در اطراف محور گسترده مصاحبه با خوزه “پپه” موخیکا سابق رئیس جمهور اروگوئه که بد نامی در صحنه جهانی به عنوان یک نادر سیاستمدار: یکی زندگی می کند که با توجه به ایده ها و اصول او موعظه میکند تعادل ظریف این است که غور و تعمق, مقاله در واقعیت روزمره و جهانی شدن.

Mujica ایده های در مورد جامعه مدرن که در آن منافع اقتصادی غلبه بر ارزش های انسانی استفاده می شود برای اتصال سه داستان: یک salaryman در توکیو یک صحرای جامعه در تلاش برای عبور از مرز به اروپا یک خانواده خارج از خانه خود در اسپانیا. سه داستان در هم تنیده در سه قاره مختلف.

سخنان رئیس جمهور موخیکا — فروتن نرم-گفتاری شکل که به نظر می رسد مانند یک بازنشسته کارگر مزرعه به جای یک بازنشسته سیاسی ساختار این روشن-اندیش مستند در مورد اجتماعی و اقتصادی ظروف سرباز یا مسافر ما در حال ساخت جهان ما, اما آن را نیز همراه با پیشنهادات از Mujica در مورد چگونه به آن را تغییر دهید بهتر است.

در نهایتظریف تعادل است, یک پیشنهاد برای تغییر از خاص به طور کلی ارائه می دهد که یک پیام قوی از خوش بینی برای آینده است. این فیلم انعکاس این مسیر است که نژاد بشر است که مصرف آن عادات و ارتباط آن با جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de