در روز سه شنبه, فوریه 4, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او تحویل داده سوم خارجه اتحادیه (SOTU) آدرس. همانطور که انتظار می رود آن را پر از تناقضات دروغ و تحریف. در میان چیزهای دیگر تهمت صحبت کرد و به مدت ده دقیقه در مورد مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده ادعا می کنند که او “همیشه محافظت از مدیکر.” نه تهمت و جمهوری خواهان و دموکرات ها می توان اعتماد کرد وقتی که می آید به مراقبت های بهداشتی.

فقط در هفته گذشته, به عنوان مثال, در اجلاس جهانی اقتصاد در داووس سوئیس مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد او فکر می کنم در مورد برش مدیکر و امنیت اجتماعی به منظور کاهش کسری بودجه فدرال. تهمت و دولت نیز به تازگی اعلام کرد و آن را گام به تعمیرات اساسی پزشکی از طریق یک برنامه جالب به نام “فرد بالغ سالم فرصت” اجازه می دهد متحده را انتخاب کنید به قطع دولت فدرال کمک های مالی دریافت می کنند در یکجا و یا بلوک گرانت به جای پرداخت یک درصد ثابت از هزینه های. هدف این است که برای دولت ها به منظور کاهش هزینه های کاهش دهنده بهداشت و درمان بازپرداخت محدود کردن پوشش مواد مخدر و یا ساخت آن را دشوار است برای افراد واجد شرایط برای مراقبت. مغلوب ساختن پیشی جستن را برای برنامه های 2021 بودجه در حال قدم اهسته با اظهارات قبلی خود را خواهد بود و افزایش هزینه های نظامی در حالی که برش مدیکر و مدیکید.

این همه می آید از یک دولت است که زد بر روی یک پلت فرم برای حفاظت از چنین برنامه هایی. به عنوان تهمت به گفته فاکس نیوز در سال 2015 “مردم پرداخت شده است در سال است. آنها میخوای برش امنیت اجتماعی است. آنها میخوای برش مدیکر. آنها میخوای برش پزشکی […] من گفت که من میخوام انجام این کار!” در عین حال دولت های اخیر بودجه نامیده می شود و در مجموع 1.9 تریلیون دلار در “صرفه جویی در هزینه” از برنامه هایی مانند پزشکی و مدیکر.

که سران دولت برنامه های بهداشت و درمان?

با وجود تهمت را SOTU اظهارات اخیر خود طرح باید بدون شوک زمانی که یکی به نظر می رسد که او شنود گذاشته برای نظارت بر توزيع بهداشت و درمان در ایالات متحده است. Seema Verma کرد اعلام “بالغ سالم فرصت” برنامه به عنوان سر مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS). قبل از منصوب شدن به موقعیت ورما بود که رئیس جمهور مدیر عامل و بنیانگذار SVC Inc., ملی سلامت سیاست شرکت مشاوره است که کمک به درایو جمهوریخواه دولت در سطح مدیکید اصلاحات در حالی که همچنین تشویق دولت برون سپاری به شرکت های خصوصی تبدیل بودجه دولت به خصوصی سود. پس از ورما بوده است در اجازه می دهد دولت به موسسه کار مورد نیاز—اصل نیاز به مدیکید ذینفع به اثبات آنها مشغول به کار هستند با ورود ساعت کار صرف نظر از کامپیوتر و یا دسترسی به اینترنت برای دریافت مراقبت های بهداشتی. او همچنین برافراشته در برابر جهانی بهداشت حاکی ملی بهبود مدیکر برای همه (نیما) خواهد “نوار انتخاب به دور از میلیون ها نفر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه بهداشت و خدمات انسانی (HHS) منشی, تام, قیمت—که استعفا داد و در سال 2017 پس از آن آشکار شد که او با استفاده از پول مالیات دهندگان در سفر شخصی—حمایت کنگره بودجه به نوبه پزشکی به یک بلوک به کمک مالی برنامه. در حال حاضر-زمان HHS وزیر الکس آذر سوگند به دفتر در سال 2018 شد رئیس سابق دارویی شرکت الی لیلی و نقش کلیدی در رانندگی تا قیمت داروهای حیاتی مانند انسولین به افزایش سود. افراد مانند آذر را ثابت کرده است که آنها نمی خواهد کار به “کاهش قیمت مواد مخدر” به عنوان تهمت تبلیغ در SOTU. در عوض آذر به دفاع از شرکت نخبگان; دولت جدید او را در موقعیت قرار می دهد و او را در یک محل مناسب برای انجام درست آن. با افرادی از این قبیل را به عنوان ما در سیستم بهداشت و درمان است و جای تعجب نیست که چنین سیاست هایی پیشنهاد شده است.

دموکرات ها نمی بیگناه

در حالی که برخی از اعضای حزب دموکرات می خواهد به محکوم کردن و یا فاصله خود را از این تلاش مهم است که توجه خود را به رفتار در کمک به ایجاد محیط زیست برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر سیاست های پیشنهادی. برای مثال برش خالص ایمنی برنامه هایی که کار مردم تکیه بر جدید است برای دموکرات ها. به عنوان به رهگیری به تازگی گزارش داده است که “در اوایل سال 1984 و به تازگی به عنوان 2018 سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن خواستار کاهش امنیت اجتماعی به نام صرفه جویی در برنامه و توازن بودجه فدرال است.” بایدن حمایت برای انجماد هزینه “هر انفرادی تنها چیزی که در دولت” از جمله مدیکر پزشکی و جانبازان مزایای.

و جو بایدن است outlier. تحت نظام سرمایهداری دفاع از برنامه های “ریاضت اقتصادی” برای مبارزه با بحران ساخته شده است که به سیستم استاندارد عمل. ریاضت اقتصادی است که اغلب توصیه می شود با وجود شواهد نشان می دهد دولت کاهش به طور معمول بدتر شدن رکود اقتصادی. استاد اقتصاد ریچارد ولف است چگونه تجزیه و تحلیل این سیستم توابع این استدلال که در زمان رشد اقتصادی ریاضت اقتصادی است که سرمایه داران’ سیاست های مورد نظر: به این معنی مالیات کمتر و در نتیجه سود بیشتر برای آنها. در زمان رکود اقتصادی, اما آنها اولین ذینفع از دولت حمایت و کمک مالی که نیاز به دولت برای اجرای کسری بودجه عظیم.

چرخه ولف توصیف تنها منافع غنی—دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان به آن بازی. با وجود بلاغت در مقابل دموکرات ها حمایت ریاضت فقط به عنوان جمهوریخواهان چرا که در نهایت آنها مرهون همان منافع سرمایه داری است که در کشور اجرا شود.

همچنین باید توجه داشت که کل توزیع مراقبت های بهداشتی تحت زمان برای سود مدل اجازه می دهد تا برای ادامه کاهش و تغییرات به برنامه هایی مانند مدیکر و مدیکید رخ می دهد. تحت سلطه منافع پزشکی و صنعتی رهبران حزب دموکرات هرگز در بیان چشم انداز است که مراقبت های بهداشتی باید یک حق انسانی و انگیزه کسب سود باید از مراقبت های بهداشتی. آنها هرگز قادر به جمعی بیان که ملی بهبود مدیکر برای همه (نیما) تنها مسیر نسبتا منطقی سیستم مراقبت های بهداشتی.

اوباما نه تنها قادر به جلب حمایت برای نیما داد اما حتی متوسط اصلاحات از یک گزینه در هنگام دفاع از قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA). در حالی که ACA را گسترش پوشش مدیکید دموکرات اقدام به قاب تصویب آن به عنوان یک پیروزی عظیم و این است که به سادگی مورد نیست. این ACA حکم افراد خرید بیمه از خصوصی برای سود شرکت های بیمه و هنوز هم برگ 31 میلیون آمریکایی از پوشش. این وضعیت که در آن در حال underinsured است که به سرعت تبدیل شدن به جدید طبیعی است. این لایحه بود واقعا چیزی جز یک پیروزی برای اکثر آمریکایی ها.

تهمت نیز صرف بخشی از SOTU هجوم نیما پیشنهادات تماس با آنها را “سوسیالیستی تصاحب سیستم بهداشت و درمان است که مختل مراقبت از بسیاری از “مبارک آمریکایی است.” یکی فکر می کنم که امروز با نظر سنجی های مختلف نشان اکثریت مردم در حال حاضر می خواهد مدیکر برای همه دموکرات ها مخالفت مغلوب ساختن پیشی جستن فن بیان و حمایت از چنین سیاست. متاسفانه دموکراتیک نخبگان هنوز هم حاضر به قبول نیما محبوبیت. به جای گرفتن یکنواخت پشت, جهانی, بهداشت, مراقبت از ما را دیده اند پیشنهاد اعم از تقویت ACA (بایدن) به طرح شبیه یک گزینه (Buttigieg).

وارن و ساندرز شده اند و تنها دو نفر از نامزدها که تا به حال شجاعت به مدافع رفتن بیشتر به مدیکر برای همه است. در مواجهه با واکنش محافظه کار اما وارن بطور قابل توجهی به عقب pedaled در مدیکر برای همه شعارهای گفت: در حال حاضر او را به صبر کنید تا زمانی که حداقل در سال سوم او را در دفتر به تلاش برای پیاده سازی. به پیشنهاد “رهبر” حزب مجلس نانسی پلوسی از آن گزارش شد که به تازگی به عنوان 2019 که بالای او سیاست دستیار جلسه بود با آبی صلیب آبی سپر مدیران و اطمینان آنها نمی باید به نگرانی در مورد مدیکر برای همه است. به نظر می رسد پلوسی معتقد است انرژی خود را بهتر خواهد بود مناسب feigning پیشرفت با پاره کردن مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی به جای مخالفت فعال خود را فقیر مراقبت های بهداشتی سیاست های حمایت از جنبش نیما.

اغلب دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان که مخالف هستند به نیما ادعا می کنند این امر می تواند بیش از حد پرهزینه است. نسخه های مختلف از “چگونه ما در حال رفتن به برای آن پرداخت ؟” آورده و بیش از بیش. حتی اگر یک واقعیت است که 30 سال از پرداخت کننده تک تحقیقات نشان می دهد که نیما را صرفه جویی در پول نسبت به وضعیت موجود آن است که عجیب و غریب این همان استدلال است نه استفاده می شود زمانی که بحث بودجه برای ابزار از درد و رنج و مرگ و نابودی است. همان گفتگو است که تا به حال هرگز هنگامی که صحبت کردن در مورد ارائه مشوق های مالیاتی برای بزرگ سرمایهداری موسسات به ادامه سرکوب کارگران و از بین بردن این سیاره است. همان گفتگو بود و نه تا به حال پس از 188 دموکرات اخیرا پیوست با جمهوری خواهان به تصویب $738 میلیارد دلار بودجه نظامی—بودجه است که حمایت های نظامی آمریکا برای کمک بیشتر به آب و هوا انتظار سقوط سپس 140 کشور ترکیب شده است. همان گفتگو بود و نه تا به حال پس از پنتاگون موفق اول آن تا کنون حسابرسی در سال 2018 و مرموزی نمی تواند برای حساب کاربری $21 تریلیون دلار از سال 1998 تا سال 2015.

نیما: یک گام به جلو برای طبقه کارگر

ما به عنوان استدلال در گذشته نیما امر می تواند یک گام بزرگ به جلو برای طبقه کارگر است. در حال حاضر نزدیک به 50 درصد از جمعیت ایالات متحده به دست آوردن مراقبت های بهداشتی خود را از طریق کارفرمایان خود را. این را نگه می دارد کارگران در یک موقعیت آسیب پذیر وقتی که می آید به سازماندهی در محیط کار چرا که اگر یک کارگر کار خود را از دست می دهد آنها و خانواده خود را می تواند از دست دادن پوشش مراقبت های بهداشتی است که می تواند ویرانگر برای کسانی که با شرایط مزمن مانند دیابت و بیماری های قلبی و یا اشکال مختلف سرطان است.

نداشتن نیما نیز قرار می دهد در رحمت از شرکت های بیمه در بیمارستان شرکت های بزرگ و شرکت های دارویی که اولویت شماره یک است که حداکثر سود. این آگهی به شرکت در تلاش برای بالا بردن قیمت ها برای “product” را به عنوان آنجا که ممکن است که برگ های عمومی از لحاظ اقتصادی در یک موقعیت مخاطره آمیز. امروز برخی از 70 میلیون آمریکایی در حال تلاش برای پرداخت بدهی های پزشکی و پزشکی بدهی شماره یک علت ورشکستگی در کشور است. یک بیماری ناگهانی در آمریکا می تواند به معنای تباهی مالی. یک 2018 مطالعه در مجله آمریکایی پزشکی (AJM) یافت تقریبا نیمی از بیماران مبتلا به سرطان مورد مطالعه تهی کل پس انداز زندگی دوم سال از درمان است. بار مالی که بیماری می تواند در خانواده های طبقه کارگر تحت زمان برای سود مراقبت های بهداشتی—و یا قرار دادن متفاوت “بهره برداری از بیماری”—هیچ چیز کوتاه ظالمانه است. این قید به کار مردم و آنها را نگه می دارد با تمرکز بر مبارزه با نه تنها بیماری خود را, اما همچنین بدهی های خود را.

نیاز به فراتر از ملی بهبود مدیکر برای همه

سمت چپ نیاز به نه تنها مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فعلی پیشنهادات اما مدافع ملی بهبود مدیکر برای همه (نیما) و برای مراقبت های بهداشتی برای همه به عنوان یک حق انسانی. در همان زمان اتصالات باید به پویایی سرمایهداری و امپریالیسم به طور مستمر بهره گذاران در هزینه همه ما است. فعلی درب گردان سیستم است که در عمل به عنوان یک نتیجه از ثروت و قدرت تمرکز درون سرمایه داری اجازه می دهد تا مدیران از نهادهای استثماری به طور مستمر راهنمای سیاست هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات. این تنها مجددا نیاز به حرکت فراتر از دو حزب سیستم ساختار به نفع طبقه حاکم است. در سفارش به منافع پزشکی و صنعتی و ارائه مراقبت های بهداشتی هر یک از ما می خواهد و ما باید بر آنها غلبه یک سیستم اقتصادی مبتنی بر استثمار و ستم. این سیستم خسارت بهداشت و رفاه نه تنها انسان بلکه تمام سیستم های زندگی در سیاره ما است. تنها یک بار ما می توانیم فراتر از سرمایه داری خواهد شد و ما نه تنها واقعا فقط سیستم مراقبت های بهداشتی اما جامعه ای که اولویت زندگی و سلامت بیش از انباشت سرمایه.

مایک Pappas یک پزشک مقیم تمرین پزشکی خانواده در شهر نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im