای قانون باید در محل برای محافظت از حقوق شهروندان آمریکایی نه محدود کردن آنها.”

Ms Bowser خود را بارها و بارها به درگیری با کاخ سفید پس از معترضان مسالمت آمیز پاک شد از لافایت میدان پارک – خارج از کاخ سفید – در روز دوشنبه پس از Mr تهمت می تواند بازدید از کلیسا. او به نام تصمیم به استفاده از خشونت در تظاهرات “شرم آور”.

او همچنین تهدید به اقدام قانونی علیه دولت او خود را هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات شناور ایده گرفتن کنترل از Washington DC نیروی پلیس.

با توجه به واشنگتن پست حداقل 16 اجرای قانون و سازمان های نظامی فرستاده اند مسلح پرسنل به واشنگتن است.

نیروهای وزارت امنیت داخلی اف بی آی اداره مهاجرت و گمرک (Ice) ارتش و گارد ملی در میان کسانی که در مواجهه با معترضان در هفته گذشته.

واشنگتن دی سی است نه یک دولت و شهردار ندارد همان قدرت به عنوان فرماندار دولت که می تواند تصمیم بگیرد که چگونه به استقرار گارد ملی و نیروهای نظامی است.

واشنگتن DC گارد ملی گزارش به طور مستقیم به وزیر ارتش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de